Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 83 84 85 86 »

Районний етап інтелектуальної гри "Дебати"

Пн10:53

Дебати - це популярна у всьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини. Ця гра націлена на розвиток здібностей учнів вести переговори і дискусію, включає в себе багато лінгвістичних, інтелектуальних і соціальних навичок та умінь.

13 грудня 2013 року в Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов районний етап інтелектуальної гри «Дебати», участь в якому взяли 6 команд із загальноосвітніх навчальних закладів району:

  • Решетилівської гімназії (тренер Гмиря І.О.);
  • Жовтневого НВК (тренери Юркевич Н., Бабир С.Г.);
  • Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Слюсар Т.І.);
  • Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренери Бодня Н.М., Шинкарчук В.В.);
  • Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Онанко М.М.);
  • Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Тернієвська Н.І.).

Дебатанти завзято змагалися займаючи то стверджуюч ... Читати далі »

Відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів фізичної культури

Пт15:47

12 грудня 2013 року в Друголиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів фізичної культури. З досвідом роботи колективу Друголиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вдосконаленню фахових компетентностей вчителів закладу гостей ознайомила Макаренко Світлана Іванівна, в.о.директора ЗНЗ. Члени РПМК побували на уроках фізичної культури у 9 та 4 класах (вчителі місцевої школи Артюх Олег Іванович та Гончаров Володимир Олександрович). Змістовно відбувся самоаналіз уроку та аналіз відвіданих уроків членами РПМК.

Всі учасники виїзного засідання взяли участь у круглому столі по темі «Формування навичок вчителя фізичної культури для роботи в умовах нових програм», який провела Бережна С.М., методист РМК. Вона, зокрема, акцентувала увагу на питаннях формування предметної компетентності вчителів фізичної культури згідно Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти затв ... Читати далі »

Спілкували українські філологи

Ср11:19

Розвитку професійних компетентностей, зокрема фахової та соціальної, було приурочено виїзне засідання предметної методичної комісії учителів української мови й літератури району, яке відбулося на базі Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст.

З презентації навчального закладу видно, що керівники школи: Мирна В.В. та Кисельов Ю.В. приділяють належну увагу покращенню матеріальної та навчально-методичної бази навчального закладу, стану викладання та рівню навченості учнів з усіх предметів, і з української мови та літератури зокрема.

Українські філологи відвідали два уроки своїх колег, учителів вищої кваліфікаційної категорії: Німець Н.М. урок української літератури у 5 класі та Педенко С.В. урок української мови у 9 класі . Обидва уроки було проведено згідно вимог навчальних програм, успішно реалізована навчальна, пізнавальна та виховна мета. Заняття були насичені різними видами робіт, викор ... Читати далі »

Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів

Ср10:45

3 грудня 2013 року на базі Першолиманської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів (керівник Панасенко М.І.).

Досвідом роботи ділились учителі початкових класів Гудзенко Надія Іванівна та Антонець Ольга Володимирівна. Учасники засідання відвідали урок математики в 3 класі з теми: «Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 9. Прості задачі з буквенними даними. Розв'язування задачі двома способами.» та урок основ здоров'я в класі-комплекті з теми: «2 клас. Правила і процедури загартовування. 4 клас. Особа і особистість. Хочу, можу і мушу».

... Читати далі »

Удосконалюємо знання з української мови

Пн12:45

У районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяв участь 121 школяр 3-11 класів із 22 ЗНЗ району.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в стінах Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника, де і проходив сам конкурс. Святковий урочистий настрій учасникам створила українознавча група навчального закладу «Джерело» (керівник Терещенко Н.Є.). Яскравими були художні номери.

Учні працювали відповідно віку одну, дві, три години за завданнями ПОІППО ім. М.В. Остроградського. Для 3 і 4 класів завданнями було передбачено окрім письмового ще й усний тур.

Найбільше призових місць отримали: Решетилівська ЗОШ І ст. – 4, Решетилівська гімназія – 9, Жовтневий НВК – 8, Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2, М’якеньківської ЗОШ І-ІІ ст. – 2, Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2. Серед призерів є учні Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Сухорабівської, Малобакайської, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Л ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 153
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту