Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 74 75 76 77 78 ... 83 84 »

Школа молодого вихователя

Ср12:09

25 лютого в Сухорабівському ясла-садку «Пролісок» відбулося засідання «Школи молодого вихователя ДНЗ», на якому розглядалося питання удосконалення системи навчально-виховної діяльності дошкільного закладу.

Методист РМК Моцар Л.М. ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами щодо організації навчально-виховної роботи з дітьми у дошкільному закладі. У формі запитань-відповідей учасники заняття пригадали типи та види занять, як важливої складової організованої діяльності дітей, особливості організації та проведення їх залежно від вікових груп.

Рекомендації щодо самопідготовки вихователя до занять надала Головчак Л.М.( Пустоварівський дитячий садок «Джерельце»). У формі ділової гри Торкаєнко С.М., керівник «Школи», презентувала конспекти інтегрованих, комплексних та комбінованих занять для дітей старшого та середнього віку за програмами «Українське дошкілля» та «Впевнений старт».

Учасники засідання мали можливість переглянути комплексне заняття з дітьми різновікової групи «Зима-чарівниця» (Савеля Л.В., вихователь закладу,) та отримати відповіді на всі питання, що турбують молодих вихователів.

... Читати далі »

Виїзне засідання РПМК учителів трудового навчання

Вт15:09

На чергове виїзне засідання районної предметної комісії учителі трудового навчання (технічні види праці), технологій та креслення зібралися у Решетилівській гімназії ім.І.Л.Олійника.

Учні гімназії презентували свій навчальний заклад, відрадним було те, що до нашої зустрічі силами всієї кафедри інформаційних технологій оновлено в плані дизайну приміщення шкільної майстерні.

... Читати далі »

У вінок пам’яті Кобзаря

Вт14:51

Всі загальноосвітні навчальні заклади району є активними учасниками районного освітянського проекту «Йдемо з дитинства до Тараса», присвяченому 200-літтю від дня народження Великого Кобзаря.

В рамках проекту 24 лютого 2014 року у Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника відбувся відкритий урок «Шевченко і Полтавщина».

... Читати далі »

Проведення районного семінару «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму»

Пт16:20

20 лютого 2014 року на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації, відбувся районний семінар на тему «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму».

В роботі семінару взяли участь: спеціаліст обласної психолого-педагогічної консультації, кандидат медичних наук Плюшко О.Д., завідуюча РМК Костогриз А.М., вчителі початкових інклюзивних класів, практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх закладів району.

В ході семінару Плюшко О.Д. ознайомив присутніх з медичним аспектом раннього дитячого аутизму. Детально зупинився на статистичних даних та значенні раннього виявлення аутизму, познайомив присутніх з сучасною діагностикою та особливостями психіки дітей спектру аутизму.

Завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. познайомила присутніх з основними напрямками роботи психологічного супроводу та з функціями практичних психологів у навчальному процесі дітей. Зосередила увагу на факторах, які слід враховувати в своїй роботі.

В аутичних дітей спостерігається широкий спектр мовних розладів, корекція яких, включає в себе ряд напрямків роботи, які обумовлені спільною метою. Про мовні особливості та шляхи розвитку мовлення, по ... Читати далі »

Засідання районної творчої групи педагогічних працівників ДНЗ

Пт12:32

21 лютого в Жовтневому дитячому садку «Барвінок» відбулося засідання районної творчої групи педагогічних працівників ДНЗ на тему: «Художні проекти з дітьми дошкільного віку». Керівник групи Крамар І.Б. ознайомила учасників з планом роботи засідання та звернула увагу на питання формування здатності педагогів проявляти активну творчу уяву, образний характер мислення в освітній діяльності з дітьми та вміння передавати свій досвід іншим.

В ході засідання були розглянуті питання:

  • реалізація ідеї художньо-продуктивної діяльності дитини дошкільного віку (Торкаєнко С.М.);
  • характеристика ціннісних орієнтирів та поетапне планування роботи над художніми проектами (Зозуля Л.П.);
  • структура і зміст діяльності за художніми проектами (Чіпурнова О.М.).

Досвідом роботи з реалізації художньо-творчого проекту поділилася Верьовкіна О.В., вихователь Жовтневого д-с «Барвінок», яка продемонструвала засідання гуртка «Театральне віконце».

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту