Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 74 75 »

Про проведення семінару- практикуму для учителів основ здоров`я закладів загальної середньої освіти Решетилівського району

Пн10:20

 01.12.2017  року  на базі Кукобівського  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів- дитячий садок» відбувся семінар учителів основ здоров`я (5-9 класи) закладів загальної  середньої освіти Решетилівського району.

Тема семінару: «Статеве виховання школярів під час вивчення предмета «Основи здоров`я».

 Мета семінару:  стимулювання активності і прагнення вчителів до підвищення професійної майстерності; надати методичну допомогу в моделюванні уроків основ здоров`я з використанням інноваційних методів навчання, елементів тренінгу, ігрових та здоров`язберігаючих вправ. ... Читати далі »

Мовно-літературний конкурс визначив кращих

Пн16:29

25 листопада відбувся районний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка .У конкурсі взяли участь 56 учнів  5-11 класів  із 14 закладів загальної середньої освіти району.

Учні висловлювали своє бачення творчості Тараса Шевченка крізь призму сучасності у творах-роздумах, складали  український слоган, сенкан до поданого слова…

За рішенням журі призові місця зайняли:

5 клас

... Читати далі »

«Учитель року -2018»

Пт16:41

  Відбувся І ( районний ) тур обласного конкурсу
«Учитель року -2018»
Конкурс «Учитель року» – це прекрасна школа самоаналізу діяльності педагога, певний етап сходження вгору та стрімкого руху вперед, спілкування з однодумцями, обмін досвідом.
І (районний) тур обласного конкурсу «Учитель року -2018» відбувся 23 листопада. У конкурсних випробуваннях інтелектуального змагання професійної майстерності брали участь лише п’ятеро вчителів з району та ОТГ:
Бігун Яна Іванівна (Федіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація "українська мова та література");
Бурдіна Надія Іванівна (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка, номінація "фізика");
Зимогляд Євгеній Вікторович (Опорний навчальний заклад «Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів», номінація "фізична культура");
Платко Ірина Володимирівна (Потічанський НВК, номінація "німецька мова");
Шулик Петро Петрович ... Читати далі »

Навчальний тренінг для шкільних психологів

Ср17:11

21 листопада 2017 року  для практичних психологів шкіл району та об’єднаної територіальної громади був проведений навчальний тренінг «Торгівля людьми: масштаби, причини, наслідки». На початку заняття педагоги обговорили і проаналізували   можливості   впровадження програми  «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в навчальні заклади з метою попередження  виникнення випадків потрапляння учнів в ситуацію торгівлі людьми.

   На практичній частині практичні психологи особисто взяли участь в тренінгових  вправах «Життєві цінності», «Конверти», «Міфи про торгівлю людьми» та переглянули фільм «Життя на продаж».

   У кінці тренінгу педагоги зро ... Читати далі »

Змагалися знавці української мови

Пн16:38

18 листопада відбувся  районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь  147 учнів 3-х-11-х класів  із 22 загальноосвітніх навчальних  закладів району. Найчисельнішими були учасники  4 класу-23 учні та 5 класу- 25 учнів. Перед початком роботи над завданнями учасники конкурсу переглянули відеоролики про роль рідної мови у житті кожної людини.

За  рішенням журі переможцями стали:

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 148
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту