Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 74 75 »

Прагнемо працювати по - новому

Пн08:21

17 листопада на базі опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося виїзне засідання районного семінару вчителів образотворчого мистецтва (5-7 класи) з теми «Інноваційні методи навчання на уроках та позакласній роботі з образотворчого мистецтва».  Із навчальним закладом гостей  у формі відео презентації ознайомила директор Литвин Ю.В.

Учасники семінару відвідали та обговорили урок вчителя школи Кучук Р.Т. у 5 класі з теми «Ахроматичні кольори. Космічна композиція у сірих кольорах» на якому органічно поєдналися комп’ютерні технології: презентації, відео, зокрема, доречно використано електронний методичний посібник «Подорожі у світ образотворчого мистецтва» учителя образотворчого мистецтва, заступника  директора Решетилівської ЗОШ І ст. Деркач Л.В., елементи гри, творча робота. Розгадуючи кросворди, діти користувалися різними джерелами: підручником, словником, Інтернет ресурсами. Урок пройшов на одному диханні: розмірено, виважено, ... Читати далі »

Семінар – тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти

Чт14:33

15.11.2017 року відбувся районний семінар – тренінг для вихователів на тему «Інтеграція в дошкільний навчальний заклад дітей з інвалідністю та дітей з особливими освітніми потребами».

У засіданні взяли участь 18 вихователів з закладів дошкільної освіти району.

Під час роботи вихователі дізналися та обговорили актуальні питання про поняття дит ... Читати далі »

Школа майстерності з фізичного виховання

Пн12:10

Рухливі ігри є важливим засобом фізичного виховання дітей, розвитку морально-виховних рис характеру, вони впливають на самостійність та самоорганізацію дошкільників. Дану тему вихователі закладів дошкільної освіти розглядали на черговому засіданні районної Школи фахової майстерності з фізичного виховання «Крок до здоров’я», яке  відбулося 10 листопада на базі   Жовтневого дитячого садка «Барвінок».

      В процесі роботи педагоги обговорили особливості організації та методики проведення

... Читати далі »

ІІ (районний ) етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів розпочався!

Вт15:27

4 та 5 листопада 2017 року  на базі  Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника та опорного навчального закладу «Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.» стартував   ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. 102 учасники із 21  навчального   закладу   району та об’єднаної  територіальної громади за завданнями    обласного  організаційного комітету   виконували олімпіадні завдання  із     історії,  економіки,   інформаційних  технологій   та трудового навчання.

 За підсумками роботи районних журі  45 школярів стали переможцями із цих предметів, виборовши І-ІІІ місця. Детальна інформація     розміщена  у розділі    «Учнівські олімпіади», «Про підсумки олімпіад».

  ... Читати далі »

Семінар-тренінг «Потреби дитини та психологічні аспекти їх забезпечення в умовах сімейного виховання»

Чт15:09

 26 жовтня на базі Жовтневого дитячого садка «Барвінок» відбувся семінар-тренінг «Потреби дитини та психологічні аспекти їх забезпечення в умовах сімейного виховання». В ньому взяли участь завідуючі закладами дошкільної освіти та директори навчально-виховних комплексів.  Керівник тренінгу-Хорошева Т.В., методист центру практичної психології і  соціальної роботи ПОІППО ім. М.В.Остроградського.
 Даний захід проводився з метою  підвищення психологічної компетентності педагогів з питання забезпеченості потреб дитини та розвитку батьківського  потенціалу.
За програмою тренінгу розглядалися питання теорії і практики, а саме:

  1. Сучасні підходи та наукове підґрунтя забезпеченості потреб дитини:
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 148
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту