Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 66 67 68 69 70 ... 82 83 »

Перше заняття Школи молодого педагога відбулося під девізом «Є імена, які зорею сяють..»

Пн11:15

26 вересня 2014 року напередодні дня народження великого педагога-новатора Василя Олександровича Сухомлинського молоді педагоги району разом із завідуючою РМК Костогриз А.М. та завідуючою ЦППСР Пащенко В.М. відвідали педагогічно-меморіальний музей В.Сухомлинського (смт Павлиш, Світловодського району). Поїздка була не просто екскурсійною, а й пізнавальною для молодих педагогів, адже це можливість доторкнутись до невичерпного джерела не лише педагогічної думки, а і людської мудрості і любові. 22 роки очолював Павлиську школу Василь Олександрович, дуже багато цінних матеріалів, книжок, рукописів праць, методичних порад зберегла і по сьогоднішній день його школа.

У першій, педагогічній, частині музею відвідувачів зустріли біографічні світлини, особисті листи, нагороди, оригінали праць видатного педагога. Незабутніми стали кадри хронікально-документального фільму «Родина Сухомлинських», «Учитель», «Серце віддаю дітям», підготовленими співробітниками музею, які особисто були знайомі з В.О.Сухомлинським.

... Читати далі »

Вітання з днем Дошкілля

Чт15:52

Вітаємо педагогічних працівників ДНЗ зі святом дитинства –

Всеукраїнським Днем дошкілля!

Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги! Нехай життя буде світлим і радісним, яким є дитинство, а привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

 

День дошкілля дарує всім тим, хто не байдужий до світу дитячої душі, чудову нагоду відчути себе певною мірою дитиною: безтурботною, щирою, веселою, люблячою увесь світ і всіх навколо.

... Читати далі »

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи

Пн11:01

У практичному впровадженні нового Державного стандарту надзвичайно важливою є роль класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти. «Класний керівник – це педагогічний працівник, який здійснює педагогічну діяльність із колективом учнів класу, окремими учнями, їх батьками, організацію і проведення позаурочної та культурно-масової роботи, сприяє взаємодії учасників навчально-виховного процесу в створенні належних умов для виконання завдань навчання і виховання, самореалізації та розвитку учнів, їх соціального захисту.

16 вересня 2014 року у приміщенні відділу освіти відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників. У ході семінару були розглянуті питання: про діяльність заступників директорів із виховної роботи щодо організації методичної роботи з класними керівниками; про визначення особистісних ресурсів учасників виховного процесу; про проекти у виховній роботі.

Керівник семінару Хлистун О.М. звернула увагу на побудову моделі плану виховної роботи класного керівника , відповідно до Програми «ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ УЧНІВ 1-11КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ».

Завідуюча РМК Костогриз А.М. ознайомила з умовами участі у Всеукраїнському конкурсі &laq ... Читати далі »

Засідання науково-методичної ради РМК

Ср10:55

9 вересня 2014 року відбулось засідання науково-методичної ради РМК.

На засіданні були розглянуті питання про підсумки науково-методичної роботи в Решетилівському районі за 2013-2014 н.р., затвердження плану роботи районного методичного кабінету на 2014-2015 н.р. та структури роботи з педагогічними кадрами району.

Обговорено та схвалено положення про творчі майстерні вчителів та вимоги до календарного планування.

Затверджено навчальну програму з позашкільної освіти декоративно-прикладного напрямку гуртка «Ліплення з пластиліну» , яку представила методист районного БДЮТ Вітер Н.І.

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи

Пн09:33

4 вересня у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

У нараді взяв участь начальник відділу Зінченко В.Г., який повідомив про особливості організації навчально-виховного процесу у новому навчальному році в зв’язку з економією коштів на енергоносії.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. підсумувала результати науково-методичної роботи у 2013-2014 навчальному році та визначила завдання на новий 2014-2015 навчальний рік.

Алла Миколаївна акцентувала увагу заступників на оновленні системи методичної роботи, використанні цікавих колективних та групових форм роботи з учителями, спрямованих на виявлення їхніх інтересів, професійних навичок, педагогічних надбань. Вказала на формальні підходи в організації внутрішньошкільної методичної роботи.

Завершилася нарада бліц-інформацією від методистів РМК.

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту