Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 72 73 74 75 76 ... 82 83 »

Про проведення виїзного засідання семінару учителів з основ здоров`я

Чт12:14

12. 03. 2014 року проведено семінар учителів з основ здоров`я (5-9 класів) на базі Жовтневого НВК.

Мета: удосконалення педагогічної майстерності вчителів, розвитку їх ініціативи і творчості та підвищення результативності навчально-виховного процесу.

Основне завдання практичного семінару: спрямувати роботу на розв’язання районної науково-методичної проблеми: «Формування конкурентно-спроможного учня в умовах модернізації навчально-виховного процесу через безперервне підвищення професійної компетентності педагогічних працівників» шляхом застосування електронних засобів навчання, розробки мультимедійного супроводу уроків, ефективного застосування тренінгових технологій на уроках основ здоров’я.

Учасники семінару переглянули презентацію «План розвитку закладу, впровадження здоров`язбережувальних технологій» (Литвин Ю.В., директор Жовтневого НВК).

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА № 22 від 17.01.2013 року Жовтневий навчально-виховний комплекс є базовим навчальним закладом по впровадженню стандартів превентивної освіти щодо профілактики Віл/СНІДу, зниження стигми і дискримінації, інтеграції дітей, що живе з ВІЛ у шкільне середовище тощо. У на ... Читати далі »

Відбулося засідання РПМК вчителів музичного мистецтва та художньої культури

Пн16:10

28 лютого 2014 року на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів музичного мистецтва та художньої культури.

Тема засідання: «Формування ключових і предметних компетентностей педагога шляхом використання ІКТ у процесі викладання музичного мистецтва та художньої культури».

Музично-естетичне виховання є одним з важливих чинників формування гармонійної, духовно багатої особистості й передбачає прилучення людини з дитинства до культурної спадщини свого народу та народів світу. Особливу роль у цьому відіграють уроки музики та художньої культури.

Гостинно зустрічали гостей директор школи І.Ю.Косенко, заступник К.О.Степаненко, вчитель музики Л.В. Браткевич та інші вчителі школи.

Члени методичної комісії, переглянувши презентацію, познайомились з життям школи, з її історією та надбанням, з планом розвитку.

... Читати далі »

«Поетична весна – 2014»

Пт15:58

27 лютого 2014 року на базі Решетилівської ЗОШ І ст., відбувся традиційний районний учнівський конкурс авторської поезії та прози «Поетична весна-2014», в якому взяли участь 33 учасників із 13 шкіл району.

Цьогорічна тематика конкурсу передбачала представлення творів, присвячених ювілею Т.Г.Шевченка, та творів на вільну тему. Дещо змінилися вимоги до подачі конкурсних матеріалів: власні твори необхідно було оформляти у збірки (не менше 15 творів нових та минулих років), аби побачити дійсно літературно-здібних дітей та простежити систематичну роботу у цьому виді творчості.


Виступ  Погрібного Євгена  із Шамраївської ЗОШ І-ІІ ст.

Журі конкурсу відмітили жанрову різноманітність – це вірші (громадянська, філософська, інтимна лірика), оповідання, есе, прозові та віршовані казки, загадки, реклами, сучасний батл. Всі твори відповідали запропонованій тематиці, багато з них вирізняються громадянськими мотивами, патріотичним піднесенням, любов’ю до України, шаною ... Читати далі »

Підсумкова колегія відділу освіти

Чт09:23

26 лютого 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбулося розширене засідання підсумкової колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА. У роботі колегії взяли участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

На колегії розглядались питання:

  1. Про підсумки роботи освітньої галузі у 2013 році та основні завдання на 2014 рік.
  2. Про схвалення перспективного плану курсового підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2015-2019 рр.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Зінченко В.Г у своїй доповіді відзначив, що відділом здійснювалася системна робота щодо виконання основних завдань на рік, реалізувалися заходи щодо подальшого реформування дошкільної, загальної середньої, створенн ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту