Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 65 66 67 68 69 ... 82 83 »

Бібліотекар - слово сонячне і горде

Пн09:02

Ви даєте не книги під розписку,
А читачам даруєте весь світ…

В останній понеділок жовтня, в цьому році це - 27 жовтня - Міжнародний день шкільних бібліотек.

Шкільна бібліотека… З цими словами у кожної людини виринають спогади: цікаві книги на полицях, приємна атмосфера спілкування з бібліотечним працівником, який порадить, дасть відповідь на запитання.

Шкільна бібліотека – одне з доступних джерел отримання інформації для учнів, педагогів. Найважливіший елемент навчальної діяльності, спрямованої на розвиток освіченості особистості та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу; скарбниця інформації всередині школи, її структурний підрозділ, доцільно організоване середовище, що оточує учня в культурно-освітньому просторі навчального закладу. Шкільний бібліотекар своєю щоденною працею вносить помітний внесок у формування «Людини» - мислячої, творчої, гармонійної, відкритої для інтелектуального, духовного і творчого розвитку в умовах інформаційного суспільства.

Шкільний бібліотекар – друг кожного читача. Він-перший вісник краси і знання, адже він відкриває ворота в країну знань. Н ... Читати далі »

Семінар учителів образотворчого мистецтва

Чт17:04

22 жовтня 2014 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва з теми « Використання ІКТ- необхідна умова підвищення якості знань, формування художньо-практичної компетенції учнів».

Мотиваційний блок передбачав ознайомлення з планом роботи семінару на 2014-2015 н.р. та роль використання ІКТ на уроках образотворчого мистецтва.

Реалізуючи інформаційний блок, були детально опрацьовані методичні рекомендації щодо викладання образотворчого мистецтва, складання календарно-тематичного планування, обговорено нову програму та підручники для 6 класу.

Методист РМК Голуб Л.Г. акцентувала увагу на участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». Витівська В.І., учитель Федіївської ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася з присутніми матеріалами школи фахового зростання для учителів-учасників конкурсу, яку вона відвідала в ПОІППО ім.М.В.Остроградського.

У рамках семінару відбулася творча зустріч із заслуженим майстром народної творчості, членом Національної спілки художників України, лауреатом премії ім. І.П.Котляревського Є.І.Пілюгіним. Художник ознайомив учителів з своєю творчою лабораторією, багатим досвідом роботи в жанрі живопису та декоративно-ужиткового мистецтва, тка ... Читати далі »

Через мистецтво - з любов’ю до України

Пн09:09

Погожого осіннього жовтневого дня відбувся щорічний районний учнівський мистецький фестиваль «Осінній дивограй», присвячений Дню художника за традицією на базі Сухорабівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чому саме тут проходить це свято? Бо в цьому закладі зібрана картинна галерея самобутнього художника краю Михайла Луценка під назвою «Він малював серцем». Митець прагнув, щоб його картини прикрашали кожну оселю земляків. А ще, напевно, тому, що це – найчарівніший куточок району і,особливо, в пору, коли природа вбрана в «осіннє золото».

На фестиваль прибули 55 школярів та їх наставників із 15 ЗНЗ району, а також його учасниками були всі учні місцевої школи. Господарі підготували оригінальний зачин: ще на подвір’ї школ ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту