Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 81 82 83 84 85 86 87 »

Семінар музичних керівників ДНЗ

Пт09:31

28 січня в Решетилівському ясла-садку «Ромашка» пройшов районний семінар музичних керівників дошкільних навчальних закладів на тему: «Казка та музика – засоби естетичного та етичного виховання дітей».

В ході семінару розглядалися питання планування музично-естетичної діяльності дошкільників, співпраця музичного керівника та вихователя на заняттях, значення казки та музичної терапії у вихованні гармонійної особистості. Досвід роботи з цих питань висвітлювали Пісарєва В.В., Калініченко В.І. (ясла-садок «Ромашка»), Горобець Л.Г., (Решетилівський НВК школа І ст.-дитячий садок), Савеля Л.В,. (Сухорабівський ясла-садок «Пролісок»).

... Читати далі »

Про виїзне засідання РПМК учителів світової літератури

Ср17:55

Планове засідання районної предметної методичної комісії учителів світової літератури та російської мови шкіл району з теми «Формування читацьких навичок сучасного школяра – складовий чинник креативного навчання» відбулося на базі Жовтневого НВК. Проблема читання – є однією з найважливіших на уроках літератури та й у навчально-виховному процесі у школі в цілому. Тому, жваво пройшло обговорення есе французького письменника Даніеля Пеннака «Як роман», в якому автор піднімає глобальну (як виявляється і для французької школи) проблему прилучення учнів до літератури, вироблення у дітей стійкої потреби у читанні.

У своїх виступах учителі Ілієва Н.П. (Решетилівська гімназія), Дзюба В.М. (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Спригіна Л.І. (Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Бодня Н.М. (Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.), Непийпа І.М. (Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.), Самойлова С.О. (Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.) акцентували увагу на чинники, що впливають на формування читацьких умінь, зокрема: читацькі уподобання, постать самого учителя як носія слова, недосконалість шкільної методики, роль і значення читання в суспільстві, конкуренція читання і телебачення, комп’ютерів, наявність книг у домашній бібліотеці та роль школи, уроків літератури, які б викликали жвавий інтерес до твору як жанру мистецтва, розвивали мислення і збагачували почуття, будили активне ставлення до навколишнього світу. А цьог ... Читати далі »

Сміх - велика сила

Ср17:20

Ці пророчі слова нашого земляка-гумориста Олександра Ковіньки і стали лейтмотивом традиційного районного учнівського свята-конкурсу гумору «До Ковіньки на хвилину, на веселу гуморину», яке відбулося у ці чудові зимові дні, а саме 28 січня.

46 учасників із 18 загальноосвітніх навчальних закладів району, учителів, батьків гостинно зустріла у святково прикрашеній залі Решетилівська ЗОШ І ст. Свято розпочала теплими словами вітання голова журі, завідуюча РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА Алла Миколаївна Костогриз. Ведучі свята учні 9-Б класу Діана та Дмитро Переходьки урочисто запросили присутніх до цікавої подорожі сторінками гумору у чотирьох номінаціях.

Звучали гумористичні твори класиків українського гумору Остапа Вишні,Олександра Ковіньки, найбільше, звичайно, було гуморесок Павло Глазового, також сучасних сміхотворців та учителів. У багатьох учасників були яскраві сценічні костюми, відповідні аксесуари, жести та міміка, які супроводжували їх виступи. < ... Читати далі »

КВК – це весела і кмітлива гра

Пн09:09

КВК – це весела і кмітлива гра. КВК – це гра емоцій та почуттів. КВК об’єднує тих людей, котрі хочуть подарувати людям радість та тепло…

17 січня 2014 року в районному Будинку культури «схрестили зброю» 7 команд КВК зі шкіл району: Жовтневого НВК, Решетилівської гімназії, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст., Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст., Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст., Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читати далі »

Переможці конкурсу

Пт17:19

15 січня підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека».

Конкурс «Шкільна бібліотека» був організований і проведений згідно наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відповідно Положенню про Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека» в листопаді-грудні 2013 року. В конкурсі взяли участь 9 бібліотек ЗНЗ.

За час проведення конкурсу була активізована робота шкільних бібліотек щодо залучення школярів до читання , формування інформаційної, бібліотечно-бібліографічної, та читацької культури учнів. Проводились заходи щодо підвищення ключових професійних компетентностей шкільних бібліотекарів, відбувався обмін досвідом роботи під час засідання «круглого столу».

Переможцем стала завідувач бібліотеки Жовтневого НВК Бережок Світлана Павлівна, яка і буде брати участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека». Друге місце посіла завідувач бібліотеки, провідний бібліотекар Решетилівської гімназії Щерба Любов Анатоліївна, третє місце – бібліотекар Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Василенко Світлана Миколаївна.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту