Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 71 72 73 74 75 ... 82 83 »

Панорама педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014» учителів фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району

Ср15:02

18 березня 2014 року на базі Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. пройшла панорама педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини-2014» для учителів фізичної культури та захисту Вітчизни шкіл району з теми «Предметна компетентність учителя – важлива складова якісної освіти» у формі методичної естафети. Модераторами виступали методисти районного методичного кабінету Глушко О.О. та Бережна С.М.

У своєму виступі про інноваційний потенціал закладу директор школи Тищенко Л.М. велику увагу звернула на здоро’язберігаючий напрямок діяльності педколективу. Шкільний психолог Занько І.С. наголосила на роль учителя-предметника у формуванні психологічного здоров’я учнів. Саме про здоров’язберігаючі технології, як невід’ємну складову предметної компетенції учителя фізичної культури та захисту Вітчизни, повів мову керівник РПМК (юнаки) Москівець В.А. Про результати участі у обласній олімпіаді з фізичної культури та підготовку до ДПА у контексті предметної компетенції педагога виступили керівник РПМК з фізичної культури Купчишин В.В. та учитель Решетилівської гімназії Мордик С.Є.

У калейдоскопі творчих знахідок прорекламували свою роботу як учителя-предметника Бєляєв О.О.(Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.), Вавін В.В. (Першолиманська ЗОШ І-ІІ ст.), Жидецький А.В. (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.). ... Читати далі »

Семінар присвячений Великому Кобзарю

Ср14:15

17 березня на базі Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено плановий семінар з теми «Організація роботи шкільної бібліотеки з дослідження та популяризації життєвого та творчого шляху Тараса Шевченка».

Учні змістовно і лірично презентували навчальний заклад, гості оглянули навчальні класи, музейну кімнату академіка В.О.Пащенка.

Теоретичний блок передбачав розкриття роботи шкільної бібліотеки в межах реалізації районного проекту присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Йдемо з дитинства до Тараса». Методом читацького експромту з цікавими фактами з життя Кобзаря познайомила учитель української мови та літератури школи Куцевол С.Б.

В рамках інформаційного блоку методист ознайомила бібліотекарів з новою Інструкцією про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ ... Читати далі »

Про проведення засідання Координаційної ради щодо впровадження здоров`язбережних технологій

Сб12:21

14.03.2014 року відбулося розширене засідання Координаційної ради щодо впровадження здоровязбережних технологій в діяльність навчальних закладів – Шкіл сприяння здоров'ю. Мета засідання - підвищення здоровязбережувальної компетентності керівників закладів освіти району.

У роботі Координаційної ради взяли участь директори ЗНЗ району, завідуюча Решетилівським ясла - садком «Ромашка»- Кругова Т.І., методист РМК - Крамар І.Б., методист РМК – Галанська Ю.Б. (заступник голови ради), директор БДЮТ – Супрун Т.М., завідуюча РМК (голова ради) - Костогриз А.М.

Перша частина засідання відбулася на базі Решетилівського дошкільного навчального закладу «Ромашка».

Кругова Т.І. (завідуюча ДНЗ "Ромашка") ознайомила присутніх із умовами, створеними на базі навчального закладу для забезпечення здоров'язберігаючої роботи.

Педченко Л.В., вихователь вищої категорії ДНЗ «Ромашка» продемонструвала використання елементів фітнесу у фізичному вихованні дошкільників (фізкультурні заняття з елементами ігрового стретчингу, з використанням степ-платформ).

... Читати далі »

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР

Пт18:09

13 березня відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. дала роз’яснення щодо підготовки до районної панорами педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини – 2014», районного свята «Йдемо з дитинства до Тараса», ІІІ районного форуму педагогічної та батьківської громадськості, які відбудуться на весняних канікулах.

Методист РМК Бережна С.М. звернула увагу на організацію підсумкового етапу атестації педагогічних працівників у 2014 році.

Завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. донесла інформацію про спільне засідання практичних психологів системи освіти та Головного управління МНС України в Полтавській області з теми «Надання психологічної допомоги населенню у зв’язку із подіям ... Читати далі »

Турнір майбутніх підприємців

Чт15:04

12 березня 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника проведено І (районний) етап ІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». Участь в Чемпіонаті взяли 9 команд із 11 ЗНЗ району, а саме:

Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, Жовтневого НВК, Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Федіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди було поділено на три групи по три команди. У фінальній грі зустрілися команди «Амелія» Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Key – Shop» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника та «Для ВАС» Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки. Учнів захопила колективна праця, гра надавала можливість кожному учаснику проявити себе. Найуспішнішою в бізнес-симуляції в цьому році стала команда «Key – Shop» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, яка виборола перше місце та право участі в ІІ Чемпіонаті області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». Всі команди отримали грамоти, кубок дістався переможцям.

У ході спілкування члени команд висловлювали ду ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту