Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 19 » День педмайстерності
12:00
День педмайстерності

18 лютого в Решетилівському ясла-садку «Ромашка» пройшов традиційний творчий звіт педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, які атестуються в цьому навчальному році Згоранець Л.П. Педченко Л.В., Мосієнко О.А., Григоренко М.В., Поліщук О.Ю., Таранець Т.В. та Олійник О.М. з Решетилівського ясла-садка «Ромашка», Верьовкіна О.В., Пащенко В.М. з Жовтневого дитячого садка «Барвінок» та Педоненко Н.І. з Піщанського ясла-садка «Веселка». Серед них на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст» претендують 4 вихователі, на кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» 1 вихователь, на кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» 4 педагоги, на підтвердження «спеціаліста вищої категорії» та присвоєння звання «Старший вихователь» Згоранець Л.П., «Вихователь-методист» Педченко Л.В.

Вихователі з ясла-садка «Ромашка» розпочали свій звіт з показу відкритих занять. А саме:

  • Педченко Л.В. фізкультурне заняття з використанням фітнесу для дітей старшого віку;
  • Згоранець Л.П. комплексне заняття з емоційно-ціннісного та художньо-естетичного розвитку для дітей середнього віку;
  • Поліщук О.Ю. комплексне заняття з пізнавального розвитку з використанням технології критичного мислення для дітей середнього віку;
  • Олійник О.М. та Таранець Т.В., вихователі групи раннього віку, показали бінарне заняття з пізнавального та емоційно-ціннісного розвитку «Чарівний зимовий сон».

Всі вихователі розповіли про методичні проблеми, над якими працювали в міжатестаційний період, впровадження педагогічних технологій та запросили переглянути виставку власних методичних напрацювань. Захоплення викликали «Городні фантазії на підвіконні» результат проектної діяльності з дітьми.

Педченко Л.В. презентувала свій методичний посібник «Використання фітнесу в організації профілактично-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку».

Не менш цікавою була презентація методичного посібника Верьовкіної О.В., вихователя Жовтневого дитячого садка «Барвінок», «Сучасні засоби навчання звукового аналізу слів в освітньому просторі дошкільного закладу». Посібник спрямований на пошук та розкриття сучасних тенденцій навчання елементів грамоти старших дошкільників. У ньому змістовно висвітлено теоретико-методологічні засади формування уміння у дітей здійснювати звуковий аналіз слів та представлено педагогічні засоби навчання звукового аналізу дітей старшої групи.

Пащенко В.М., психолог Жовтневого дитячого садка «Барвінок», розкрила місію та пріоритетні напрями роботи психологічної служби закладу, результативність роботи над науково-методичною проблемою «Психологічний супровід дітей та надання консультаційних послуг батькам та вихователям ДНЗ».

Учасники дійства переглянули також презентацію Педченко Н.І., вихователя Піщанського ясла-садка «Веселка», на тему: «Еколого-природниче виховання дошкільників».

Звіт педагогічних працівників дошкільних закладів в черговий раз продемонстрував бажання та готовність вихователів підвищувати свій фаховий рівень, працювати творчо та результативно.

Переглядів: 472 | Додав: sansanych | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
Код *:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту