Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 60 61 62 63 64 ... 79 80 »

Відбулось засідання науково-методичної ради РМК.

Ср08:40

18 листопада 2014 року відбулось засідання науково-методичної ради РМК.

На засіданні розглянуто питання:

 1. Про стан впровадження в Решетилівській гімназії ім. І.Л. Олійника дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2013-2016 роки»
  Пащенко В. М.,
  завідуюча ЦППСР
  Чуприна Л.А.,
  заступник директора з науково-методичної роботи
  Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника
 2. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів шкіл району з трудового навчання, технологій та креслення.
  Голуб Л.Г.,
  методист РМК
 3. Про організацію науково-методичного супроводу викладання предметів інваріантної частини в 6 класах ЗНЗ. Методисти РМК

Школа молодого вихователя

Чт10:51

12 листопада в Решетилівському НВК школа І ст. – дитячий садок відбулося чергове заняття Школи молодого вихователя (керівник Торкаєнко С.М.). Вихователі дошкільних закладів району вивчали питання реалізації освітньої лінії Базового компонента дошкільної освіти «Особистість дитини».

В теоретичній частині заняття педагоги ознайомились з інноваційними підходами до оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку та досвідом роботи Педченко Л.В. «Сила і розум – краса людини» («Вихователь методист» я/с «Ромашка») та Торкаєнко С.М. «Співпраця дитячого садка і сім’ї щодо зміцнення здоров’я дітей» («Старший вихователь» д/с «Барвінок»).

... Читати далі »

Виховуємо активного читача

Вт12:07

Черговий семінар шкільних бібліотекарів з теми «Читання учнів у контексті якості освіти» відбувся у методичному кабінеті відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Питання «Можливості впливу шкільної бібліотеки на якість освіти засобами книги» висвітлила у своєму виступі методист відділу Голуб Л Г. Цікавою була презентація якості читання у початковій школі заступника директора школи Деркач Л.В. Психологічну вмотивованість застосування гри в роботі бібліотеки з читачами змістовно розкрила керівник ЦПП та СР відділу Пащенко В.М.

Книгарі поділилися досвідом організації ігрових форм проведення заходів для початкових класів (Рибас О.В., зав.бібліотекою Решетилівської ЗОШ І ст.), для середньої вікової групи дітей ( Бережок С.П., зав.бібліотекою Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст.). Про бібліотечні заходи з елементами гри для старшокласників розповіла бібліотекар Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст. Циган Л.І. Серед найулюбленіших читачами форм працівники бібліотек відзначили вікторини, лото-ерудит, інсценізацію твору, КВК, турніри, конкурси, рольові ігри та інше. Павлинська Л.П., бібліотекар Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст., наголосила на ефективності використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з читачами. На зібранні червоною ниткою пройшла теза про творчу співпрацю шкільного бібліотекаря із учителями-предметниками та бібліоте ... Читати далі »

Шевченків конкурс-естафета вишукує натхненних й творчих

Пн12:03

8 листопада, у переддень Дня української мови та писемності скликав пошановувачів української мови й літератури, знавців творчості і біографії Тараса Шевченка районний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У Решетилівську гімназію ім.І.Л.Олійника прибули 67 учасників із 15 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Міжнародний мовно-літературний Конкурс розпочав свій похід восени 2010 року. Відразу до нього прилучилися тисячі учнів і студентів України та інших країн світу. Ім’я, яким названо конкурс є ознакою найвищої духовної якості та ґатунком талантів. Адже ім’я Тараса Шевченка для кожного українця святе і нетлінне у віках. Олесь Гончар писав: « Кожен народ читатиме Шевченка по-своєму, як, зрештою, по- своєму читає його кожне нове покоління, беручи з невичерпної щедрої спадщини його те, що на даному відтинку історії є найближчим, найжагучішим для людей сучасності…»

Тож цей Конкурс ювілейний. За п’ять років у ньому взяли участь 273 учнів 5-11 класів із 23 шкіл району. Переможцями обласного рівня були Валерія Конотоп та Альона Ваколюк, учениці Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника (учитель Журілова Н.Г.).

Урочисто-піднесений настрій присутнім створили учні 7-10 класів гімназії, де звучали поетичні і пісенні сло ... Читати далі »

«Пізнайко» запрошує гостей

Ср08:40

4 листопада о 12 годині в селі Шамраївка розпочав функціонувати ясла-садок «Пізнайко». Відкриття нового дошкільного закладу з нетерпінням чекали всі жителі села, а особливо діти. Заклад розрахований на 15 місць та розташований в приміщенні Шамраївської ЗОШ І-ІІ ст. Це другий дошкільний заклад, який буде знаходитись на утриманні Шевченківської сільської ради. На реконструкцію приміщення , придбання меблів, технологічного та холодильного обладнання було використано 72 тис. грн.. Левову частку коштів (51 тис.грн.) виділила АФ «Добробут», керівник Коваленко О А..  Решта коштів-спонсорські надходження батьків та місцевих фермерських господарств.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту