Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 83 84 »

Ранкова зустріч-новий інтегрований підхід до організації дітей

Ср12:25

25 квітня  на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» відбувся  навчальний тренінг «Ранкові зустрічі. Готуємось до навчання у Новій українській школі». В ньому взяли участь   вихователі із 22 закладів дошкільної освіти району та ОТГ.

 Практика ранкової зустрічі-одна із перших методик програми всебічного розвитку дитини «Крок за кроком», орієнтованих на дитину.

 Ранкова зустріч — це спілкування, яке дає можливість дітям привітати одне одного, вислухати думки друзів, поставити запитання, обговорити новини дня, спільно виконати  завдання з освітньої програми. Таке спілкування на початку дня допомагає дитині повірити в себе, побачити свою значущість, а вихователю - створити позитивну атмосферу у групі на весь ден ... Читати далі »

На Дні відкритих дверей у Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С.Макаренка

Сб12:47

21 квітня 2018 року  делегація від Решетилівського району  взяли участь у заходах, приурочених  Дню відкритих дверей  у Кременчуцькому  педагогічному  коледжі імені А.С.Макаренка.

 Учасниками  предметної олімпіади  «Пролісок»  стали  14 учнів  із  трьох шкіл району – опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ст., Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені академіка В.О.Пащенка – та    Решетилівської гімназії імені  І.Л.Олійника Решетилівської міської ради. В результаті  9 учнів  зайняли призові місця:

  з історії:  

 1 місце    - Крусер Катерина,  7 клас,    По ... Читати далі »

Розвиваємо професійну майстерність вчителя

Пт16:28

20 квітня  2018 року на базі  Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося    виїзне  засідання    районної предметної методичної комісії  вчителів географії та економіки на тему: «Формування готовності педагогів до інноваційної діяльності в умовах  реформування сучасної освіти»

 Розпочали роботу зі знайомства з навчальним закладом. Про  здобутки  і звершення  навчального 2017-2018 року Демидівської школи    розповіла директор школи Мирна В.В., а з досягненнями  в історико – краєзнавчій експедиції по проекту “Хоробрі серця Малої Батьківщини” познайомили учасники шкільного пошукового загону “Зміна” (керівник Онанко М.М., вчитель історії).  

 Продовжили роботу педагоги за “круглим столом” на тему: “Розвит ... Читати далі »

Засідання предметної методичної комісії учителів іноземної мови

Ср14:23

18 квітня 2018 року   відбулося засідання  районної предметної методичної комісії  учителів іноземної мови з теми “ Ігрові технології навчання як один із факторів мотивації учнів до вивчення     іноземної мови”. Були розглянуті питання про роль навчальних ігор  з   іноземних мов в ракурсі  педагогіки партнерства,  про типи  та структуру  навчальної гри.  На «круглому» столі  учителі  обмінялися досвідом щодо  застосування   навчальних ігор як потужного стимулу  для оволодіння  іноземною мовою та  на практиці    опрацювали  деякі   ігри та ігрові  елементи.

 Також  розглянули питання, які  стосуються   закінчення навчального року, проведення  ДПА та ЗНО з предмета.

... Читати далі »

Виховуємо лідерів

Вт15:12

 17 квітня 2018 року на базі Калениківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся семінар для заступників директорів з виховної роботи та керівників ШМО класних керівників навчальних закладів району. Тема, над якою працювали педагоги - «Створення ефективної моделі організації виховного процесу  в школі  з метою  формування в учнів  ціннісних орієнтирів соціально- адаптованої, гармонійно розвиненої особистості ».

В програмі семінару:

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту