Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 79 80 81 82 83 84 85 »

Медико-педагогічний семінар

Пт16:17

06.02.2014 року відбувся медико-педагогічний семінар на тему «Підвищення ефективності роботи медичних та педагогічних працівників щодо формування у дітей і підлітків шкільного віку поведінки, спрямованої на збереження і зміцнення здоров`я».

В роботі семінару взяли участь: заступники директора з виховної роботи, медпрацівники ЗНЗ, практичні психологи шкіл району.

Висвітлено наступні питання:

  1. Про організацію навчальних циклів з формування здорового способу життя «Разом до здоров`я» в 2013-2014 навчальному році – методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Галанська Ю.Б.
  2. Рекомендації щодо стресостійкості та методів психофізичної регуляції - Пащенко В.М. – завідуюча Центру практичної психології і соціальної роботи
  3. Інструктивно-методичні рекомендації з організації медико-санітарного обслуговування дітей і підлітків в загальноосвітніх навчальних  закладах – методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Галанська Ю.Б.

... Читати далі »

Засідання РПМК вчителів біології

Чт12:33

Виїзні засідання районних предметних методичних комісій – важлива форма роботи, яка дозволяє фахівцям обмінятися передовим досвідом, новими здобутками, напрацюваннями, ідеями.

5 лютого на базі Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів біології з теми «Формування в учнів природничо-наукової компетентності як обов’язкової складової загальної культури особистості».

Директор школи Король І.І. звернувся з привітальним вступним словом до учасників засідання та познайомив з планом розвитку ЗНЗ «Школа життєвих пріоритетів».

Віртуальну екскурсію екологічною стежкою до Шарлаївського дуба провели майбутній учитель початкових класів, випускниця школи Хорольська Яна та учениця 9 класу Явдоченко Альона.

... Читати далі »

Семінар музичних керівників ДНЗ

Пт09:31

28 січня в Решетилівському ясла-садку «Ромашка» пройшов районний семінар музичних керівників дошкільних навчальних закладів на тему: «Казка та музика – засоби естетичного та етичного виховання дітей».

В ході семінару розглядалися питання планування музично-естетичної діяльності дошкільників, співпраця музичного керівника та вихователя на заняттях, значення казки та музичної терапії у вихованні гармонійної особистості. Досвід роботи з цих питань висвітлювали Пісарєва В.В., Калініченко В.І. (ясла-садок «Ромашка»), Горобець Л.Г., (Решетилівський НВК школа І ст.-дитячий садок), Савеля Л.В,. (Сухорабівський ясла-садок «Пролісок»).

... Читати далі »

Про виїзне засідання РПМК учителів світової літератури

Ср17:55

Планове засідання районної предметної методичної комісії учителів світової літератури та російської мови шкіл району з теми «Формування читацьких навичок сучасного школяра – складовий чинник креативного навчання» відбулося на базі Жовтневого НВК. Проблема читання – є однією з найважливіших на уроках літератури та й у навчально-виховному процесі у школі в цілому. Тому, жваво пройшло обговорення есе французького письменника Даніеля Пеннака «Як роман», в якому автор піднімає глобальну (як виявляється і для французької школи) проблему прилучення учнів до літератури, вироблення у дітей стійкої потреби у читанні.

У своїх виступах учителі Ілієва Н.П. (Решетилівська гімназія), Дзюба В.М. (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Спригіна Л.І. (Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Бодня Н.М. (Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.), Непийпа І.М. (Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.), Самойлова С.О. (Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.) акцентували увагу на чинники, що впливають на формування читацьких умінь, зокрема: читацькі уподобання, постать самого учителя як носія слова, недосконалість шкільної методики, роль і значення читання в суспільстві, конкуренція читання і телебачення, комп’ютерів, наявність книг у домашній бібліотеці та роль школи, уроків літератури, які б викликали жвавий інтерес до твору як жанру мистецтва, розвивали мислення і збагачували почуття, будили активне ставлення до навколишнього світу. А цьог ... Читати далі »

Сміх - велика сила

Ср17:20

Ці пророчі слова нашого земляка-гумориста Олександра Ковіньки і стали лейтмотивом традиційного районного учнівського свята-конкурсу гумору «До Ковіньки на хвилину, на веселу гуморину», яке відбулося у ці чудові зимові дні, а саме 28 січня.

46 учасників із 18 загальноосвітніх навчальних закладів району, учителів, батьків гостинно зустріла у святково прикрашеній залі Решетилівська ЗОШ І ст. Свято розпочала теплими словами вітання голова журі, завідуюча РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА Алла Миколаївна Костогриз. Ведучі свята учні 9-Б класу Діана та Дмитро Переходьки урочисто запросили присутніх до цікавої подорожі сторінками гумору у чотирьох номінаціях.

Звучали гумористичні твори класиків українського гумору Остапа Вишні,Олександра Ковіньки, найбільше, звичайно, було гуморесок Павло Глазового, також сучасних сміхотворців та учителів. У багатьох учасників були яскраві сценічні костюми, відповідні аксесуари, жести та міміка, які супроводжували їх виступи. < ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 153
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту