Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 85 86 87 88 89 ... 92 93 »

Засідання РПМК вчителів 1 класів

Пт14:47

13 лютого 2014 року на базі Жовтневого ДНЗ та Жовтневого НВК відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів 1-х класів за темою «Особливості освітнього процесу початкової школи в контексті упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Аспекти адаптації шестирічних першокласників в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

На високому методичному рівні, цікаво і змістовно були проведені уроки навчання грамоти (читання) у 1-А класі з теми: «Закріплення букви «Ш» (учитель Кабак В.А.) та математики у 1–Б класі з теми: «Додавання і віднімання числа на основі порядку слідування у натуральному ряді. Порівняння значення виразу і числа. Множини.» (учитель Денисенко Л.А.).

... Читати далі »

Засідання РПМК вчителів математики

Чт14:59

12 лютого 2014 року на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання вчителів математики з теми: «Формування предметних компетентностей при навчанні математики».

Мета: показати в процесі роботи врахування реального індивідуального розвитку кожного учня, пошук вчителями математики шляхів інтенсивно-розвивального навчання, нових технологій навчання, дотримання вимог навчально-виховного процесу в період адаптації учнів середньої-старшої школи та наступності у викладанні математики».

На початку засідання директор школи Денисенко В.П. привітав гостей та познайомив з планом розвитку навчального закладу.

У теоретичній частині були розглянуті питання «Реалізація основних положень Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, освітня галузь «Математика» (Вінніченко В.І., вчитель математики Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та «Розвиток логічного мислення, творчості, у ... Читати далі »

Районний етап конкурсу-огляду театральних колективів

Ср17:59

В лютому місяці в нашому районі активно вирує театральне життя.

Артисти, дизайнери костюмів, художники-оформлювачі, сценаристи, режисери готують і представляють на розсуд глядачів свої творчі доробки.

Без театрального мистецтва неможливо уявити навчальний і виховний процеси. Саме тому 11 лютого в РБК 12 шкіл району взяли участь в районному етапі конкурсу-огляду театральних колективів.

Конкурс проводиться з метою популяризації театрального мистецтва серед учнівської молоді, виявлення та підтримки талановитих дітей, сприяння їх творчим здібностям, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді.

Учасники готували уривок з вистави та театральні мініатюри тривалістю до 30хв. Виступи колективів оцінювалися за такими критеріями: художнім рівнем репертуару, режисерським задумом та засобом його втілення, музичним та шумовим оформленням, логічною мовою, дикцією, сценічною культурою, зовнішнім виглядом. ... Читати далі »

Семінар вихователів різновікових груп ДНЗ

Вт12:29

11 лютого в Кукобівському ясла-садку «Калинка» пройшов районний семінар для вихователів різновікових груп дошкільних навчальних закладів на тему: «Методика роботи з книгою та ілюстративним матеріалом».

Теоретичну частину семінару розпочала методист РМК Моцар Л.М., яка звернула увагу на освітні завдання з мовленнєвого розвитку дітей у відповідності до вимог Базового компонента дошкільної освіти України, проаналізувала результати діагностування стану мовленнєвого розвитку дітей старшого дошкільного віку за програмою «Впевнений старт».

Про художнє читання та проведення бесід на морально-етичні теми з дітьми різновікових груп розповіла Йова Н.М., вихователь Жовтневого д/с «Барвінок». Вихователі пригадали методику роботи з поетичними творами. По даній темі Черкун Н.А., керівник семінару, провела «Мозковий штурм».

Бодня Л.В., вихователь Глибокобалківського я/с «Малятко», цікаво та змістовно розкрила питання про види дитячих театрів та показала майстер-клас з театралізованої діяльності з дітьми, залучивши до нього всіх педагогів.

В ході семінару було переглянуто комплексне заняття з розвитку мовлення для дітей середньо-старшого віку з наступним обговоренням (виховат ... Читати далі »

Завершився ІІІ (обласний етап) учнівських олімпіадах з навчальних предметів

Пн14:45

Учні шкіл району виявляють поглиблений інтерес до опанування шкільними дисциплінами на вищому олімпіадному рівні, тому вони активно долучилися до участі у цьому виді змагань. Вітаємо усіх учасників олімпіад, а особливо переможців. 

Шлемо вітання переможцям та їх наставникам:

Геращенко Анастасіюученицю 9 класу Жовтневого НВК, за ІІІ місце з історії (учитель Юркевич Неля Вікторівна)

Плешенець Яна, ученицю 10 класу Жовтневого НВК яка здобула II місце&nb ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту