Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 80 81 82 83 84 ... 92 93 »

Про Державний стандарт дошкільної освіти

Чт08:04

02 квітня на базі Піщанського ясла-садка «Веселка» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів ДНЗ. На його черговому занятті розглядалося питання «Формування логіко-математичної компетентності старших дошкільників, виходячи з основних положень Базового компонента дошкільної освіти в Україні».

      У своїх виступах учасники засідання звертали увагу:

  • на організацію життєдіяльності дітей в контексті завдань програм «Впевнений старт» та «Українське дошкілля» (доповідач Музиченко Н.Г.- ясла-садок «Ромашка»);
  • єдність логічного та математичного змісту в плануванні інтерактивних форм роботи з логіко-математичного розвитку зі старшими дошкільниками (доповідач Йова Н.М.- дитячий садок «Барвінок»).

Практичний блок розпочався з перегляду міні-занять з дітьми старшого віку «Маленькі натуралісти» та «Веселі задачки» (вихователь Педоненко Н.І.).

Змістовно пройшов аукціон методичних розробок пізнавальних занять з використанням інтерактивних форм роботи зі старшими дошкільниками за розділами програми «Впевнений старт», ... Читати далі »

Йдемо з дитинства до Тараса

Пн17:13

В дні перемог, і в дні поразок,
В щасливі дні, і в дні сумні
Іду з дитинства до Тараса
Несу думки свої земні.

(Юрій Рибчинський)

Під такою назвою пройшло районне учнівське свято, присвячене 200-літньому ювілею Тараса Григоровича Шевченка. У вересні 2013 року в Решетилівському краї стартував освітянський проект «Йдемо з дитинства до Тараса», розроблений методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА. Це свято-своєрідна частинка проекту з однойменною назвою, який передбачав багато різнопланових, неординарних, цікавих заходів та конкурсів.

Святкова ошатна зала ЦКД «Оберіг». За покликом сердець, аби ще раз поклонитися великому генію українського народу зібралася дружня родина з більшості навчальних закладів району. На святі ті, хто не байдужий до життєвого і творчого шляху Великог ... Читати далі »

Панорама педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014» учителів фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району

Ср15:02

18 березня 2014 року на базі Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. пройшла панорама педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014» для учителів фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району з теми «Предметна компетентність учителя – важлива складова якісної освіти» у формі методичної естафети. Модераторами виступали методисти районного методичного кабінету Глушко О.О. та Бережна С.М.

У своєму виступі про інноваційний потенціал закладу директор школи Тищенко Л.М. велику увагу звернула на здоро’язберігаючий напрямок діяльності педколективу. Шкільний психолог Занько І.С. наголосила на роль учителя-предметника у формуванні психологічного здоров’я учнів. Саме про здоров’язберігаючі технології, як невід’ємну складову предметної компетенції учителя фізичної культури та захисту Вітчизни, повів мову керівник РПМК (юнаки) Москівець В.А. Про результати участі у обласній олімпіаді з фізичної культури та підготовку до ДПА у контексті предметної компетенції педагога виступили керівник РПМК з фізичної культури Купчишин В.В. та учитель Решетилівської гімназії Мордик С.Є.

У калейдоскопі творчих знахідок прорекламували свою роботу як учителя-предметника Бєляєв О.О.(Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.), Вавін В.В. (Першолиманська ЗОШ І-ІІ ст.), Жидецький А.В. (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.). ... Читати далі »

Семінар присвячений Великому Кобзарю

Ср14:15

17 березня на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено плановий семінар з теми «Організація роботи шкільної бібліотеки з дослідження та популяризації життєвого та творчого шляху Тараса Шевченка».

Учні змістовно і лірично презентували навчальний заклад, гості оглянули навчальні класи, музейну кімнату академіка В.О.Пащенка.

Теоретичний блок передбачав розкриття роботи шкільної бібліотеки в межах реалізації районного проекту присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Йдемо з дитинства до Тараса». Методом читацького експромту з цікавими фактами з життя Кобзаря познайомила учитель української мови та літератури школи Куцевол С.Б.

В рамках інформаційного блоку методист ознайомила бібліотекарів з новою Інструкцією про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ ... Читати далі »

Про проведення засідання Координаційної ради щодо впровадження здоров`язбережних технологій

Сб12:21

14.03.2014 року відбулося розширене засідання Координаційної ради щодо впровадження здоровязбережних технологій в діяльність навчальних закладів – Шкіл сприяння здоров'ю. Мета засідання - підвищення здоровязбережувальної компетентності керівників закладів освіти району.

У роботі Координаційної ради взяли участь директори ЗНЗ району, завідуюча Решетилівським ясла - садком «Ромашка»- Кругова Т.І., методист РМК - Крамар І.Б., методист РМК – Галанська Ю.Б. (заступник голови ради), директор БДЮТ – Супрун Т.М., завідуюча РМК (голова ради) - Костогриз А.М.

Перша частина засідання відбулася на базі Решетилівського дошкільного навчального закладу «Ромашка».

Кругова Т.І. (завідуюча ДНЗ "Ромашка") ознайомила присутніх із умовами, створеними на базі навчального закладу для забезпечення здоров'язберігаючої роботи.

Педченко Л.В., вихователь вищої категорії ДНЗ «Ромашка» продемонструвала використання елементів фітнесу у фізичному вихованні дошкільників (фізкультурні заняття з елементами ігрового стретчингу, з використанням степ-платформ).

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту