Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 62 63 64 65 66 ... 82 83 »

Засідання РПМК вчителів математики

Чт16:47

25 листопада 2014 року на базі Решетилівської ЗОШ І - ІІ ступенів відбулося засідання вчителів математики з теми: «Рівень методичної готовності вчителя щодо впровадження нового Державного стандарту базової і загальної середньої освіти в процесі викладання математики».

Засідання складалося з трьох блоків.

В інформаційному блоці Ігнатенко К.М., керівник РПМК вчителів математики, познайомила з реалізацією основних положень Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, освітня галузь «Математика», а Костогриз А.М., завідуюча РМК, здійснила аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики абітурієнтів Решетилівського району 2014 року.

... Читати далі »

Ювілейний конкурс юних знавців української мови

Пн10:27

23 листопада 128 школярів із 24 загальноосвітніх навчальних закладів зібралися на районний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, великого українця, мецената, який до кінця свого життя переймався проблемами української мови, прагнув усьому світові донести красу і велич українського слова.

Урочисто-святковий настрій учасникам конкурсу створили учні Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника на базі якої і проходив сам конкурс. У ньому брали участь знавці, шанувальники української мови 3-11 класів.

За рішенням компетентного журі переможцями стали:

Криндач Вікторія, 3 кл., Решетилівська ЗОШ І ст.;

Джерипа Дарина, 4 кл., Решетилівська ЗОШ І ст.;

Дзюбан Ольга, 5 кл., Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.;

Джулай Маргарита, 6 кл., Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника;

Ступа Оксана, 7 кл., М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.;

Буцька Юлія, 9 кл., Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.;

Вакалюк Альона, 10 кл., Решетилівська гімназія ім. І.Л.Олійника;

... Читати далі »

Відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

Сб15:01

21 листопада у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Управління процесом упровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчальному закладі».

У семінарі взяла участь завідуюча районним ЦППСР Вікторія Пащенко, яка ознайомила із проведенням в Решетилівській гімназії ім. І.Л. Олійника дослідно-експериментальної роботи «Науково – методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2013-2016 роки».

Завідуюча РМК Костогриз А.М. звернула увагу колег на створення комп'ютерної інфраструктури навчального закладу, технічне ... Читати далі »

Відбувся круглий стіл

Сб09:08

Актова зала Решетилівської селищної ради 21.11.2014 була велелюдною, адже питання, що стояло на порядку денному «Утвердження ідеалів гідності, свободи та демократії в українському суспільстві» об’єднало багатьох: вчителів історії – членів районної предметної комісії вчителів історії та правознавства, державних службовців, активних представників громадськості селища та району.

Перед присутніми виступили Віктор Бережний, голова Решетилівської райдержадміністрації, Петро Кошовий, голова Решетилівської районної ради, Анатолій Ханко, учасник АТО, які зупинилися на питаннях сьогодення, розкрили зміст своєї роботи в плані утвердження ідеалів гідності та свободи на теренах району, в ході АТО.

З особливою увагою, учасники круглого столу, слухали виступ Ревегука В.Я., кандидата історичних наук, викладача ПНПУ імені В.Г.Короленка, який висловив свої думки стосовно історії України та презентував книгу «Полтавщина в огні української революції (1917-1921 рр.)», яка нещодавно вийшла друком. Володимир Якович подарував кожній шкільній бібліотеці примірник своєї книги.

Присутні мали змогу висловити і свої думки.

Методист райметодкабінету відділу Бережна С.М. від присутніх та вчителів подякувала Ревегуку В.Я., за його працю, за зустріч, за подарунок, за школу людяності та мужності, ... Читати далі »

Семінар-практикум вихователів різновікових груп ДНЗ

Пт10:56

20 листопада вихователі сільських ДНЗ взяли участь у семінарі - практикумі, метою якого було підвищення рівня поінформованості учасників щодо формування логіко-математичної компетентності дошкільників відповідно до програми розвитку дитини дошкільного віку «Впевнений старт».

Семінар проходив на базі Піщанського, Федіївського та Жовтневого ДНЗ. Таким чином було відстежено всі режимні моменти навчально-виховної роботи з дітьми старшого дошкільного віку у першій половині дня. Вихователі мали можливість відвідати заняття з логіко-математичного розвитку та оглянути розвивальне середовище групи в Піщанському я/с «Сонечко» (вихователь Педоненко Н.І), активні форми роботи з дітьми під час прогулянки та виставку розвиваючих ігор логіко-математичного змісту у Федіївському я/с «Волошка» (вихователь Федій В.Ю.). Цікаво та змістовно презентували роботу своїх закладів завідуючі Педоненко Л.М. та Усік О.М.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту