Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 61 62 63 64 65 ... 79 80 »

Учнівські олімпіади-2015: старт дано!

Вт16:02

Одним з ефективних засобів роботи з обдарованими дітьми, формування в учнів навичок самостійного мислення є олімпіади з навчальних дисциплін, які проводяться з метою виявлення талановитих учнів, залучення їх до поглиблених занять улюбленим предметом, стимулювання їх творчого самовдосконалення і, що в кінцевому результаті, допоможе школярам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад стартував у перші дні листопада з найбільш масових предметів: математика - 1 листопада та біологія – 2 листопада.

62 юних математика із 6-11х класів шкіл району вирішували завдання, які вимагали не лише програмових знань, але й уміння розмірковувати логічно, передбачали оригінальні підходи до розв’язування олімпіадних задач, нестандартних комбінацій. 12 учасників стали переможцями районного етапу учнівської олімпіади з математики

45 учнів шкіл району стали учасниками районної олімпіади з біології, яка складалася з трьох етапів. Школярі працювали над завданнями тестового, теорет ... Читати далі »

Про проведення практичного семінару учителів з основ здоров`я на тему «Контрольно-оцінна діяльність на уроках з основ здоров`я в 5-9 класах»

Пн10:32

31. 10. 2014 року проведено семінар учителів з основ здоров`я (5-9 класів) у залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Мета: підвищення контрольно-оцінної компетентності учителів з основ здоров`я; розширення знань та практичних умінь щодо оцінювання навчальних досягнень учнів, підвищення результативності навчально-виховного процесу.

Основне завдання практичного семінару: формування контрольно-оцінної компетентності, науково-методичний супровід контрольно-оцінної діяльності вчителя, формування практичних вмінь застосування тренінгових технологій на уроках з основ здоров’я.

Учасники семінару переглянули презентацію «Контрольно-оцінна діяльність на уроках з основ здоров`я в 5-9 класах » (Галанська Ю.Б., методист РМК відділу).

Методист РМК, Галанська Ю.Б. акцентувала увагу учасників семінару на особливості вивчення «Основ здоров`я» в 6-му класі, ефективне застосування тренінгових технологій під час викладання пр ... Читати далі »

Знайомилися з досвідом сусідів

Сб08:29

31 жовтня 2014 року виїзне засідання вчителі трудового навчання, технологій та креслення району провели на базі Сагайдацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шишацького району. Метою було ознайомити педагогів району з особливостями викладання трудового навчання, технологій та креслення, а також організація профільного навчання технічно-технологічного спрямування наших сусідів.

Учасників заходу гостинно вітав директор школи Степаненко Михайло Володимирович, який за освітою теж учитель трудового навчання. Він презентував роботу навчального закладу, детально розповів про динамічні профільні групи, які формуються за бажанням дітей.

... Читати далі »

Навчаємось граючись

Пт08:37

31 жовтня на базі Жовтневого дитячого садка «Барвінок» відбувся тренінг для вихователів ДНЗ району з проблеми «Освітні лінії Базового компонента дошкільної освіти: зміст інваріативної та варіативної складових». Основним завданням тренінгу було підвищення рівня поінформованості учасників щодо структури та змісту інваріативної та варіативної складових БК дошкільної освіти, формування установок на забезпечення цілісного підходу до розвитку особистості дошкільника.

... Читати далі »

Бібліотекар - слово сонячне і горде

Пн09:02

Ви даєте не книги під розписку,
А читачам даруєте весь світ…

В останній понеділок жовтня, в цьому році це - 27 жовтня - Міжнародний день шкільних бібліотек.

Шкільна бібліотека… З цими словами у кожної людини виринають спогади: цікаві книги на полицях, приємна атмосфера спілкування з бібліотечним працівником, який порадить, дасть відповідь на запитання.

Шкільна бібліотека – одне з доступних джерел отримання інформації для учнів, педагогів. Найважливіший елемент навчальної діяльності, спрямованої на розвиток освіченості особистості та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу; скарбниця інформації всередині школи, її структурний підрозділ, доцільно організоване середовище, що оточує учня в культурно-освітньому просторі навчального закладу. Шкільний бібліотекар своєю щоденною працею вносить помітний внесок у формування «Людини» - мислячої, творчої, гармонійної, відкритої для інтелектуального, духовного і творчого розвитку в умовах інформаційного суспільства.

Шкільний бібліотекар – друг кожного читача. Він-перший вісник краси і знання, адже він відкриває ворота в країну знань. Н ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту