Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 86 87 »

Дискутували, творили та обмінювалися досвідом учителі 2 класів

Чт19:37

17 травня у відділі освіти, сім’ї , молоді та спорту  відбулося засідання районної предметної методичної комісії учителів 2 класів.  Педагоги  знайомилися з сучасними інструментами по розвитку критичного та креативного мислення, розглянули питання як  створити сприятливі умови для продуктивної роботи,  вплив кінезіологічних вправ на розвиток розумових здібностей школярів.

Практично опрацювали вправи  « Зірви яблуко» , « Прикрасимо слово», «Словесний ланцюжок», «Кола на воді»,  « Словесний портрет», «Перехресні кроки» та ін.

У ході роботи обговорили вибір підручників для 1 класів.

Обласний семінар НУШ

Ср11:49

16 травня відбувся обласний  семінар тренерів  Нової української школи   «Сучасний учитель як провідник змін у рамках проекту  Нової української школи».  Захід розпочався  на базі я/с «Ромашка» інтелектуальним квестом  « Люби і знай свій рідний край!» від учнів 4 класу Решетилівської ЗОШ І ступеня,  під час якого учасники продемонстрували свої знання про Решетилівку. З великим інтересом відвідали  уроки з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»  в пілотних  1-Б та 1-В класах, які провели Золотарьова Людмила Іванівна та Ковтун Галина Миколаївна, а також урок образотворчого мистецтва з теми «Декоративно-ужиткове мистецтво в житті українців», проведений  Деркач Ларисою Василівною. Також учасників заходу завідуюча ясла/садком  Кругова Таїсія Іванівна познайомила з освітнім простором,  створеним  в освітньому закладі.

... Читати далі »

Підвищення професійної компетентності вчителя як мотивації до самовдосконалення

Чт10:18

10 травня 2018 року  відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету на 2017-2018    н.р.   в залі засідань відділу освіти відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: «Підвищення професійної компетентності вчителя як мотивації до самовдосконалення».

Учасниками семінару було обговорено проблемне питання «Самоосвіта педагога: самоціль чи необхідність?» У ході семінару озвучувалися питання щодо професійного росту сучасного педагога в умовах нового освітнього середовища,  акцентувалася увага на  концептуальних  засадах Нової української школи.

По завершенню семінару обговорено ряд  питань, зокрема,  он-лайн навчання вчителів на платформі EdEra, проведення ІІІ очної сесії , організоване закінчення навчального року та проведення ДПА.

Впровадження реформи дошкільної освіти

Вт09:23

8 травня на базі Покровського ясла-садка відбувся тренінг з впровадження нового програмно-методичного комплексу «Впевнений старт». У навчанні взяли участь вихователі із 20 закладів дошкільної освіти району.

 На початку тренінгу було відмічено, що Нова українська школа не може повноцінно реформуватися без дошкільної освіти, тому саме  проект «Впевнений старт» є початком реформування дошкільної освіти.

 Учасники тренінгу мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми, опрацювали та отримали роз’яснення щодо використання всіх складових програмно-методичного комплексу -Книги для вихователя, Книги для дошкільника, альбому з художньо-творчої діяльностІ та Книги для батьків.

  ... Читати далі »

Урок фізкультури - міняємо кут зору

Нд10:10

 29 квітня  виїзне засідання    районної предметної методичної комісії  вчителів фізичної культури   на тему: «Формування готовності педагогів до інноваційної діяльності в умовах  реформування сучасної освіти» проходило на базі стадіону “Ворскла” імені О.Д.Бутовського у м. Полтава. Члени РПМК, за сприяння Громадської спілки федерації футболу Полтавщини (голова Головко В.А.) та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації (начальник Зінченко В.Г.), мали можливість побувати  на футбольному матчі   29 туру Чемпіонату України, де футболісти полтавської команди  “Ворскла”  зустрічалися  із столичною командою “Динамо”.

 Візуальне сприйняття гри команд із обойми “великого футболу” відбувалося на фоні  емоційного піднесення, показало рівень володіння м’ячем, футбольні швидкості та  навички, якими має володіти  футбольний гравець.

 По завершенню матчу відбувся обмін думк ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту