Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 84 85 86 87 »

Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів

Ср10:45

3 грудня 2013 року на базі Першолиманської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів (керівник Панасенко М.І.).

Досвідом роботи ділились учителі початкових класів Гудзенко Надія Іванівна та Антонець Ольга Володимирівна. Учасники засідання відвідали урок математики в 3 класі з теми: «Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 9. Прості задачі з буквенними даними. Розв'язування задачі двома способами.» та урок основ здоров'я в класі-комплекті з теми: «2 клас. Правила і процедури загартовування. 4 клас. Особа і особистість. Хочу, можу і мушу».

... Читати далі »

Удосконалюємо знання з української мови

Пн12:45

У районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяв участь 121 школяр 3-11 класів із 22 ЗНЗ району.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в стінах Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника, де і проходив сам конкурс. Святковий урочистий настрій учасникам створила українознавча група навчального закладу «Джерело» (керівник Терещенко Н.Є.). Яскравими були художні номери.

Учні працювали відповідно віку одну, дві, три години за завданнями ПОІППО ім. М.В. Остроградського. Для 3 і 4 класів завданнями було передбачено окрім письмового ще й усний тур.

Найбільше призових місць отримали: Решетилівська ЗОШ І ст. – 4, Решетилівська гімназія – 9, Жовтневий НВК – 8, Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2, М’якеньківської ЗОШ І-ІІ ст. – 2, Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2. Серед призерів є учні Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Сухорабівської, Малобакайської, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Л ... Читати далі »

Конкурс творчих педагогів

Чт11:04

З метою виявлення та підтримки творчо працюючих учителів загальноосвітніх навчальних закладів Решетилівщини, стимулювання їх роботи на досягнення високих результатів у науково-методичній діяльності та в організації навчально-виховного процесу 22 листопада 2013 року на базі Жовтневого НВК було проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» .
Участь у конкурсі взяли 13 педагогічних працівників із 12 ЗНЗ району.

Учасники пройшли конкурсні випробування очного етапу: презентація-захист власних педагогічних ідей, тестування з фахової майстерності. Новинкою конкурсу стало створення під час тестових випробувань мультимедійного проекту,в якому відображаються інноваційні підходи до освіти, сутність використовуваних освітніх технологій, відповідність до сучасних вимог в освіті.
Переможцями І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» стали:
- Ковтун Г.М., вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня
- Кисельов Ю.В., вчитель географії Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Верблюд А.Г., учитель трудового навчання Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Ілієва Н.П., учитель світової літератури Решетилівської гімназії іме ... Читати далі »

Відблося районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

Чт15:52

20 листопада на базі Решетилівської гімназії ім. І. Л. Олійника пройшло районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Соціально – психологічний супровід дітей та учнівської молоді з девіаціями в поведінці»

Учасників методичного об’єднання зустріли Чуприна Л.А., заступник директора з науково – методичної роботи та Кошова В. М., вчитель світової літератури, яка провела цікаву та змістовну екскурсію в шкільному музеї.

... Читати далі »

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

Нд16:12

16 листопада на базі Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології серед учнів 11 класів.

В олімпіаді приймало участь 6 учнів з 5 шкіл району.

Оцінювали педагогічну майстерність учнів журі в складі: Пащенко В. М. – завідуюча РЦППСР, Мостовий І. П. – практичний психолог Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Дем’янець І. А. – практичний психолог Решетилівської ЗОШ І ст.

В ході роботи олімпіади учні читали власні твори – есе на тему: «Чому я хочу стати вчителем», «Хто такий психолог….». Давали письмово відповіді на питання з педагогіки і психології. Проводили міні-урок для учнів початкових класів з природознавства та психології.

Члени журі відмітили в учнів високий рівень культури мовлення, обґрунтування власної думки, здатність організувати діалог і зворотній зв'язок між учасниками.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту