Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 92 93 »

Засідання районної предметної методичної комісії учителів зарубіжної літератури

Чт16:26

 31 січня 2019 року   на базі  Решетилівській  гімназії ім. І.Л.Олійника   відбулося  засідання    районної предметної методичної комісії  учителів зарубіжної літератури шкіл району та міської ради з теми:  «Технологія критичного  мислення  як засіб активізації пізнавального  потенціалу учнів».  Учителі шкіл ознайомилися  із досвідом  роботи  учителя гімназії Кошової В.М.  як за  допомогою     інтерактивних технологій,     ігрових форм роботи  формувати в учнів  критичне  мислення.  Кошова В.М. ознайомила колег  із технологією створення  та використання   на уроці літератури    кроссенсів, ментальних  карт, п ... Читати далі »

Освітяни Решетилівщини готові до впровадження інклюзивної освіти в дошкіллі!

Ср14:16

 30 січня відбувся психолого – педагогічний  семінар для  вихователів Решетилівського району та ОТГ з теми «Психолого -  педагогічний супровід дітей з ООП в розвитку».
 Учасники заходу проаналізували переваги та перешкоди з боку батьків та педагогів у ситуації відкриття інклюзивної групи в дитячому садку, важливість включення дітей – дошкільників з особливими освітніми потребами в групи здорових однолітків. Під час виконання практичних вправ вихователі обговорили власну педагогічну, психологічну та емоційну готовність до роботи з особливими дітьми.
 Ірина Занько, практичний психолог Калениківського ЗДО «Сонечко», поділилася досвідом корекційно - розвивальної роботи для дітей ... Читати далі »

Жартували юні гумористи

Пт12:58

25 січня на базі Решетилівської ЗОШ І-ст. відбулося районне  свято-конкурс гумору  «До Ковіньки на хвилину, на веселу гуморину», присвячене 119-річниці від дня народження нашого земляка, письменника-гумориста Олександра Ковіньки за участю 51 учня  із 15  ЗЗСО  району та  Решетилівської міської ради. До Конкурсу вперше долучились вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості  Решетилівської міської ради.

 Конкурс пройшов організовано, всі учасники показали  майстерність при виконанні гумористичних творів, демонстрували відповідну сценічну культуру. Школярі виконували гуморески П.Глазового, Остапа Вишні, сучасних авторів, хотілося, щоб звучали твори Олександра Ковіньки, Леоніда Глібова та інших класиків-гумористів. Слід відмітити  належну підготовку  учнів Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника, Решетилівської ЗОШ І ст., Піщанської ЗОШ ... Читати далі »

Семінар шкільних бібліотекарів

Чт10:51

 10 січня на базі Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника відбувся  районний семінар шкільних бібліотекарів з теми « Теоретичні і практичні засади роботи з документами у шкільній бібліотеці».

 Детально роботу з документами, як об’єктом бібліотечної діяльності, розкрила завідувач   бібліотеки гімназії Щерба Л.А., зроблено акцент на облікову документацію саме шкільної бібліотеки,  розглянуто питання  обліку підручників у нових форматах (таблиці Excel та в ІСУО).

 Прове ... Читати далі »

Хіміки навчались

Ср10:01

 09 січня  2019 року в Опорному навчальному закладі Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося  засідання    районної  предметної  методичної  комісії  вчителів хімії. Члени РПМК ознайомилися з освітнім середовищем хімічного кабінету ЗЗСО, в ролі учнів працювали на уроці  в    9 класі, який провела  Вацька О.П., вчитель хімії Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Відбувся круглий стіл “Сучасні комунікації та інформаційні технології у навчально-виховному процесі” де Калініченко С.Г., вчитель Друголиманської ЗОШ І-ІІ ступенів, поділився досвідом з проблеми використання ІКТ при викладанні хімії, розповів проформи роботи через власний блог та надав доступ колегам до своїх матеріалів на власному блозі. Про використання Google сервісів для поточного контролю знань учнів з хімії розповіла Шинкарчук В.В., вчитель Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ступенів. По підсумках роботи вироблен ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту