Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Вересень » 15 » Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
11:01
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи

У практичному впровадженні нового Державного стандарту надзвичайно важливою є роль класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти. «Класний керівник – це педагогічний працівник, який здійснює педагогічну діяльність із колективом учнів класу, окремими учнями, їх батьками, організацію і проведення позаурочної та культурно-масової роботи, сприяє взаємодії учасників навчально-виховного процесу в створенні належних умов для виконання завдань навчання і виховання, самореалізації та розвитку учнів, їх соціального захисту.

16 вересня 2014 року у приміщенні відділу освіти відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників. У ході семінару були розглянуті питання: про діяльність заступників директорів із виховної роботи щодо організації методичної роботи з класними керівниками; про визначення особистісних ресурсів учасників виховного процесу; про проекти у виховній роботі.

Керівник семінару Хлистун О.М. звернула увагу на побудову моделі плану виховної роботи класного керівника , відповідно до Програми «ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ УЧНІВ 1-11КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ».

Завідуюча РМК Костогриз А.М. ознайомила з умовами участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2015» (номінація «Класний керівник»).

Підсумок інструктивно-методичної наради — вироблення рекомендацій щодо забезпечення якісного виховання підростаючого покоління та створення необхідних умов для співпраці педагогічного колективу з батьками та громадськістю заради виховання.

Переглядів: 444 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту