Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 85 86 87 88 89 »

Шкільна бібліотека сприяє реалізації нових Державних стандартів освіти

Пт09:31

На виїзне засідання семінару шкільні бібліотекарі району зібралися у М’якеньківській ЗОШ І-ІІ ст. Тема засідання звучала так «Роль шкільної бібліотеки в реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти та впровадженні Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Директор школи яскраво презентувала загальноосвітній навчальний заклад, в якому навчається 47 учнів, які мають досягнення і проблеми, як стараються їх вирішити.

Було розглянуто ряд теоретичних питань, в тому числі - використання електронних носіїв та мережі Інтернет бібліотекарями навчальних закладів для подолання інформаційного дефіциту на паперових носіях. На засіданні «круглого столу» обговорено форми і методи надання компетентної інформаційно-методичної допомоги педагогічному колективу школи в реалізації нових Державних стандартів. Переглянуто комп’ютерні презентації: робота бібліотеки школи, позакла ... Читати далі »

Відбулося відкриття кімнати-музею імені М.В.Остроградського

Ср11:37

17 грудня 2013 року в Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника відбулося відкриття кімнати-музею імені М.В.Остроградського, яка була створена за ініціативи вчителя математики Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Сливки Н.В. На захід були запрошені представники влади, педагогічної, батьківської громадськості, учні.

Неля Володимирівна розповіла про роль спадщини М.В.Остроградського в навчально-виховному процесі та провела коротеньку екскурсію. Змістовним був виступ Бондар Т.О., кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО імені М.В.Остроградського, про сучасні стратегії формування дослідницьких навичок та продуктивного мислення учнів. З цікавістю слухали присутні Пілюгіна Є.І., заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки художників України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата обласної премії І. П. Котляревського, який п ... Читати далі »

Відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

Вт11:50

13 грудня 2013 року на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи по темі «Створення позитивного іміджу навчального закладу – неодмінна умова функціонування сучасної школи». Робота семінару була спланована по блоках. Мотиваційний блок представила Пащенко В.М., завідуюча ЦППСР, підкресливши важливість психологічної компетентності педагогів.

Завідуюча РМК А.М.Костогриз у теоретичному блоці звернула увагу на роль професійної компетентності заступника директора з навчально-виховної роботи як елемента його педагогічної майстерності.

... Читати далі »

Проведено ІІ (районний) етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури

Пн15:52

На базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника було проведено ІІ (районний) етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури для учнів 11 класів. Перемоги побажали учасникам олімпіади Бережна С.М., методист РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту та переможець ІІ етапу та призеру ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури 2012-2013 н.р. Тараненко Людмила.

В олімпіаді взяли участь шість команд по два учасника (хлопець, дівчина) із п’яти навчальних закладів району. Учні виконували теоретичне завдання у формі тестів та взяли участь у практичному турі. Підсумки олімпіади підводилися окремо серед юнаків та дівчат. Право взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у 2013-2014 н.р. вибороли Козаренко Таїсія та Варшавський Олександр – учні Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника.

... Читати далі »

Районний етап інтелектуальної гри "Дебати"

Пн10:53

Дебати - це популярна у всьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини. Ця гра націлена на розвиток здібностей учнів вести переговори і дискусію, включає в себе багато лінгвістичних, інтелектуальних і соціальних навичок та умінь.

13 грудня 2013 року в Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов районний етап інтелектуальної гри «Дебати», участь в якому взяли 6 команд із загальноосвітніх навчальних закладів району:

  • Решетилівської гімназії (тренер Гмиря І.О.);
  • Жовтневого НВК (тренери Юркевич Н., Бабир С.Г.);
  • Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Слюсар Т.І.);
  • Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренери Бодня Н.М., Шинкарчук В.В.);
  • Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Онанко М.М.);
  • Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Тернієвська Н.І.).

Дебатанти завзято змагалися займаючи то стверджуюч ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту