Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 82 83 84 85 86 ... 92 93 »

Підсумкова колегія відділу освіти

Чт09:23

26 лютого 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося розширене засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА. У роботі колегії взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

На колегії розглядались питання:

  1. Про підсумки роботи освітньої галузі у 2013 році та основні завдання на 2014 рік.
  2. Про схвалення перспективного плану курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2015-2019 рр.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Зінченко В.Г у своїй доповіді відзначив, що відділом здійснювалася системна робота щодо виконання основних завдань на рік, реалізувалися заходи щодо подальшого реформування дошкільної, загальної середньої, створенн ... Читати далі »

Школа молодого вихователя

Ср12:09

25 лютого в Сухорабівському ясла-садку «Пролісок» відбулося засідання «Школи молодого вихователя ДНЗ», на якому розглядалося питання удосконалення системи навчально-виховної діяльності дошкільного закладу.

Методист РМК Моцар Л.М. ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами щодо організації навчально-виховної роботи з дітьми у дошкільному закладі. У формі запитань-відповідей учасники заняття пригадали типи та види занять, як важливої складової організованої діяльності дітей, особливості організації та проведення їх залежно від вікових груп.

Рекомендації щодо самопідготовки вихователя до занять надала Головчак Л.М.( Пустоварівський дитячий садок «Джерельце»). У формі ділової гри Торкаєнко С.М., керівник «Школи», презентувала конспекти інтегрованих, комплексних та комбінованих занять для дітей старшого та середнього віку за програмами «Українське дошкілля» та «Впевнений старт».

Учасники засідання мали можливість переглянути комплексне заняття з дітьми різновікової групи «Зима-чарівниця» (Савеля Л.В., вихователь закладу,) та отримати відповіді на всі питання, що турбують молодих вихователів.

... Читати далі »

Виїзне засідання РПМК учителів трудового навчання

Вт15:09

На чергове виїзне засідання районної предметної комісії учителі трудового навчання (технічні види праці), технологій та креслення зібралися у Решетилівській гімназії ім.І.Л.Олійника.

Учні гімназії презентували свій навчальний заклад, відрадним було те, що до нашої зустрічі силами всієї кафедри інформаційних технологій оновлено в плані дизайну приміщення шкільної майстерні.

... Читати далі »

У вінок пам’яті Кобзаря

Вт14:51

Всі загальноосвітні навчальні заклади району є активними учасниками районного освітянського проекту «Йдемо з дитинства до Тараса», присвяченому 200-літтю від дня народження Великого Кобзаря.

В рамках проекту 24 лютого 2014 року у Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника відбувся відкритий урок «Шевченко і Полтавщина».

... Читати далі »

Проведення районного семінару «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму»

Пт16:20

20 лютого 2014 року на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації, відбувся районний семінар на тему «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму».

В роботі семінару взяли участь: спеціаліст обласної психолого-педагогічної консультації, кандидат медичних наук Плюшко О.Д., завідуюча РМК Костогриз А.М., вчителі початкових інклюзивних класів, практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх закладів району.

В ході семінару Плюшко О.Д. ознайомив присутніх з медичним аспектом раннього дитячого аутизму. Детально зупинився на статистичних даних та значенні раннього виявлення аутизму, познайомив присутніх з сучасною діагностикою та особливостями психіки дітей спектру аутизму.

Завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. познайомила присутніх з основними напрямками роботи психологічного супроводу та з функціями практичних психологів у навчальному процесі дітей. Зосередила увагу на факторах, які слід враховувати в своїй роботі.

В аутичних дітей спостерігається широкий спектр мовних розладів, корекція яких, включає в себе ряд напрямків роботи, які обумовлені спільною метою. Про мовні особливості та шляхи розвитку мовлення, по ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту