Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Березень » 14 » Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР
18:09
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР

13 березня відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. дала роз’яснення щодо підготовки до районної панорами педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини – 2014», районного свята «Йдемо з дитинства до Тараса», ІІІ районного форуму педагогічної та батьківської громадськості, які відбудуться на весняних канікулах.

Методист РМК Бережна С.М. звернула увагу на організацію підсумкового етапу атестації педагогічних працівників у 2014 році.

Завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. донесла інформацію про спільне засідання практичних психологів системи освіти та Головного управління МНС України в Полтавській області з теми «Надання психологічної допомоги населенню у зв’язку із подіями Майдану». Зокрема, Вікторія Миколаївна прокоментувала особливості створення на базі навчальних закладів, районного відділу освіти пунктів психологічної допомоги для проведення індивідуальної і групової консультаційної роботи з постраждалими, учасниками, родичами подій Майдану. Зазначила, що налагоджується співпраця практичних психологів системи освіти, психолого-медико-педагогічних консультацій, Головного управління МНС України в Полтавській області та Полтавського осередку Української спілки психотерапевтів з метою створення системи надання психологічної допомоги населенню та організації подальших супервізійних груп для консультантів.

У підсумку роботи завідуюча РМК Костогриз А.М. підкреслила, що першочергове завдання вчителів полягає у наданні якісних освітніх послуг.

До відома

Відповідно до статті 56 Закону України «Про освіту» педагогiчні працiвники зобов'язанi:

«забезпечувати умови для засвоєння вихованцями, учнями, … навчальних програм на рiвнi обов'язкових вимог щодо змiсту, рiвня та обсягу освiти, сприяти розвитковi здiбностей дiтей, учнiв; настановленням i особистим прикладом утверджувати повагу до принципiв загальнолюдської моралi: правди, справедливостi, вiдданостi, патрiотизму, гуманiзму, доброти, стриманостi, працелюбства, помiркованостi, iнших доброчинностей; виховувати у дiтей та молодi повагу до батькiв, жiнки, старших за вiком, народних традицiй та звичаїв, нацiональних, iсторичних, культурних цiнностей України, її державного i соцiального устрою, дбайливе ставлення до iсторико-культурного та природного середовища країни; готувати учнiв до свiдомого життя в дусi взаєморозумiння, миру, злагоди мiж усiма народами, етнiчними, нацiональними, релiгiйними групами; додержувати педагогiчної етики, моралi, поважати гiднiсть дитини, учня; захищати дiтей, молодь вiд будь-яких форм фiзичного або психiчного насильства..».

Перші кроки. Із інтерв'ю Міністра освіти і науки України Сергія Квіта газеті "День" № 45 від 13.03.2014

«ТРЕБА ЗАКІНЧИТИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК БЕЗ ВТРАТ»

— Які основні задачі у короткій перспективі ставить перед собою міністерство щодо шкільної освіти?

— На сьогоднішній момент там є багато операційних завдань. Треба закінчити навчальний рік без втрат. В тому числі нервових втрат для дітей. Тому що рік дуже важкий. І в Києві, і в різних регіонах ситуація виглядає по-різному. Школярі, наприклад, пропускали заняття, а їм треба проходити підсумкову атестацію, потім зовнішнє незалежне оцінювання. Ми думали про те, щоб цього року поєднати тестування і підсумкову атестацію. Але бачимо, що не вийде. Зараз ми вже не встигаємо цього зробити. Але у разі потреби ми будемо спрощувати підсумкову атестацію, йти назустріч кримчанам, щоб вони могли без перешкод закінчити школи, скласти ЗНО і вступити до українських ВНЗ.

Переглядів: 741 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту