Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 63 64 65 66 67 ... 74 75 »

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з НВР

Пт18:09

13 березня відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. дала роз’яснення щодо підготовки до районної панорами педагогічної творчості «Освітянські обрії Решетилівщини – 2014», районного свята «Йдемо з дитинства до Тараса», ІІІ районного форуму педагогічної та батьківської громадськості, які відбудуться на весняних канікулах.

Методист РМК Бережна С.М. звернула увагу на організацію підсумкового етапу атестації педагогічних працівників у 2014 році.

Завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. донесла інформацію про спільне засідання практичних психологів системи освіти та Головного управління МНС України в Полтавській області з теми «Надання психологічної допомоги населенню у зв’язку із подіям ... Читати далі »

Турнір майбутніх підприємців

Чт15:04

12 березня 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника проведено І (районний) етап ІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». Участь в Чемпіонаті взяли 9 команд із 11 ЗНЗ району, а саме:

Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, Жовтневого НВК, Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Федіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди було поділено на три групи по три команди. У фінальній грі зустрілися команди «Амелія» Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Key – Shop» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника та «Для ВАС» Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки. Учнів захопила колективна праця, гра надавала можливість кожному учаснику проявити себе. Найуспішнішою в бізнес-симуляції в цьому році стала команда «Key – Shop» Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, яка виборола перше місце та право участі в ІІ Чемпіонаті області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». Всі команди отримали грамоти, кубок дістався переможцям.

У ході спілкування члени команд висловлювали ду ... Читати далі »

Про проведення виїзного засідання семінару учителів з основ здоров`я

Чт12:14

12. 03. 2014 року проведено семінар учителів з основ здоров`я (5-9 класів) на базі Жовтневого НВК.

Мета: удосконалення педагогічної майстерності вчителів, розвитку їх ініціативи і творчості та підвищення результативності навчально-виховного процесу.

Основне завдання практичного семінару: спрямувати роботу на розв’язання районної науково-методичної проблеми: «Формування конкурентно-спроможного учня в умовах модернізації навчально-виховного процесу через безперервне підвищення професійної компетентності педагогічних працівників» шляхом застосування електронних засобів навчання, розробки мультимедійного супроводу уроків, ефективного застосування тренінгових технологій на уроках основ здоров’я.

Учасники семінару переглянули презентацію «План розвитку закладу, впровадження здоров`язбережувальних технологій» (Литвин Ю.В., директор Жовтневого НВК).

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА № 22 від 17.01.2013 року Жовтневий навчально-виховний комплекс є базовим навчальним закладом по впровадженню стандартів превентивної освіти щодо профілактики Віл/СНІДу, зниження стигми і дискримінації, інтеграції дітей, що живе з ВІЛ у шкільне середовище тощо. У на ... Читати далі »

Відбулося засідання РПМК вчителів музичного мистецтва та художньої культури

Пн16:10

28 лютого 2014 року на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів музичного мистецтва та художньої культури.

Тема засідання: «Формування ключових і предметних компетентностей педагога шляхом використання ІКТ у процесі викладання музичного мистецтва та художньої культури».

Музично-естетичне виховання є одним з важливих чинників формування гармонійної, духовно багатої особистості й передбачає прилучення людини з дитинства до культурної спадщини свого народу та народів світу. Особливу роль у цьому відіграють уроки музики та художньої культури.

Гостинно зустрічали гостей директор школи І.Ю.Косенко, заступник К.О.Степаненко, вчитель музики Л.В. Браткевич та інші вчителі школи.

Члени методичної комісії, переглянувши презентацію, познайомились з життям школи, з її історією та надбанням, з планом розвитку.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 148
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту