Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 83 84 85 86 87 88 »

Вдалий старт!

Ср17:40

4 січня 2014 року стартував обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 4 учні шкіл району-переможці районного етапу (Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневого НВК, Решетилівської гімназії) змагалися на першому «олімпіадному» предметі з історії. В результаті здобули перемогу двоє юних істориків із Жовтневого НВК.

Щиро вітаємо ученицю 9 класу Геращенко Анастасію із здобутим на обласному рівні ІІІ місцем, ученицю 10 класу Плешенець Яну – із ІІ місцем та учителя, яка готувала учнів до олімпіади, Юркевич Нелю Вікторівну! Бажаємо усім міцного здоров’я, нових здобутків і перемог!

Відбувся ХVІІІ районний конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН

Чт10:30

30 грудня 2013 року відбувся ХVІІІ районний конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН. Для участі в районному конкурсі було подано 11 заявок. Юні науковці представили свої учнівські дослідження у 11 секціях та підсекціях по 7 наукових відділеннях:

  • філософії та суспільствознавства – 1 робота (Решетилівської гімназії)
  • історії – 1 робота (РЦТКум)
  • математики – 1 робота (Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.)
  • хімії та біології – 2 роботи (Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • екології та аграрних наук – 3 роботи (Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Решетилівської гімназії, Жовтневого НВК)
  • ... Читати далі »

Шкільна бібліотека сприяє реалізації нових Державних стандартів освіти

Пт09:31

На виїзне засідання семінару шкільні бібліотекарі району зібралися у М’якеньківській ЗОШ І-ІІ ст. Тема засідання звучала так «Роль шкільної бібліотеки в реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти та впровадженні Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Директор школи яскраво презентувала загальноосвітній навчальний заклад, в якому навчається 47 учнів, які мають досягнення і проблеми, як стараються їх вирішити.

Було розглянуто ряд теоретичних питань, в тому числі - використання електронних носіїв та мережі Інтернет бібліотекарями навчальних закладів для подолання інформаційного дефіциту на паперових носіях. На засіданні «круглого столу» обговорено форми і методи надання компетентної інформаційно-методичної допомоги педагогічному колективу школи в реалізації нових Державних стандартів. Переглянуто комп’ютерні презентації: робота бібліотеки школи, позакла ... Читати далі »

Відбулося відкриття кімнати-музею імені М.В.Остроградського

Ср11:37

17 грудня 2013 року в Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника відбулося відкриття кімнати-музею імені М.В.Остроградського, яка була створена за ініціативи вчителя математики Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Сливки Н.В. На захід були запрошені представники влади, педагогічної, батьківської громадськості, учні.

Неля Володимирівна розповіла про роль спадщини М.В.Остроградського в навчально-виховному процесі та провела коротеньку екскурсію. Змістовним був виступ Бондар Т.О., кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО імені М.В.Остроградського, про сучасні стратегії формування дослідницьких навичок та продуктивного мислення учнів. З цікавістю слухали присутні Пілюгіна Є.І., заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки художників України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата обласної премії І. П. Котляревського, який п ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту