Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 76 77 78 79 80 ... 90 91 »

Прийом матеріалів претендентів на нагородження премією імені академіка В.О.Пащенка

Чт15:17

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації (с. Решетилівка вул. Шевченка 3а кім.4 тел. 25011, 21532) до 30 травня 2014 року відповідно до Положення про Решетилівську районну педагогічну премію імені академіка В.О.Пащенка приймає матеріали претендентів на нагородження у 2014 році.

Психолого-педагогічний семінар-тренінг для молодих спеціалістів

Чт13:36

Тільки час належить нам!

Під таким девізом 7 травня відбувся семінар – тренінг для молодих спеціалістів з використанням основ гуманно – особистісного підходу в освітньому процесі за Ш. О. Амонашвілі.

 У ході семінару молоді педагоги поділилися своїми враженнями щодо організації методичної роботи на рівні школи та району. Внесли свої пропозиції щодо форм методичної роботи, саме для молодих спеціалістів.

На практичній частині семінару, яку провела Костогриз А. М., завідуюча РМК учасники визначили свої життєві пріоритети, на що в них частіше не вистачає часу, задумалися на що витрачають свій дорогоцінний час.

З метою звернення уваги педагогів на швидкоплинність ч ... Читати далі »

Підвищуємо професійну компетентність

Ср11:52

З метою ознайомлення з особливостями викладання історії в 6 класі за новою навчальною програмою 2012 року, підвищення професійної компетентності вчителя історії, 29 квітня 2014 року на базі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації відбулася нарада-семінар вчителів районної методичної комісії вчителів історії та правознавства району. З особливостями викладання історії в 6 класі за новою навчальною програмою присутніх познайомила Бережна С.М., методист РМК. До присутніх звернулася Юркевич Н.В., вчитель історії Жовтневого НВК, районний координатор інтерактивного конкурсу «Лелека», яка зупинилася на питаннях участі учнів шкіл району в інтерактивних конкурсах.

В рамках наради-семінару проведено круглий стіл «Шляхи підвищення ефективності уроку історії». Своїми думками поділилися Юркевич Н.В., вчитель історії Жовтневого НВК, керівник РПМК, Слюсар Т.І., вчитель історії Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Онанко М.М., вчитель історії Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хорошун Н.М., вчитель історії Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сторіжк ... Читати далі »

Шевченківські мотиви в українській вишивці

Вт08:21

Ні, не згаснути барвам вкраїнського чистого неба,
Золотистих пшениць, малинових козацьких одеж.
Доки руки жіночі мережать душі на потребу
Рушники й сорочки, і портрети Шевченкові теж.
Петро Ротач

Як завше у після Великодні дні нас радісно зустрічає районне учнівське свято народної творчості «Вишиванка», яке проходить в Малобакайській ЗОШ І-ІІІ ст. Цьогорічне свято було приурочене 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка і пройшло під гаслом «Шевченківські мотиви в українській вишивці».

Свято «Вишиванка» - це частина освітянського проекту «Йдемо з дитинства до Тараса», в якому беруть участь всі загальноосвітні навчальні заклади району.

Як лейтмотив свята, урочисто і пафосно звучали слова пісні відеозапису «До Тараса» у виконанні Назарія Яременчука.

... Читати далі »

Творчий семінар учителів образотворчого мистецтва

Пн14:24

11 квітня 2014 року на базі Демидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. відбувся виїзний семінар учителів образотворчого мистецтва.

З планом розвитку школи у 2013-2014 навчальному році гостей ознайомило керівництво школи на чолі з директором Мирною В.В.

Було розглянуто ряд теоретичних питань, зокрема, шляхи підвищення фахової компетентності вчителя шляхом застосування художньо-педагогічних технологій, зроблено аналіз результативності участі в мистецьких конкурсах та фестивалях, вироблено відповідні рекомендації щодо виставкових робіт на обласне свято «Решетилівська весна-2014».

Інформаційний блок передбачав перегляд комп’ютерних презентацій «Т.Г. Шевченко –художник» (Лобач О.А., Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Історія створення художніх полотен «У Решетилівці» (Тернієвська Н.І., Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. У калейдоскопі творчих знахідок із своїми здобутками ознайомили колег учителі Кучук Р.Т. з Жовтневого НВК та Витівська В.І. із Федіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відвідали урок учителя школи, керівника районного семінару Ромася С.П. у 5 класі з теми «Гончарство та керамічна народна іграшка на уроках образотворчого мистецтва», де діти після розгляду теоретичних питань теми, з натхненням ліпили з глини барильєфну мишку на кусоч ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту