Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 78 79 80

Конкурс творчих педагогів

Чт11:04

З метою виявлення та підтримки творчо працюючих учителів загальноосвітніх навчальних закладів Решетилівщини, стимулювання їх роботи на досягнення високих результатів у науково-методичній діяльності та в організації навчально-виховного процесу 22 листопада 2013 року на базі Жовтневого НВК було проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» .
Участь у конкурсі взяли 13 педагогічних працівників із 12 ЗНЗ району.

Учасники пройшли конкурсні випробування очного етапу: презентація-захист власних педагогічних ідей, тестування з фахової майстерності. Новинкою конкурсу стало створення під час тестових випробувань мультимедійного проекту,в якому відображаються інноваційні підходи до освіти, сутність використовуваних освітніх технологій, відповідність до сучасних вимог в освіті.
Переможцями І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» стали:
- Ковтун Г.М., вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І ступеня
- Кисельов Ю.В., вчитель географії Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Верблюд А.Г., учитель трудового навчання Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Ілієва Н.П., учитель світової літератури Решетилівської гімназії іме ... Читати далі »

Відблося районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

Чт15:52

20 листопада на базі Решетилівської гімназії ім. І. Л. Олійника пройшло районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Соціально – психологічний супровід дітей та учнівської молоді з девіаціями в поведінці»

Учасників методичного об’єднання зустріли Чуприна Л.А., заступник директора з науково – методичної роботи та Кошова В. М., вчитель світової літератури, яка провела цікаву та змістовну екскурсію в шкільному музеї.

... Читати далі »

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

Нд16:12

16 листопада на базі Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології серед учнів 11 класів.

В олімпіаді приймало участь 6 учнів з 5 шкіл району.

Оцінювали педагогічну майстерність учнів журі в складі: Пащенко В. М. – завідуюча РЦППСР, Мостовий І. П. – практичний психолог Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Дем’янець І. А. – практичний психолог Решетилівської ЗОШ І ст.

В ході роботи олімпіади учні читали власні твори – есе на тему: «Чому я хочу стати вчителем», «Хто такий психолог….». Давали письмово відповіді на питання з педагогіки і психології. Проводили міні-урок для учнів початкових класів з природознавства та психології.

Члени журі відмітили в учнів високий рівень культури мовлення, обґрунтування власної думки, здатність організувати діалог і зворотній зв'язок між учасниками.

... Читати далі »

Відбулося засідання районного семінару-тренінгу «Психологічна компетенція керівника ДНЗ у сучасних умовах»

Пт16:32

14 листопада  на базі Шилівського ДНЗ «Капітошка» відбулося засідання районного семінару-тренінгу «Психологічна компетенція керівника ДНЗ у сучасних умовах».

Учасників семінару привітала завідуюча Дзекун Т. С., яка провела екскурсію по дитячому садочку.

Розпочалася робота семінару з вправи на знайомство «Успішний компетентний керівник. Який він?», яку провела Занько І. С. практичний психолог дитячого садка.

... Читати далі »

1-5 6-10 ... 386-390 391-395 396-399
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту