Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 61 62 63 64 65 ... 82 83 »

Відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів біології

Ср13:43

23 грудня 2014 року на базі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації Полтавської області відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів біології за темою: «Використання інноваційних технологій в розвитку пізнавальної діяльності учнів на уроках біології».

Мета: вивчення форм та технологій, активізація пізнавальної діяльності, розвитку творчих здібностей на уроках біології і в позакласній діяльності учнів.

Завдання:

  • знайомство з новими формами та технологіями навчання та підвищення пізнавальної діяльності учнів;
  • огляд різних прийомів організації роботи у парах, групах;
  • знайомство з формами і методами розвитку творчих здібностей учнів у позаурочний час з біології

У засіданні методичної комісії взяла участь Козак Ірина Олексіївна, методист відділу природничо-математичних дисциплін ПОІППО імені М.В.Остроградського.

... Читати далі »

Працюємо творчо, цілеспрямовано

Ср13:38

У переддень Святого Миколая на базі Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії учителів трудового навчання (технічні види праці), технологій та креслення з теми «Роль здоров’язберігаючої компетентності учителя освітньої галузі «Технологія».

Школа зустріла гостей передноворічним настроєм. Змістовна і цікава презентація навчального закладу, яка супроводжувалась комп’ютерною презентацією, стала своєрідним настроєм на ефективну роботу.

На засіданні було розглянуто теоретичні питання, зокрема всебічно розкрито здоров’язберігаючу компетентність учителя як необхідну умову вдосконалення його педагогічної майстерності, що висвітлив у своєму виступі керівник РПМК Павлюк М.П.Ознайомлено присутніх з довідкою про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з трудового навчання, технологій та креслення у загальноосвітніх навчальних закладах району, переглянуто комп’ютерну презентацію «Навчально-методичний комплекс на допомогу вчителю трудового навчання».

... Читати далі »

Проведено семінар заступників директорів з виховної роботи

Пт13:18

12 грудня 2014 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників з теми «Сучасні виховні технології в загальноосвітніх навчальних закладах району».

У семінарі взяли участь заступник голови Решетилівської райдержадміністрації Анатолій Курінний, начальник відділу освіти Володимир Зінченко, завідуюча районним методичним кабінетом Алла Костогриз.

Під час заходу було обговорено актуальні питання впровадження педагогічних технологій у закладах району, обмін досвідом поширення інноваційних виховних технологій щодо формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді.

Серед ... Читати далі »

Учитель року - 2015

Пт15:03

4 грудня 2014 року на базі відділу освіти був проведений І (районний) тур обласного конкурсу «Учитель року-2015».

Конкурс проходив у 2 етапи:

  • заочний у період з 01 по 03.12.2014 року (перевірка надісланих матеріалів претендентів на участь у конкурсі)
  • очний етап 4 грудня 2014 року.

Участь у заочному етапі конкурсу взяли 5 педагогічних працівників із 5-ти загальноосвітніх навчальних закладів району, з них учителів української мови та літератури – 2,образотворчого мистецтва - 2 , класних керівників – 1. За підсумками заочного етапу до участі у очному (фінальному) були запрошені 4 конкурсанти з Жовтневої, Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Зі словами привітання до учасників конкурсу звернувся начальник відділу освіти Зінченко В.Г., який побажав усім упевненої перемоги.

... Читати далі »

Засідання Школи інклюзивного навчання на тему: «Робота з дітьми з затримкою психічного розвитку»

Пт15:05

27 листопада 2014 року на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації, відбулося засідання Школи інклюзивного навчання на тему: «Робота з дітьми з затримкою психічного розвитку».

В роботі засідання взяли участь: практичні психологи та педагоги загальноосвітніх закладів району.

В ході заходу Загоруйко Л. В., дефектолог Решетилівської ЗОШ I ст., ознайомила присутніх з психологічною характеристикою та корекційною роботою з дітьми з затримкою психічного розвитку. Зупинилася на психологічних особливостях дітей з ЗПР. Познайомила з методами та прийомами корекційної роботи, які б сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів. Наголосила на труднощах, які виникають в ході роботи.

Методист з корекційної освіти Срібна А. В. зосередила увагу на значенні інклюзивного навчання дітей з особливими потребами, зокрема для дітей з ЗПР, адже при наданні вчасної корекційної допомоги, діти отримують відповідні знання та вміння, що дадуть змогу їм реалізувати себе в майбутньому, а це можливо при командному підході та своєчасній роботі спрямованій на подолання проблем.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту