Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 79 80 »

Учителі початкових класів Решетилівщини розпочали підготовку до впровадження нового Державного стандарту

Сб17:09

22 та 23 лютого пройшла  перша очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів  за новим   Державним стандартом початкової загальної освіти  у 2018/2019 навчальному році. Навчання проходило на базі Глибокобалківського НВК та Решетилівської ЗОШ І ступеня. Адміністрації закладів Лисяк О.І. та Москаленко Л.І. створили комфортні умови для навчання.
 У ході реалізації модуля  “Сучасний вчитель як провідник змін”  педагоги ознайомилися із роллю та завданнями вчителя в контексті сучасних змін та основними підходами в освітньому процесі.
 Першого дня заняття з елементами тренінгу було спрямоване на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи. Учасники ознайомилися зі змістом Типової освітньої програми підвищення кваліфікації та формами її реалізації.
 Другого дня із новим Державним стандартом початкової освіти учасників познайомила Деркач Л.В., заступник директора з НВР Решетилівської ЗО ... Читати далі »

Про проведення профорієнтаційного заходу «Акція «Випускник» в Решетилівському районі

Пт14:50

 22 лютого 2018 року  профорієнтаційний захід «Акція «Випускник» відбувся в приміщенні районного Будинку культури. Зустріч учнів старших класів закладів освіти Решетилівського району,їх бажаючих  батьків  із представниками військових навчальних закладів Полтавської  області, України було організовано заступником начальника відділу «Організації працевлаштування населення» О.П. Гудзенко   та  Ю.Б. Галанською, методистом РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської  райдержадміністрації.

Близько 200 старшокласників із закладів освіти району та Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника, Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. прибули на зустріч з представниками Кременчуцького льотного коледжу національного авіаційного університету,Окремого регіонального центру комплектування Державної Прикордонної Служби України м. Харків, Національної академії Державної Прикордонної Служби України ... Читати далі »

Військово-патріотичне виховання учнівської молоді на уроках «Захисту Вітчизни» в сучасних умовах

Ср12:59

 З такої  теми  на базі Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося  засідання  районних предметних методичних  комісій  учителів  предмета  «Захист Вітчизни»,  які працюють з юнаками та дівчатами 10-11 класів. Заклад зустрів гостей гостинно  та привітно. Директор   Г.Я. Павлинський ознайомив присутніх   з яскравими моментами  шкільного життя, особливий акцент зробив  на     національно-патріотичне  виховання школярів.   Кадри аматорського  відеофільму про школу були цьому  підтвердженням.  

 До роботи РПМК були запрошені  інструктори&n ... Читати далі »

Конкурс читців «Тарасовими шляхами»

Сб16:58

 16 лютого на базі Решетилівської ЗОШ І ст. відбувся районний етап ІV обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами» за участю 59 школярів із 19 шкіл району. Організаторів і постійних учасників конкурсу, який проводиться раз на два роки, вразила найбільша за його історію кількість бажаючих позмагатися у знанні, розумінні й декламуванні Кобзаревого слова.

 Слід відмітити  на цьогорічному конкурсі високий рівень підготовки учасників. З уст конкурсантів звучало чимало нібито «важких» для юного читача філософських творів Шевченка (зокрема балад і поем) та інших авторів про Кобзаря, але більшість декламаторів достойно представила обране. Серед найбільш уподобаних конкурсантами- «І мертвим, і живим…», «У нашім раї на землі…», «Розрита могила».Під час декламування  часто вико ... Читати далі »

Школа з фізичного виховання «Крок до здоров’я»

Пт15:10

Важливою формою фізичного виховання до­шкільнят є гімнастика пробудження після денного сну. Від правильності її проведення зале­жить фізичний та емоційний стан вихованців у другій половині дня, а відповідно й ефективність освітнього процесу.  Дане питання розглядалося  на черговому засіданні Школи з фізичного виховання «Крок до здоров’я», яке відбулося 16 лютого у Шевченківському ясла-садку «Світлячок». В ньому взяли участь педагогічні працівники закладів дошкільної освіти  та навчально-виховних комплексів «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок».

 Заняття проходило у формі семінару-тренінгу, що дало можливість присутнім підвищити рівень професійної компетентності щодо збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання. Працюючи в групах, вихователі на практиці застосовували технологію М. Є ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 151
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту