Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 71 72 73 74 75 ... 79 80 »

Засідання РПМК вчителів фізики

Чт15:18

19 лютого 2014 року на базі Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної методичної комісії вчителів фізики на тему «Впровадження інноваційних технологій на уроках фізики та формування природничо-наукових компетенцій учнів». В школу завітали 22 педагоги.

З основними напрямами діяльності навчального закладу познайомив гостей директор школи Музиченко І.П.

У ході засідання учасникам були запропоновані ефективні методи та методики роботи, що сприяли самореалізації творчої особистості педагогів-фізиків: конструювання сучасного уроку фізики, робота над методичною проблемою, майстер-клас, діалогова взаємодія тощо.

Досвідом роботи ділилися: вчитель фізики Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марченко М.А., учасник ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013» з теми: « Екологічне виховання учнів в процесі вивчення фізики»; Гуржій Н.О., вчитель фізики Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст ... Читати далі »

Знайомство з дошкіллям Гадяча

Чт12:16

19 лютого делегація педагогічних працівників ДНЗ району на чолі з методистом РМК Моцар Л.М. здійснила творчу поїздку в Гадяцький ДНЗ №2 «Берізка» з метою обміну досвідом роботи з питань методичних та психологічних аспектів підвищення ефективності роботи дошкільних навчальних закладів.

Учасників семінару привітали міський голова Савченко Т.М., начальник відділу освіти Лідовий І.Г., голова РК профспілки працівників освіти і науки Недвига Г.А. та методист науково-методичного центру Неминуща В.Е. З їх виступів ми дізналися про стан та перспективи розвитку дошкільної галузі Гадяцького району.

Завідуюча ясла-садком «Берізка» Стогній Л.М. розповіла про історію створення закладу, ключові завдання та результативність роботи педагогічного колективу по забезпеченню якісної освіти дітей дошкільного віку.

... Читати далі »

День педмайстерності

Ср12:00

18 лютого в Решетилівському ясла-садку «Ромашка» пройшов традиційний творчий звіт педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, які атестуються в цьому навчальному році Згоранець Л.П. Педченко Л.В., Мосієнко О.А., Григоренко М.В., Поліщук О.Ю., Таранець Т.В. та Олійник О.М. з Решетилівського ясла-садка «Ромашка», Верьовкіна О.В., Пащенко В.М. з Жовтневого дитячого садка «Барвінок» та Педоненко Н.І. з Піщанського ясла-садка «Веселка». Серед них на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст» претендують 4 вихователі, на кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» 1 вихователь, на кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» 4 педагоги, на підтвердження «спеціаліста вищої категорії» та присвоєння звання «Старший вихователь» Згоранець Л.П., «Вихователь-методист» Педченко Л.В.

... Читати далі »

Слухали слово Тараса

Ср11:28

Готуючись до гідної зустрічі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, відділом освіти,сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проводиться чимала робота. Одним із заходів став районний етап обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами», який відбувся 18 лютого на базі Решетилівської ЗОШ І ст.

47 школярів із 21 загальноосвітнього навчального закладу району демонстрували навички виразного читання, вміння відчувати красу і мелодійність слова, своїми проникливими виступами засвідчили свою повагу, любов і вдячність Великому Кобзарю. На конкурсі читалися уривки з творів Тараса Шевченка, твори його сучасників та твори про Т.Г.Шевченка. В багатьох учасників були сценічні костюми, музичний супровід, захоплювало майстерне виконання.

... Читати далі »

Підсумки ІІ (обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Вт16:08

З 14 по 17 лютого 2014 року проходив ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у м. Полтаві. Наш район був представлений командою з 7 учнів, а саме:

Пивовар Юлія - учениця 11 класу Решетилівської гімназії, секція охорони довкілля та раціонального природокористування (науковий керівник Савченко О.Б.)

Король Аліна - учениця 11 класу Решетилівської гімназії, секція філософії (науковий керівник Ширшова Н.О.)

Темник Віталій - вихованець РЦТКум, секція історичного краєзнавства (науковий керівник Купенко І.А.)

Сердюк Ярослав - учень 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІст., секція аграрних наук (науковий керівникХиль М.А.)

Журавель Вікторія - учениця 10 класу Жовтневого НВК, секція екології (науковий керівник Смірнова В.М.)

Набока Каріна - учениця 10 класу Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст., секція Українського народного мистецтва (науковий керівник Бодня Н.М.)

Корецька Наталія - ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту