Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 86 87 »

Майстер-клас з фізичного виховання

Пт19:37

  14 вересня вихователі закладів дошкільної освіти та   НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок» району відвідали майстер-клас Педченко Л.В., інструктора з фізичного виховання ясла-садка «Ромашка» Решетилівської міської ради.

 Захід проводився з метою ознайомлення педагогів з упровадженням інноваційних освітніх та фізкультурно-оздоровчих технологій в освітньому процесі з дітьми;  актуалізації знань щодо практичних умінь і навичок використання інноваційних методів і прийомів педагогічної діяльності; формування мотивації педагогів щодо впровадження інтерактивних методів в освітній процес.

  Про діяльність закладу дошкільної освіти, особливості освітнього процесу та пріоритетні напрями роботи з фізичного виховання розповіли завідуюча ясла-садком Кругова Т.І. та методист закладу Крамар І.Б.

... Читати далі »

Про роботу асистента вчителя в інклюзивному класі

Ср19:48

 12.09.2018 року відбулася інструктивно – методична нарада асистентів вчителів закладів освіти району. Під час засідання були обговорені  нормативні документи , які регулюють діяльність асистента вчителя. В ході роботи у групах учасники  спільно визначили важливі особливості професійної поведінки педагога з дитиною з особливими освітніми потребами, а саме: безпечність  під час навчання, врахування  індивідуальних особливостей  та психофізіологічних можливостей учнів  в інклюзивному класі, співпраця та спілкування з батьками, спільне викладання з вчителем, оцінювання прогресу та розвитку дітей,   підвищення власного фахового рівня . 

 Пащенко В. М., методист з питань інклюзивної освіти,  акцентувала увагу  на врахуванні рекомендацій психолого – медико – педагогічної конс ... Читати далі »

Нова українська школа: навчання учителів англійської мови

Вт08:40

            На виконання  наказів Міністерства освіти  і науки  України  стосовно  підготовки  педагогічних кадрів до роботи в Новій українській школі  із  6 по 8 червня 2018 року   відбулося навчання  учителів  англійської мови, які працюватимуть      з  майбутніми першокласниками  у 2018-2019 н.р.  21 учитель шкіл Решетилівського району, Решетилівської ОТГ  та Білоцерківської ОТГ навчалися за спеціальною  програмою Міністерства освіти і науки України.  Їх тренером була  учитель англійської мови  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Хриплива Таїсія Олександрівна, яка   пройшла відповідний відбір та навчання у школі професійної майстерності   в рамках  проекту Міністерства освіти і науки України та Британської  Ради  в Україні «Учителі англійської мови – агенти змін». ... Читати далі »

Майбутнє твориться сьогодні-2018

Чт16:18

           31 травня 2018 року,  у переддень    Дня захисту дітей, у районному Будинку культури відбулося  традиційне  районне освітянське свято  «Майбутнє твориться сьогодні»,   на якому   вшановувалися  учні-переможці   олімпіад, конкурсів, змагань обласного, Всеукраїнського, міжнародного  рівнів, їх педагоги-наставники та батьки.  

          Районної премії  «Гордість  краю»  були  удостоєнні  4 учні із двох шкіл. Ними стали:  із  опорного навчального закладу  Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.  у номінації  «Біолог року»  Рязанцев Олег,  учень 11 класу; у номінації «Інтелектуал року»  - Житник Оксана, учениця 10 класу; у номінації «Творчість року» - Петренко Едуард, учень 10 класу; та  Мальцев Назар,  учень ... Читати далі »

Розвиток критичного мислення учнів початкових класів у процесі навчання

Вт16:23

22 травня  у Міжнаро́дний день біологі́чного різномані́ття відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 3 класів з теми «Розвиток критичного мислення учнів початкових класів  у процесі навчання».   Вчителі практично опрацювали методи, які допоможуть  учням  засвоїти ази критичного мислення. Працювали в парах, групах, вчилися ставити «тонкі» та «товсті» запитання.  Опрацювали стратегії «Джигсоу 1», «Джигсоу 2»,  «Взаємні запитання» , метод  «Запитання до автора»,  техніку «Входження в картину».  Протягом засідання учителі відповідали на всі  «ЧОМУ?» та  створювали «веселковий» настрій.

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту