Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 68 69 »

«І вишите моє життя…»

Сб08:33

          « І вишите моє життя…»

 Під таким гаслом 28 квітня пройшло  районне учнівське свято народної   творчості «Вишиванка» на базі Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст.

 З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації В.Г. Зінченко та директор навчального закладу Г.Я.Павлинський.

 Перша сторінка цьогорічного свят ... Читати далі »

Cемінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

Пт08:32

 27 квітня 2017 року  відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету на 2016-2017    н.р.   в залі засідань відділу освіти відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: «Технологія розробки стратегічних рішень».               

 Мета: ознайомлення з технологією розробки  стратегічних управлінських рішень в процесі стратегічного аналізу та побудови моделі вибору стратегії за допомогою теорії активних систем та ігрового підходу.

... Читати далі »

Міжрайонна поетична зустріч

Чт14:12

 26 квітня 2017 року   делегація  від нашого району  взяли участь  у  підсумковому засіданні  літературно-мистецької вітальні  «Росинка» Козельщинської  ЗОШ І-ІІІ ст., яке відбулося у форматі   міжрайонного  зібрання    любителів  поетичного  слова.   На свято   завітали  також  представники  Новосанжарського, Кобеляцького, Великобагачанського   районів.

 Решетилівщину  достойно представили  учні – переможці  районного конкурсу авторської поезії та прози  «Поетична весна-2017»:  Базюк Ольга,  учениця 7 класу Колотіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Шумейко  Ніка, учениця 10 класу  Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника та Силенко Ілона, учениця 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. академіка  В.О.Пащенка.  Дівчата  презентували свої  творчі доробки, читали   конкурсні та но ... Читати далі »

Творча поїздка до навчально – реабілітаційного центру

Чт13:53

 26 квітня 2017 року в рамках роботи районного семінару – практикуму «Шляхи реалізації інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами» відбулася творча  поїздка педагогів  до Полтавського навчально – реабілітаційного центру. Метою  поїздки було вивчення досвіду роботи спеціалістів навчально – реабілітаційного центру  з дітьми з тяжкими порушеннями психофізіологічного розвитку.  Директор закладу, Січкар Любов Іванівна, на високому рівні презентувала роботу центру. Предметом обговорення стали питання:

- психофізіологічні особливості дітей з особливими освітніми потребами;

... Читати далі »

Останній дзвінок у школі молодого вчителя

Ср10:39

25.04.2017 року відбулося третє засідання районного консультпункту для молодих спеціалістів. Розпочалася зустріч з асоціативної вправи “ Який дзвоник дзвенить у твоєму серці сьогодні?”. На засідання кожен вчитель підготував домашнє завдання – виступ на 7 – 10 хв. на будь – яку тему, яку можна висвітлити перед аудиторією. Молоді педагоги самостійно  оцінювали свої роботи за такими критеріями: тривалість виступу, дотримання структури виступу, докази, цифри, цитати, факти, власна позиція та висновки. Цікавий виступ , який вразив учасників засідання та набрав найбільшу кількість балів був  в Євгенія Вальвахи – Дмитренко, вчителя фізичного виховання Потічанського НВК, з теми «Історія розвитку українського футболу».  

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 143
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту