Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 67 68 »

Про проведення педагогічних студій

Сб14:22

 14.04.2017  року  у залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації для методистів РМК проведено педагогічну студію. Методист РМК  Галанська  Ю.Б.  виступила з презентацією на тему «Актуальність діагностичного супроводу професійної діяльності педагога».

 Під час перегляду презентації досліджено  проблеми діагностичного супроводу професійної діяльності педагогів з наукової точки зору, проаналізовано  сутність, функції, завдання , види педагогічної діагностики. Акцентовано  на тому , що педагогічна діагностика полягає  не тільки у вивченні результативності навчально-виховного процесу на основі змін у рівні вихованості та освіченості учнів, а також у зростанні педагогічної майстерності вчителів.  Спільно обговорені критерії оцінювання  рівня сформованості педагога, як професіонала.

 Галанською Ю.Б.  проведено  практичні методики для  визначення рівня  професійної компетентності, здатності до інноваційної діяльності, виявлення творчого потенціалу ... Читати далі »

День американської школи

Пт08:53

   13 квітня  2017 року на базі Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника   Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти  був проведений  обласний тренінг  «Один день в американській школі» (методисти  Шарій-Якубовська Є.І.,  Бечкало З.М.), учасниками якого стали  учні  нашої гімназії,    Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. та    Миргородської школи №5. 

             Старшокласники    відвідали  по три уроки, які проводилися  англійською мовою.   На уроці американської історіі учні ознайомилися з Конституцією США та працювали над створенням елементарних законодавчих проектів. На уроці лідерство vs менеджмент  намагалися  дати визначення цим двом поняттям,   створити  модель супер-лідера  та   менеджера.  На   уроці   ... Читати далі »

Вчителі хімії на шляху освітянських реформ

Сб08:38

 07 квітня 2017 року  в актовій залі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів хімії по темі: «Формування  сучасного педагогічного працівника  в умовах безперервності процесу професійного становлення та розвитку педагогів». В ході роботи використано такі форми як діалог, обговорення, елементи дискусії, презентація, розв’язування задач. Активний обмін думками відбувався в рамках     круглого столу «Упровадження державного стандарту з хімії у   9 – му класі: проблеми і шляхи вирішення» (модератор Бережна С.М., методист РМК).  Його учасниками стали вчителі хімії:  Рак Ж.В.  із Решетилівської гімназії  імені І.Л.Олійника, Андрійко Т.В.   з Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л.М.Дудки, Дмитренко В.І. з Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кучук Р.Т. з Федіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Піхуля Н.О. з Шилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Сердюк Л.В. з Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Піхуля В.Г. з Калениківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Їх  роздуми стосувалися як нових підручників та удосконалених програм, так і формування учнівських компетентностей.

... Читати далі »

Районний форум батьківської та педагогічної громадськості

Чт10:14

29 березня 2017 року в приміщенні Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника відбувся  V  районний  форум  батьківської  та педагогічної  громадськості     з теми:  «Цінність  здоров’я та життя - батьки і діти  ».  В роботі форуму взяли участь 65 пе ... Читати далі »

Веб-марафон "Компетентнісний підхід в освіті Решетилівщини:сутність, проблеми, перспективи"

Ср14:16

Пустоварівський ДНЗ «Джерельце»

Решетилівська ЗОШ І ступенівПершолиманський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

Пащенківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

М´якеньківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів < ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 143
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту