Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 82 83 »

Підсумки ІІ (обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Вт16:08

З 14 по 17 лютого 2014 року проходив ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у м. Полтаві. Наш район був представлений командою з 7 учнів, а саме:

Пивовар Юлія - учениця 11 класу Решетилівської гімназії, секція охорони довкілля та раціонального природокористування (науковий керівник Савченко О.Б.)

Король Аліна - учениця 11 класу Решетилівської гімназії, секція філософії (науковий керівник Ширшова Н.О.)

Темник Віталій - вихованець РЦТКум, секція історичного краєзнавства (науковий керівник Купенко І.А.)

Сердюк Ярослав - учень 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІст., секція аграрних наук (науковий керівникХиль М.А.)

Журавель Вікторія - учениця 10 класу Жовтневого НВК, секція екології (науковий керівник Смірнова В.М.)

Набока Каріна - учениця 10 класу Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст., секція Українського народного мистецтва (науковий керівник Бодня Н.М.)

Корецька Наталія - ... Читати далі »

Виїзне засідання районної методичної комісії вчителів інформатики

Вт15:11

17 лютого 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося виїзне засідання районної методичної комісії вчителів інформатики з питань впровадження інформатики у 5 класі за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та формування предметних компетентностей при вивченні даного предмету.

Засідання розпочалося із презентації навчального закладу учнями гімназії та директором Круговим В.І., який значний акцент зробив на впровадженні в навчальному закладі інформаційних технологій.

План роботи складався із двох блоків. Під час методичного блоку керівник районної предметної методичної комісії Гнида В.В. здійснив короткий аналіз структури та змісту програми «Інформатика» (5 клас) за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, наголосив на основних напрямках реалізації компетентнісного, діяльнісного та особистісно-зорієнтованого підходів ... Читати далі »

Секретами педагогічної творчості ділилися педагоги-майстри на засіданні ради РМК

Пн15:05

« …Як яскраві самоцвіти, горять вогники тих щасливих відкриттів, які надихали тебе, і – що особливо важливо для керівника – товаришів по роботі, вчителів. Немає сумніву, що ці відкриття, ці злети творчого натхнення саме і є тим вогником, який розсіює і виганяє байдужість, інертність, пробуджує в педагогічному колективі іскру творчості. Один із секретів педагогічної творчості і полягає в тому, щоб пробудити в учителів інтерес до пошуку, до аналізу власної роботи».

Із думкою творця педагогіки серця Василя Сухомлинського, із опорою на нормативно-правову базу - Типове положення про атестацію педагогічних працівників (п.5.1-5.4), Положення про районний методичний кабінет 14 лютого 2014 року пройшло засідання ради РМК у ході якого відбулась самопрезентація педагогів, яким у ході атестації 2014 року прогнозується присвоєння, підтвердження педагогічних звань «старший вчитель», «вчитель-методист», «вихователь-методист».

Мета - вивчення й узагальнення педагогічного досвіду для його подальшого застосування у навчально-виховному процесі та удосконалення професійного рівня педагогічних кадрів району.

... Читати далі »

Засідання РПМК вчителів 1 класів

Пт14:47

13 лютого 2014 року на базі Жовтневого ДНЗ та Жовтневого НВК відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії вчителів 1-х класів за темою «Особливості освітнього процесу початкової школи в контексті упровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Аспекти адаптації шестирічних першокласників в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

На високому методичному рівні, цікаво і змістовно були проведені уроки навчання грамоти (читання) у 1-А класі з теми: «Закріплення букви «Ш» (учитель Кабак В.А.) та математики у 1–Б класі з теми: «Додавання і віднімання числа на основі порядку слідування у натуральному ряді. Порівняння значення виразу і числа. Множини.» (учитель Денисенко Л.А.).

... Читати далі »

Засідання РПМК вчителів математики

Чт14:59

12 лютого 2014 року на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання вчителів математики з теми: «Формування предметних компетентностей при навчанні математики».

Мета: показати в процесі роботи врахування реального індивідуального розвитку кожного учня, пошук вчителями математики шляхів інтенсивно-розвивального навчання, нових технологій навчання, дотримання вимог навчально-виховного процесу в період адаптації учнів середньої-старшої школи та наступності у викладанні математики».

На початку засідання директор школи Денисенко В.П. привітав гостей та познайомив з планом розвитку навчального закладу.

У теоретичній частині були розглянуті питання «Реалізація основних положень Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, освітня галузь «Математика» (Вінніченко В.І., вчитель математики Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та «Розвиток логічного мислення, творчості, у ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту