Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 82 83 »

Інструктивно-методична нарада практичних психологів і соціальних педагогів

Чт08:17

04 лютого 2015 року в залі засідань відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту Решетилівської РДА відбулася інструктивно-методична нарада працівників психологічної служби району.

Основним напрямком роботи наради було обговорення питання, щодо надання першої психологічної допомоги під час воєнних дій, аварій, стихійних лих та алгоритм роботи психолога та соціального педагога з дітьми (сім’ями) мобілізованих та учасників АТО.

Пащенко В. М., завідуюча ЦППСР ознайомила присутніх з листом УНМЦ практичної психології і соціальної роботи від 19.01.2015р. №7 та листом ПОІППО від 16.01.2015 № 59, в якому надаються наступні роз’яснення, щодо залучення працівників психологічної служби до роботи у військоматах з відбору призовників та психологічного супроводу у навчальних закладах дітей учасників АТО, поранених, переселених з інших регіонів України.

... Читати далі »

Вітаємо лауреата Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів

Пн08:31

З метою виявлення, поширення та впровадження досвіду використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій та формування інформаційного освітнього середовища позашкільної освіти упродовж 2014 року проходив ІІ Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів.

Конкурс проводився у трьох номінаціях:
- «веб-сайт районного позашкільного закладу»;
- «веб-сайт міського позашкільного закладу»;
- «веб-сайт обласного позашкільного закладу».

Лауреатом в номінації «веб-сайт районного позашкільного закладу» став сайт Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської області.

Вітаємо лауреата ІІ Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів і бажаємо колективу нових творчих досягнень та перемог!!!


 

... Читати далі »

Зібрання було творчим і корисним

Пн08:13

Творча зустріч виїзного засідання районної методичної комісії учителів трудового навчання (обслуговуючі види праці) відбулася нещодавно у залі засідань відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Методист РМК, Голуб Л.Г., ознайомила присутніх із довідкою «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з трудового навчання, технологій та креслення у школах району».

Загальновідомо, що якою би справою не займалася дитина, на який би урок не прийшла, головним завданням педагога є виплекати в дитини прагнення до збереження свого власного здоров’я. Тому не випадково в рамках засідання учасники семінару-практикуму розглянули питання, які розкривали зміст загальної теми «Формування здоров’язберігаючих компетент ... Читати далі »

Використовуємо інформаційно-комунікаційні технології

Сб08:57

На засіданні районної предметної комісії учителів української мови й літератури з проблеми «Розвиток творчих здібностей на уроках словесності як засіб формування мовної компетентності» розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, методистом РМК та керівником комісії Пархоменко В.В. було підведено підсумки роботи за І півріччя, проаналізовано результативність участі у мовно-літературних конкурсах та предметній олімпіаді.

Розглянуто питання ефективності використання ІКТ на уроках української словесності, переглянуто презентації, сайти і блоги учителів- учасників конкурсу «Учитель року -2015» Супрун О.В. (Калениківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. та Дзигар Я.В. (Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.), мультимедійну презентацію Журілової Н.Г. та її учнів (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника) «Прометей українського духу і віри» (до 80-річчя від дня народження Василя Симоненка).

З аналізом та особливостями проведення ЗНО з української мови й літератури ознайомила присутніх методист РМК Глушко О.О.

Досвід авторської творчої майстерні учителя української мови й літератури Кременчуцької гімназії № 6 Каткової І.Б. з проблеми « Евристичні методи вивчення орфографії» презентувала учитель Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника Трапезнікова В.О.

З конструктивними повідом ... Читати далі »

Проведення медико-педагогічного семінару на тему «Впровадження заходів щодо збереження здоров'я дітей»

Пт10:24

29 січня 2015 року в залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту відбувся медико-педагогічний семінар на тему «Впровадження заходів щодо збереження здоров'я дітей». У роботі семінару взяли участь медичні працівники ЗНЗ, ПМСД(частково),заступники директорів з виховної роботи, методисти РМК- Галанська Ю.Б., Сутула Т.К., заступник головного лікаря Решетилівської ЦРЛ Шульженко Ю.В.

Обговорено питання: про медичне обслуговування школярів ЗНЗ району в 2015 році; про співпрацю ЦРЛ, ПМСД, відділу з питань реалізації навчальних циклів з формування здорового способу життя «Разом до здоров'я», проведення медико-педагогічного контролю за уроками фізкультури в 2014-2015 н.р.

Згідно фактичної мережі 2014-2015 н.р. в загальноосвітніх навчальних закладах навчається 2456 учнів. Практично здорових дітей 1460 (59,4%), більше у порівнянні до 2013 року - 1423 (59,2%) . Практично здорових дітей 1-4 класів - 640 (63,8%), 5-9 класів - 615 (53,4%), 10-11 класів-205 (68,1%). Поставлено на диспансерний облік дітей і підлітків шкільного віку: 996(40,6%), з них дітей 1-4 класів диспансеризовано – 347 (34,6%), 5-9 класів - 505 (43,8 %), 10-11 класів - 144 (47,8%).

В 2014 році із 2456 оглянутих учнів району – 544(22%) віднесено до спецмедгрупи (222 (9,2%) в 2013 році), 539 (22%) – до підготовчої групи (прот ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту