Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 90 91 »

Поїздка обдарованих учнів

Пт08:16

Гарний літній день надовго залишиться в пам'яті учнів шкіл Решетилівщини – учасників районного свята «Майбутнє твориться сьогодні» та їх вчителів, які 11 червня здійснили екскурсійну поїздку до м. Києва та Київської області за сприяння місцевого аграрія та мецената, генерального директора ТОВ АФГ «Еліта» Л.А.Непийпи.

Спочатку побували у колишній приватній резиденції В.Януковича – «Межигір’ї». Перед нами відкрився вид на величезну територію, огороджену п’ятиметровим парканом. Дізналися, що головною спорудою стосорокагектарного комплексу є великий розкішний дерев’яний будинок, побудований за фінським проектом. На території резиденції знаходяться ще й кілька вишуканих будинків для гостей, автопарк, яхтовий причал, винний погріб, тенісний корт, поле для гольфу, фазанарій, голубівник, ферми з коровами і вівцями. Екскурсантів вразили природні багатства краю: мальовничий берег Київського моря, ліс, штучні озера з діючими фонтанами, оранжереї та зоопарк, в якому знаходяться вольєри зі страусами, оленями , кабанами та іншими тваринами.

... Читати далі »

З поклоном до Тараса

Пт08:27

Гора Чернеча – Канева окраса,
Хвилі Дніпра хлюпочуть в береги.
Ми йдем, ідем на прощу до Тараса:
Прости нас грішних, Батьку дорогий.

Віра Носенко

В межах освітянського проекту «Йдемо з дитинства до Тараса», делегація учителів української мови та літератури району, вшановуючи пам'ять Тараса Шевченка, відвідала національний заповідник поета, художника, мислителя у місті Каневі. В поїздку були запрошені також керівники районних предметних комісій та семінарів.

З хвилюванням під’їжджали до міста останнього спочинку Тараса... Нещодавно тут відбувалися урочистості з нагоди річниці перепоховання поета. Подолавши 340 сходинок Тарасової гори, ми вклонилися, поклали квіти чим віддали шану нашому Пророку.

Цікавою була екскурсія трьома залами музею: Муза, Доля, Слава. Багато нового дізналися про Шевченка як ... Читати далі »

«Майбутнє твориться сьогодні»

Ср08:15

20 травня 2014 року у районному Будинку культури зібралися на традиційне районне свято вшанування учнівських досягнень «Майбутнє твориться сьогодні» талановиті школярі, батьки, учителі та всі небайдужі і зацікавленні у творчому злеті юних.

Четвертий рік поспіль на цьому святі відзначалися районною іменною премією «Гордість краю» учні шкіл району за найвагоміші досягнення на обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях за фінансової підтримки шанованих в нашому районі людей.

... Читати далі »

Про підготовку до оздоровчого періоду в 2014 році

Пт08:15

Підготовку до оздоровчого періоду 2014 року розпочато ще у лютому місяці - складено перспективну мережу оздоровлення і відпочинку учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Наказ відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році» №97-осн. від 25.04.2014 року направлено в ЗНЗ та ДНЗ району.

Питання щодо підготовки до оздоровчого періоду в 2014 році було обговорено на нараді директорів 24.03. 2014 року, апаратних нарадах у начальника відділу, планується обговорення даного питання на нараді директорів 22.05.2014 року.

15.05.2014 року у залі засідань відділу, освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації методистом РМК Галанською Ю.Б. проведено семінар-інструктаж керівників пришкільних таборів відпочинку з питань: своєчасної підготовки пришкільних таборів, оформлення документації, створення умов для зайнятості дітей, проведення змістовної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи, дотримання належного догляду за ді ... Читати далі »

Про проведення круглого столу «Сучасний урок з основ здоров’я: методичний аналіз»

Пт08:10

14. 05. 2014 року проведено круглий стіл на тему «Сучасний урок з основ здоров’я: методичний аналіз» для учителів з основ здоров`я (5-9 класів) у залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Ведучий – методист Галанська Ю.Б.

Асистент – учитель Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника Біленька І.Я.

Мета: стимулювати пошук нових засобів і шляхів навчання учнів, активність та прагнення до самоосвіти.

Завдання: підвищити в учасників вимогливість до себе, до своєї методичної майстерності, до самоаналізу і результатів своєї педагогічної діяльності.

Учасники зібрання взяли участь в обговоренні питань: Які критерії ефективності уроку? Яких компетенцій потребує сучасне життя? Що впливає на зміст освіти? Які вимоги до змісту освіти? Які засоби активізації пізнавальної діяльності використовуються на уроці? Які методи навчання більш ефективні? Ефективн ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту