Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 67 68 69 70 71 ... 82 83 »

Серпнева конференція педагогічних працівників

Чт10:10

27 серпня 2014 року у РБК відбулась традиційна щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Решетилівського району щодо підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2013/2014 навчальному році та визначення основних завдань на 2014-2015 н.р.

У конференції взяли участь:

  • голова районної ради Петро Миколайович Кошовий
  • голова районної державної адміністрації Віктор Олександрович Бережний
  • проректор з науково-методичної роботи ПОІППО імені М.В.Остроградського Марина Вікторівна Кирилюк
  • голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Михайло Іванович Невмержицький
  • начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Зінченко
  • керівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, голови профспілкових комітетів, педагоги закладів освіти.

... Читати далі »

Про методичні рекомендації до проведення Першого уроку у 2014-2015 н.р. на тему «Україна – єдина країна»

Пн15:38

Пропонуємо до використання список літератури та інтернет-ресурсів, що будуть корисними для організації та проведення Першого уроку у 2014/2015 навчальному році «Україна – єдина країна».

Інтернет-ресурси:

Про проведення Першого уроку у 2014/2015 н.р. : лист Міністерства освіти і науки України від 01.08.2014 № 1/9-388 [Електроний ресурс] – Режим доступу:http://www.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/2680

Україна єдина! [Електронний ресурс]. – Режим доступу. ... Читати далі »

Четверте засідання Зональної школи новаторства

Пт10:05

19 червня 2014 року на базі Жовтневого НВК Решетилівського району відбулося четверте засідання Зональної школи новаторства з теми «Упровадження системи мережевої взаємодії науково-методичних служб різних рівнів як основа реалізації державних освітніх стандартів».

У роботі Зональної школи новаторства взяли участь начальники відділів освіти, завідуючі районними методичними кабінетами Великобагачанського, Решетилівського, Шишацького районів.

Із вітальним словом до учасників звернувся Володимир Зінченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації, який окреслив стан та перспективи розвитку освітньої галузі району в контексті реалізації державних освітніх стандартів. Стратегію розвитку Жовтневого НВК презентувала Юлія Литвин, директор навчального закладу.

... Читати далі »

Поїздка обдарованих учнів

Пт08:16

Гарний літній день надовго залишиться в пам'яті учнів шкіл Решетилівщини – учасників районного свята «Майбутнє твориться сьогодні» та їх вчителів, які 11 червня здійснили екскурсійну поїздку до м. Києва та Київської області за сприяння місцевого аграрія та мецената, генерального директора ТОВ АФГ «Еліта» Л.А.Непийпи.

Спочатку побували у колишній приватній резиденції В.Януковича – «Межигір’ї». Перед нами відкрився вид на величезну територію, огороджену п’ятиметровим парканом. Дізналися, що головною спорудою стосорокагектарного комплексу є великий розкішний дерев’яний будинок, побудований за фінським проектом. На території резиденції знаходяться ще й кілька вишуканих будинків для гостей, автопарк, яхтовий причал, винний погріб, тенісний корт, поле для гольфу, фазанарій, голубівник, ферми з коровами і вівцями. Екскурсантів вразили природні багатства краю: мальовничий берег Київського моря, ліс, штучні озера з діючими фонтанами, оранжереї та зоопарк, в якому знаходяться вольєри зі страусами, оленями , кабанами та іншими тваринами.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту