Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Березень » 16 » Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі
10:08
Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

  16 березня  в  Сухорабівському ясла-садку «Пролісок» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти, де розглядалося питання «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Метою засідання було:

   - підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів з сенсорно-пізнавального розвитку дошкільників в умовах реалізації Концепції НУШ;
   - формування творчого підходу до підбору форм, методів та прийомів для реалізації завдань Базового компонента дошкільної освіти.

     Програма заходу включала теоретичні та практичні заняття, які дозволили його учасникам отримати знання та практичні навички для подальшого використання в освітній діяльності з дітьми.

     Виконуючи вправи,  вихователі ознайомилися із сутністю основних понять за змістом теми: сенсорне виховання, сенсорний розвиток, сенсорні здібності. Визначаючи ключові аспекти змісту освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»  Базового компонента дошкільної освіти, педагоги визначали ефективні умови, методи та прийоми щодо формування у дітей сенсорно-пізнавальної компетенції.

      В ході тренінгу відбулося обговорення показників сформованості сенсорних еталонів та здатність дитини застосовувати здобуті знання в практичній діяльності (ігровій, трудовій, сенсорно-пізнавальній, математичній), володіння способами пізнання дійсності, розвиток у неї наочно-дієвого, наочно-образного, словесно-логічного мислення.

      Формування у дітей дослідницько-пошукових умінь, елементарних математичних уявлень, компетентної поведінки в різних життєвих ситуаціях продемонструвала вихователь Савеля Л.В. під час показу комплексного заняття «Подорож до чарівної країни» з дітьми різновікової групи .

      Після завершення заходу кожен учасник отримав методичні рекомендації.

Методист РМК  Моцар Л.М.

 

 

Переглядів: 211 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту