Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 76 77 78 79 80 ... 86 87 »

«Поетична весна – 2014»

Пт15:58

27 лютого 2014 року на базі Решетилівської ЗОШ І ст., відбувся традиційний районний учнівський конкурс авторської поезії та прози «Поетична весна-2014», в якому взяли участь 33 учасників із 13 шкіл району.

Цьогорічна тематика конкурсу передбачала представлення творів, присвячених ювілею Т.Г.Шевченка, та творів на вільну тему. Дещо змінилися вимоги до подачі конкурсних матеріалів: власні твори необхідно було оформляти у збірки (не менше 15 творів нових та минулих років), аби побачити дійсно літературно-здібних дітей та простежити систематичну роботу у цьому виді творчості.


Виступ  Погрібного Євгена  із Шамраївської ЗОШ І-ІІ ст.

Журі конкурсу відмітили жанрову різноманітність – це вірші (громадянська, філософська, інтимна лірика), оповідання, есе, прозові та віршовані казки, загадки, реклами, сучасний батл. Всі твори відповідали запропонованій тематиці, багато з них вирізняються громадянськими мотивами, патріотичним піднесенням, любов’ю до України, шаною ... Читати далі »

Підсумкова колегія відділу освіти

Чт09:23

26 лютого 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося розширене засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА. У роботі колегії взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

На колегії розглядались питання:

  1. Про підсумки роботи освітньої галузі у 2013 році та основні завдання на 2014 рік.
  2. Про схвалення перспективного плану курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2015-2019 рр.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Зінченко В.Г у своїй доповіді відзначив, що відділом здійснювалася системна робота щодо виконання основних завдань на рік, реалізувалися заходи щодо подальшого реформування дошкільної, загальної середньої, створенн ... Читати далі »

Школа молодого вихователя

Ср12:09

25 лютого в Сухорабівському ясла-садку «Пролісок» відбулося засідання «Школи молодого вихователя ДНЗ», на якому розглядалося питання удосконалення системи навчально-виховної діяльності дошкільного закладу.

Методист РМК Моцар Л.М. ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами щодо організації навчально-виховної роботи з дітьми у дошкільному закладі. У формі запитань-відповідей учасники заняття пригадали типи та види занять, як важливої складової організованої діяльності дітей, особливості організації та проведення їх залежно від вікових груп.

Рекомендації щодо самопідготовки вихователя до занять надала Головчак Л.М.( Пустоварівський дитячий садок «Джерельце»). У формі ділової гри Торкаєнко С.М., керівник «Школи», презентувала конспекти інтегрованих, комплексних та комбінованих занять для дітей старшого та середнього віку за програмами «Українське дошкілля» та «Впевнений старт».

Учасники засідання мали можливість переглянути комплексне заняття з дітьми різновікової групи «Зима-чарівниця» (Савеля Л.В., вихователь закладу,) та отримати відповіді на всі питання, що турбують молодих вихователів.

... Читати далі »

Виїзне засідання РПМК учителів трудового навчання

Вт15:09

На чергове виїзне засідання районної предметної комісії учителі трудового навчання (технічні види праці), технологій та креслення зібралися у Решетилівській гімназії ім.І.Л.Олійника.

Учні гімназії презентували свій навчальний заклад, відрадним було те, що до нашої зустрічі силами всієї кафедри інформаційних технологій оновлено в плані дизайну приміщення шкільної майстерні.

... Читати далі »

У вінок пам’яті Кобзаря

Вт14:51

Всі загальноосвітні навчальні заклади району є активними учасниками районного освітянського проекту «Йдемо з дитинства до Тараса», присвяченому 200-літтю від дня народження Великого Кобзаря.

В рамках проекту 24 лютого 2014 року у Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника відбувся відкритий урок «Шевченко і Полтавщина».

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту