Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 82 83 84 85 86 ... 88 89 »

Завершився ІІІ (обласний етап) учнівських олімпіадах з навчальних предметів

Пн14:45

Учні шкіл району виявляють поглиблений інтерес до опанування шкільними дисциплінами на вищому олімпіадному рівні, тому вони активно долучилися до участі у цьому виді змагань. Вітаємо усіх учасників олімпіад, а особливо переможців. 

Шлемо вітання переможцям та їх наставникам:

Геращенко Анастасіюученицю 9 класу Жовтневого НВК, за ІІІ місце з історії (учитель Юркевич Неля Вікторівна)

Плешенець Яна, ученицю 10 класу Жовтневого НВК яка здобула II місце&nb ... Читати далі »

Переможці учнівського конкурсу з креслення

Пн10:04

Відбувся районний учнівський конкурс з креслення. У ньому взяли участь 17 учнів 8-11 класів із 11 загальноосвітніх навчальних закладів району, де предмет креслення викладається з варіативної частини навчального плану. Конкурс проходив на основі Положення про обласний учнівський конкурс з креслення. Роботи оцінювались згідно відповідних критеріїв.

Переможцями та призерами конкурсу стали: ... Читати далі »

Семінар директорів «Головні складові компетентності педагогічних працівників»

Сб17:35

Спектр суперечностей і низка існуючих в інноваційному освітньому просторі проблем зумовлюють необхідність обґрунтування нових підходів до організації науково-методичної роботи на всіх рівнях, що спрямовані на формування вчителя-дослідника, якому притаманний високий рівень професійної майстерності, науково-дослідної та експериментальної зацікав­леності в удосконаленні свого професіоналізму. Запорукою успіху й упевне­ності педагога в професійній діяльності є науково-методична підготовка, його творчий потенціал, уміння адаптуватись у швидкоплинних ситуаціях буття.

Виходячи з актуальності, 7 лютого у залі засідань відділу на семінарі директорів ЗНЗ завідуюча РМК Костогриз А.М., завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. запропонували керівникам навчальних закладів  розв’язування проблеми підвищення професійної компетентності педа­гогічних працівників, їх науково-методичного рівня, визначили організацій­но-педагогічні умови та шляхи підвищення ефективності цього процесу.

Відкрили семінар перший заступник голови Решетилівської райдержадміністрації Кацітадзе О.О. та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА Зінченко В.Г.

... Читати далі »

З комп’ютером на «ти»

Сб12:52

8 лютого Жовтневий дитячий садок «Барвінок» гостинно приймав учасників районного семінару-практикуму завідуючих ДНЗ з проблеми: «Використання ІКТ у професійній діяльності». В теоретичній частині семінару методист РМК Моцар Л.М. звернула увагу на питання використання ІКТ у навчально-виховній роботі з дітьми, що є складовою варіативної частини змісту Базового компонента дошкільної освіти в Україні. Шляхом діагностування вивчався рівень комп’ютерної грамотності та компетентності завідуючих.

... Читати далі »

Медико-педагогічний семінар

Пт16:17

06.02.2014 року відбувся медико-педагогічний семінар на тему «Підвищення ефективності роботи медичних та педагогічних працівників щодо формування у дітей і підлітків шкільного віку поведінки, спрямованої на збереження і зміцнення здоров`я».

В роботі семінару взяли участь: заступники директора з виховної роботи, медпрацівники ЗНЗ, практичні психологи шкіл району.

Висвітлено наступні питання:

  1. Про організацію навчальних циклів з формування здорового способу життя «Разом до здоров`я» в 2013-2014 навчальному році – методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Галанська Ю.Б.
  2. Рекомендації щодо стресостійкості та методів психофізичної регуляції - Пащенко В.М. – завідуюча Центру практичної психології і соціальної роботи
  3. Інструктивно-методичні рекомендації з організації медико-санітарного обслуговування дітей і підлітків в загальноосвітніх навчальних  закладах – методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Галанська Ю.Б.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту