Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 82 83 »

Формуємо професійну майстерність

Вт15:00

 27 березня 2018 року в актовій залі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  відбулося  засідання    районної  предметної  методичної  комісії вчителів історії та правознавства на тему “Формування  професійної майстерності вчителя суспільних дисциплін в  умовах  реформування  сучасної  освіти ”.  Юркевич Н.В., керівник РПМК, розповіла про особливості   програм  суспільно-гуманітарного циклу у 2018-2019 н.р.

 Особливо зацікавила вчителів ЗЗСО району та ОТГ інформація про Всеукраїнський турнір юних істориків  який проходив 24 березня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського. Учнівська команда  Опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів “Рубікон”   виборола ІІ м ... Читати далі »

Проведено спільне засідання вчителів хімії та біології

Пн13:36

 26 березня 2018 року  в актовій залі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту зібралися вчителі хімії та біології ЗЗСО району  та Решетилівської ОТГ на спільне засідання з теми “Шляхи вдосконалення роботи вчителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань, освітніх компетенцій”.

 Основне питання, що хвилює вчителів в контексті підготовки до нового 2018-2019 навчального року - вибір навчальної програми. Про це говорили  Піхуля В.Г., керівник РПМК вчителів хімії, Андрійко Т.В., вчитель біології та хімії Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки, Рак Ж.В., вчитель хімії Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника,  Смірнова  В.М., керівник РПМК вчителів біології.    Шинкарчук В.В., вчитель хімії  Малобакайської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, підвела підсумки у ... Читати далі »

Вітаємо з перемогою!

Сб15:19

Учнівська команда  Опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів “Рубікон” взяла участь і виборола ІІ місце на І (обласному) етапі  XX Всеукраїнського турніру юних істориків, який проходив 24 березня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського. (Керівники команди Юркевич Н.В. та Бабир С.Г.)

... Читати далі »

Огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти

Пт14:14

 23 березня 2018 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на  кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти. В ньому взяли участь:

  • у номінації  «Кращі сільські заклади дошкільної освіти»- Федіївський ясла-садок «Волошка»,  Малобакайський ясла-садок «Теремок», Шилівський ясла-садок «Капітошка», Покровський ясла-садок «Барвінок», Сухорабівський ясла-садок «Пролісок», Новомихайлівський ясла-садок «Зайчик», Шевченківський ясла-садок «Світлячок» ;
  • ... Читати далі »

Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

Пт10:08

  16 березня  в  Сухорабівському ясла-садку «Пролісок» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти, де розглядалося питання «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Метою засідання було:

   - підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів з сенсорно-пізнавального розвитку дошкільників в умовах реалізації Концепції НУШ;
   - формування творчого підходу до підбору форм, методів та прийомів для реалізації завдань Базового компонента дошкільної освіти.

     Програма заходу включала теоретичні та практичні заняття, які дозволили його учасникам отримати знання та практичні навички для подальшого ви ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту