Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 83 84 »

Незабутня творча поїздка

Пт12:26

 Нещодавно учителі української мови й літератури та зарубіжної літератури здійснили творчу поїздку на батьківщину народної артистки України, співачки Раїси Кириченко -Героя України, лауреата Національної премії України імені Т.Г.Шевченка, повного кавалера ордена княгині Ольги, кавалера ордена Миколи Чудотворця «За примноження добра на землі».

 У Землянківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. імені народної артистки України Р.П.Кириченко ми відвідали «Світлицю Раїси Кириченко», екскурсія якою залишила хвилюючі і незабутні враження у кожного педагога. Всім присутнім на символічній гілочці «маминої вишні» були подаровані рядочки з пісень Раїси Панасівни та календарики з світлиною артистки. А ще відвідали шкільний  музей українського побуту «Душі криниця». Пок ... Читати далі »

Семінар-практикум учителів трудового навчання

Ср15:23

 11 квітня відбулося засідання РПМК учителів трудового навчання  району, яке проходило у формі  семінару- практикуму з теми «Формування предметних компетентностей учителя, необхідних для реалізації оновлених навчальних програм». У межах теоретичного блоку було розглянуто питання «Впровадження елементів змішаного навчання на уроках трудового навчання», яке донесла до колег учитель Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. Кучук Р.Т.  Творчий доробок презентували керівники РПМК учителів трудового навчання : старший учитель Золотарьова О.О. (Решетилівська гімназія ім.І.Л.Олійника) та вчитель-методист Павлюк М.П. (Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.), вчитель вищої кваліфікаційної категорії Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст. Самойлов А.Б.

 Методистом РМК було зроблено аналіз результативності участі учнів ЗЗСО району в обласному етапі Всеукраїнської  олімпіади з трудового навчання .Присутні о ... Читати далі »

ІІ очна сесія для вчителів початкових класів

Ср11:34

 28-29 березня  та 4 квітня на базі Решетилівської  ЗОШ І ступеня 29 учителів початкових класів шкіл  району, які в 2018-2019 навчальному році будуть працювати з учнями перших класів у Новій українській школі, взяли участь у ІІ (очній) сесії підвищення кваліфікації.  Сесія була організована і проведена відповідно до Типової освітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти (наказ Міністерства освіти і науки України №36 від 15.01.2018).

 Під час ІІ (очної) сесії педагоги детально опрацювали Державний Стандарт початкової освіти, порівнювали попередній   Сандарт з новим, знаходили спільне та відмінне, знайомились з вимогами до обов’язкових резу ... Читати далі »

Впровадження освітніх технологій

Ср11:09

28 березня на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» був проведений навчальний тренінг «Організація освітнього процесу за інтегрованою особистісно орієнтованою технологією». В ньому взяли участь вихователі із 22 закладів дошкільної освіти.

 Даний захід проводився з метою формування у педагогів уявлення про сутність інтегрованої особистісно орієнтованої технології, вміння визначати основні методи та прийоми технології, її вплив на формування в дошкільників цілісної картини світу.

 У вступній частині методист з дошкільної освіти Моцар Л.М. розкрила питання інтеграції в освіті  та інтегрованого навчання згідно Концепції Нової української школи та важливість даної проблеми для дошкільної освіти.

&n ... Читати далі »

«Deutsch mit Spaß» («Німецька із задоволенням»)

Ср10:23

На весняних канікулах 28 березня   2018 року   на базі  Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  імені академіка В.О.Пащенка в рамках Року німецької мови в Україні  відбувся районний захід  –  квест-гра «Deutsch mit Spaß» («Німецька із задоволенням»). Учасниками стали  28 учнів – представників 10 шкіл району та  міської ради, в яких вивчається  німецька мова:   із   опорного закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Демидівської, Федіївської, Шевченківської  ЗОШ І-ІІІ ст., Кукобівського, Пащенківського, Першолиманського,  Шамраївського, Потічанського НВК та Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника.

Учасників квесту  привітала  методист РМК  Глушко О.О.,  заступник директора Шевченківської  школи Артеменко О.І. та координатор гри учитель німецької мови  цієї школи   Андрончик С.Г. Кожен навчальний заклад   представив  свою коротку& ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту