Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 82 83 84 85 86 87 »

Психолого-педагогічний семінар завідуючих ДНЗ

Чт10:31

15 січня 2014 року відбувся районний психолого-педагогічний семінар для завідуючих дошкільними навчальними закладами на тему: «Головні складові компетентностей завідуючих дошкільними навчальними закладами».

Мета семінару: поглибити теоретичні знання учасників щодо ролі та місця головних компетентностей керівника як елементів його управлінської майстерності; визначити шляхи розвитку професійної, інформаційної, комунікативної та правової компетентностей завідуючих в умовах дошкільного навчального закладу.

Завідуюча РМК А. М. Костогриз ознайомила присутніх з наказом МОН України від 01.06.2013 року № 665 «Про затвердження кваліфікаційних характеристик професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів», розкрила суть професійної та інформаційної компетентності сучасних керівників ДНЗ.

Пащенко В. М., завідуюча ЦППСР зупинилася на формуванні комунікативної та правової компетентності.

Учасники семінару закріпили теоретичні знання практичними вправами: асоціативний ряд «Компетентність», «Хто я?», «Інтернет – термінології» та оцінили свої управлінські здібності за тестом «Чи вмієте Ви приймати рішення?»< ... Читати далі »

Вдалий старт!

Ср17:40

4 січня 2014 року стартував обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 4 учні шкіл району-переможці районного етапу (Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст., Жовтневого НВК, Решетилівської гімназії) змагалися на першому «олімпіадному» предметі з історії. В результаті здобули перемогу двоє юних істориків із Жовтневого НВК.

Щиро вітаємо ученицю 9 класу Геращенко Анастасію із здобутим на обласному рівні ІІІ місцем, ученицю 10 класу Плешенець Яну – із ІІ місцем та учителя, яка готувала учнів до олімпіади, Юркевич Нелю Вікторівну! Бажаємо усім міцного здоров’я, нових здобутків і перемог!

Відбувся ХVІІІ районний конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН

Чт10:30

30 грудня 2013 року відбувся ХVІІІ районний конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН. Для участі в районному конкурсі було подано 11 заявок. Юні науковці представили свої учнівські дослідження у 11 секціях та підсекціях по 7 наукових відділеннях:

  • філософії та суспільствознавства – 1 робота (Решетилівської гімназії)
  • історії – 1 робота (РЦТКум)
  • математики – 1 робота (Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.)
  • хімії та біології – 2 роботи (Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • екології та аграрних наук – 3 роботи (Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Решетилівської гімназії, Жовтневого НВК)
  • ... Читати далі »

Шкільна бібліотека сприяє реалізації нових Державних стандартів освіти

Пт09:31

На виїзне засідання семінару шкільні бібліотекарі району зібралися у М’якеньківській ЗОШ І-ІІ ст. Тема засідання звучала так «Роль шкільної бібліотеки в реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти та впровадженні Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Директор школи яскраво презентувала загальноосвітній навчальний заклад, в якому навчається 47 учнів, які мають досягнення і проблеми, як стараються їх вирішити.

Було розглянуто ряд теоретичних питань, в тому числі - використання електронних носіїв та мережі Інтернет бібліотекарями навчальних закладів для подолання інформаційного дефіциту на паперових носіях. На засіданні «круглого столу» обговорено форми і методи надання компетентної інформаційно-методичної допомоги педагогічному колективу школи в реалізації нових Державних стандартів. Переглянуто комп’ютерні презентації: робота бібліотеки школи, позакла ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту