Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 80 81 82 83 »

Проведено ІІ (районний) етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури

Пн15:52

На базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника було проведено ІІ (районний) етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури для учнів 11 класів. Перемоги побажали учасникам олімпіади Бережна С.М., методист РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту та переможець ІІ етапу та призеру ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури 2012-2013 н.р. Тараненко Людмила.

В олімпіаді взяли участь шість команд по два учасника (хлопець, дівчина) із п’яти навчальних закладів району. Учні виконували теоретичне завдання у формі тестів та взяли участь у практичному турі. Підсумки олімпіади підводилися окремо серед юнаків та дівчат. Право взяти участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури у 2013-2014 н.р. вибороли Козаренко Таїсія та Варшавський Олександр – учні Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника.

... Читати далі »

Районний етап інтелектуальної гри "Дебати"

Пн10:53

Дебати - це популярна у всьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини. Ця гра націлена на розвиток здібностей учнів вести переговори і дискусію, включає в себе багато лінгвістичних, інтелектуальних і соціальних навичок та умінь.

13 грудня 2013 року в Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов районний етап інтелектуальної гри «Дебати», участь в якому взяли 6 команд із загальноосвітніх навчальних закладів району:

  • Решетилівської гімназії (тренер Гмиря І.О.);
  • Жовтневого НВК (тренери Юркевич Н., Бабир С.Г.);
  • Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Слюсар Т.І.);
  • Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренери Бодня Н.М., Шинкарчук В.В.);
  • Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Онанко М.М.);
  • Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Тернієвська Н.І.).

Дебатанти завзято змагалися займаючи то стверджуюч ... Читати далі »

Відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів фізичної культури

Пт15:47

12 грудня 2013 року в Друголиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів фізичної культури. З досвідом роботи колективу Друголиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вдосконаленню фахових компетентностей вчителів закладу гостей ознайомила Макаренко Світлана Іванівна, в.о.директора ЗНЗ. Члени РПМК побували на уроках фізичної культури у 9 та 4 класах (вчителі місцевої школи Артюх Олег Іванович та Гончаров Володимир Олександрович). Змістовно відбувся самоаналіз уроку та аналіз відвіданих уроків членами РПМК.

Всі учасники виїзного засідання взяли участь у круглому столі по темі «Формування навичок вчителя фізичної культури для роботи в умовах нових програм», який провела Бережна С.М., методист РМК. Вона, зокрема, акцентувала увагу на питаннях формування предметної компетентності вчителів фізичної культури згідно Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти затв ... Читати далі »

Спілкували українські філологи

Ср11:19

Розвитку професійних компетентностей, зокрема фахової та соціальної, було приурочено виїзне засідання предметної методичної комісії учителів української мови й літератури району, яке відбулося на базі Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст.

З презентації навчального закладу видно, що керівники школи: Мирна В.В. та Кисельов Ю.В. приділяють належну увагу покращенню матеріальної та навчально-методичної бази навчального закладу, стану викладання та рівню навченості учнів з усіх предметів, і з української мови та літератури зокрема.

Українські філологи відвідали два уроки своїх колег, учителів вищої кваліфікаційної категорії: Німець Н.М. урок української літератури у 5 класі та Педенко С.В. урок української мови у 9 класі . Обидва уроки було проведено згідно вимог навчальних програм, успішно реалізована навчальна, пізнавальна та виховна мета. Заняття були насичені різними видами робіт, викор ... Читати далі »

Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів

Ср10:45

3 грудня 2013 року на базі Першолиманської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів (керівник Панасенко М.І.).

Досвідом роботи ділились учителі початкових класів Гудзенко Надія Іванівна та Антонець Ольга Володимирівна. Учасники засідання відвідали урок математики в 3 класі з теми: «Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 9. Прості задачі з буквенними даними. Розв'язування задачі двома способами.» та урок основ здоров'я в класі-комплекті з теми: «2 клас. Правила і процедури загартовування. 4 клас. Особа і особистість. Хочу, можу і мушу».

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту