Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Травень » 9 » Формуємо предметну компетентність
11:51
Формуємо предметну компетентність

06 травня 2016 року відбулося   засідання    районної предметної методичної комісії  вчителів хімії в приміщенні відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту на тему: «Упровадження державного стандарту з хімії в 7 та 8 класах: проблеми і шляхи вирішення» за участі  Костогриз А.М., завідуючої районним методичним кабінетом та Голуб Л.Г. - методиста РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

У своєму виступі Костогриз А.М., звернула увагу на незворотність реформ в освіті, необхідність дотримання вимог сучасних нормативних документів та наголосила, що у 2016-2017 н.р. в районі буде вивчатися стан викладання предмету «хімія». 

Про виконання вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти  наголошувала і Бережна С.М., методист РМК.

На питаннях організації та проведення  ЗНО як складової національної системи  моніторингу  якості освіти  зупинився   Піхуля В.Г.                                             

 Корисним став круглий стіл  «Упровадження державного стандарту з хімії в 7 та 8 –х класах: проблеми і шляхи вирішення» (модератор Піхуля В.Г.)В  його роботі взяли участь:

 Бережна С.М., яка ознайомила присутніх із презентаціями підручників хімії авторів Ярошенко О.Г. та Григоровича О.В. для 7 класу.      

Голуб Л.Г. розповіла, що у 2015-2016 н.р. ЗНЗ району вибрали підручники з хімії шести авторів та наголосила на   особливостях роботи із сайтом «Репозитарій» в цьому році.   

Піхуля Н.О., вчитель Шилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Андрійко Т.В., вчитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки, Рак Ж.В.,   вчитель Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, розповіли про роботу   за підручниками хімії 7 класу відповідно Савчин М.-В.М., Попель П.П. і Крикля Л.С. та Ярошенко О.Г. 

За підсумками  роботи   прийнято рекомендації,   внесено   пропозиції до формування плану роботи на 2016-2017 навчальний рік.

Методист Бережна С.М.

Переглядів: 338 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту