Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 88 89 »

Угода про співпрацю

Чт11:45

15.11.2018 року  в рамках психолого- педагогічного семінару вихователі  закладів дошкільної освіти Решетилівщини відвідали Полтавський навчально – реабілітаційний центр Полтавської обласної ради з  метою вивчення досвіду роботи  ранньої комплексної допомоги  дітям – дошкільнятам  з особливими освітніми потребами.

    Директор центру Січкар Л. І. та педагогічні працівники ознайомили з освітнім середовищем  та методичним забезпеченням для організації навчання дітей з психофізіологічними порушеннями.

       Результатом зустрічі стало заключення угоди про співпрацю та прове ... Читати далі »

Районний етап учнівських олімпіад продовжується

Пн08:47

 10 та 11 листопада    відбулися районні олімпіади  з біології, правознавства та трудового навчання, які    зібрали 70 учнів із шкіл району та ОТГ. Олімпіади відбулися  на базі Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника та опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.   Олімпіада з трудового навчання вирізнялася тим, що, крім вирішення теоретичних завдань, на учасників чекала  практична частина із виготовлення виробів власноруч (фото).
 За висновками журі    38 учнів стали переможцями  районного етапу олімпіад з цих предметів.
 Витяги з протоколів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів розміщені   на сайті районного методичного кабінету у розділі «Учнівські олімпіади», підрозділ «Про підсумки  олімпіад».

... Читати далі »

Змагалися юні знавці української мови

Сб11:41

 10 листопада на базі Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника відбувся районний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, на який прибуло 158  школярів 3-11 класів із 22 закладів загальної середньої освіти району та ОТГ. Найбільшу аудиторію зібрали учні 5 класу- 31, трохи меншу четверті- 24, треті- 22.

 Урочисту частину святкового відкриття конкурсу організували учні Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника під керівництвом учителів української мови та літератури Трапезнікової В.О. та Клюки С.О. З презентації юні мовознавці дізналися про творчий шлях великого українця, мецената Петра Яцика. Чуттєво молитву про мову прочитали Дмитренко Анастасія, Любченко Ольга (10-Б кл.), Чепурко Анастасія (8-А кл.). Проникливо прозвучала пісня «Мова єднання» у виконанні учениці 7-Б класу Попок Єлизавети. Сценічними були  ведучі дійства  Онанко Олександра та Калініченко Дарія (8-А клас).

 Далі відбувся сам конкурс, де учні вправлялися у з ... Читати далі »

Учнівські олімпіади з навчальних предметів стартували!

Нд09:07

3 листопада 2018 року  розпочалися  традиційні  районні учнівські олімпіади з навчальних предметів, які триватимуть до 25 листопада цього року.   Перші  чотири предмети, а це українська мова та література, математика, історія та екологія,  зібрали 142 учні   із  21 навчального закладу  Решетилівського  району та об’єднаної  територіальної громади.   

          За підсумками роботи районних журі  49 школярів із 13 шкіл вибороли І-ІІІ місця  із цих предметів. Попереду  на учнів чекають олімпіадні випробування  ще  із 12 предметів.

           Бажаємо всім учасникам олімпіад   наполегливості і наснаги  у виконання  завдань, удачі та підкорення нових  навчальних  висот, вдалих стартів і впевнених перемог!  А наставникам -   талановитих і  наполегливих учнів!

    ... Читати далі »

Нарада керівників ЗДО та НВК

Пт11:36

 2 листопада у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту  Решетилівської райдержадміністрації відбулася  планова нарада завідуючих закладів дошкільної освіти та директорів НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок».

 В ході наради були розглянуті питання стану  та перспектив розвитку мережі закладів дошкільної освіти району, результати вивчення рівня розвитку дітей старшого дошкільного віку, визначених  Базовим компонентом дошкільної освіти та результати досліджень адаптації їх  до шкільного життя,  проведення атестації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у відповідності до Типового положення    про атестацію педагогічних працівників, проведення  фестивалю < ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту