Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 83 84 85 86 87 ... 92 93 »

Проведення районного семінару «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму»

Пт16:20

20 лютого 2014 року на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації, відбувся районний семінар на тему «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму».

В роботі семінару взяли участь: спеціаліст обласної психолого-педагогічної консультації, кандидат медичних наук Плюшко О.Д., завідуюча РМК Костогриз А.М., вчителі початкових інклюзивних класів, практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх закладів району.

В ході семінару Плюшко О.Д. ознайомив присутніх з медичним аспектом раннього дитячого аутизму. Детально зупинився на статистичних даних та значенні раннього виявлення аутизму, познайомив присутніх з сучасною діагностикою та особливостями психіки дітей спектру аутизму.

Завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. познайомила присутніх з основними напрямками роботи психологічного супроводу та з функціями практичних психологів у навчальному процесі дітей. Зосередила увагу на факторах, які слід враховувати в своїй роботі.

В аутичних дітей спостерігається широкий спектр мовних розладів, корекція яких, включає в себе ряд напрямків роботи, які обумовлені спільною метою. Про мовні особливості та шляхи розвитку мовлення, по ... Читати далі »

Засідання районної творчої групи педагогічних працівників ДНЗ

Пт12:32

21 лютого в Жовтневому дитячому садку «Барвінок» відбулося засідання районної творчої групи педагогічних працівників ДНЗ на тему: «Художні проекти з дітьми дошкільного віку». Керівник групи Крамар І.Б. ознайомила учасників з планом роботи засідання та звернула увагу на питання формування здатності педагогів проявляти активну творчу уяву, образний характер мислення в освітній діяльності з дітьми та вміння передавати свій досвід іншим.

В ході засідання були розглянуті питання:

  • реалізація ідеї художньо-продуктивної діяльності дитини дошкільного віку (Торкаєнко С.М.);
  • характеристика ціннісних орієнтирів та поетапне планування роботи над художніми проектами (Зозуля Л.П.);
  • структура і зміст діяльності за художніми проектами (Чіпурнова О.М.).

Досвідом роботи з реалізації художньо-творчого проекту поділилася Верьовкіна О.В., вихователь Жовтневого д-с «Барвінок», яка продемонструвала засідання гуртка «Театральне віконце».

... Читати далі »

Корисне і цікаве спілкування

Пт11:56

20 лютого 2014 року на чергове засідання районної предметної методичної комісії учителі трудового навчання (обслуговуючі види праці) та технологій завітали до Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Тема зустрічі звучала так «Ключові компетентності сучасного педагога».

Учасників заходу гостинно вітала директор школи Косенко І.Ю., яка презентувала роботу навчального закладу.

Свій виступ супроводжувала мультимедійною презентацією школи.

Гості оглянули виставку робіт учителів та учнів з декоративно – прикладного мистецтва. ... Читати далі »

Засідання РПМК вчителів фізики

Чт15:18

19 лютого 2014 року на базі Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної методичної комісії вчителів фізики на тему «Впровадження інноваційних технологій на уроках фізики та формування природничо-наукових компетенцій учнів». В школу завітали 22 педагоги.

З основними напрямами діяльності навчального закладу познайомив гостей директор школи Музиченко І.П.

У ході засідання учасникам були запропоновані ефективні методи та методики роботи, що сприяли самореалізації творчої особистості педагогів-фізиків: конструювання сучасного уроку фізики, робота над методичною проблемою, майстер-клас, діалогова взаємодія тощо.

Досвідом роботи ділилися: вчитель фізики Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марченко М.А., учасник ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013» з теми: « Екологічне виховання учнів в процесі вивчення фізики»; Гуржій Н.О., вчитель фізики Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст ... Читати далі »

Знайомство з дошкіллям Гадяча

Чт12:16

19 лютого делегація педагогічних працівників ДНЗ району на чолі з методистом РМК Моцар Л.М. здійснила творчу поїздку в Гадяцький ДНЗ №2 «Берізка» з метою обміну досвідом роботи з питань методичних та психологічних аспектів підвищення ефективності роботи дошкільних навчальних закладів.

Учасників семінару привітали міський голова Савченко Т.М., начальник відділу освіти Лідовий І.Г., голова РК профспілки працівників освіти і науки Недвига Г.А. та методист науково-методичного центру Неминуща В.Е. З їх виступів ми дізналися про стан та перспективи розвитку дошкільної галузі Гадяцького району.

Завідуюча ясла-садком «Берізка» Стогній Л.М. розповіла про історію створення закладу, ключові завдання та результативність роботи педагогічного колективу по забезпеченню якісної освіти дітей дошкільного віку.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту