Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 61 62 »

Інфографіка на уроках зарубіжної літератури

Чт09:24

 З такої теми   15 лютого 2017 року відбулася   зустріч учителів  зарубіжної літератури та російської мови  шкіл району  з  Коноваловою  Мариною Валентинівною, головним редактором  журналу  «Зарубіжна література»  видавничої групи «Основа»,  автором підручника  з російської мови, учителем-методистом.  Учителі  ознайомилися з поняттям «інфографіка», як цей прийом «працює» при вивченні   зарубіжної літератури, які типи та форми уроків, завдання, інтерактивні вправи  доцільно проводити за допомогою інфорграфіки та ін.

 Коновалова М.В. звернула увагу  на зміст, структуру підручників  «Зарубіжної літератури»  для 8 та 9 класу  авторів В.Паращич та Г.Фефілової  із застосуванням   технології інфографіки, підручника  з російської мови для 9 класу  авторів М.Коновалової та Г.Фефілової,  озн ... Читати далі »

Формування предметної компетентності учнів – головне завдання вчителя географії

Ср12:15

14 лютого 2017 року в актовій залі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту відбулося  засідання районної предметної методичної комісії  вчителів географії та економіки  на тему «Формування предметної  географічної компетентності учнів».

 Відбувся обмін думками  стосовно роботи з новою навчальною програмою у 8 класі.  Бережна С.М, методист РМК, познайомила вчителів географії із матеріалами обласного науково-практичного семінару «Вивчення географії у 8 класі в умовах переходу на нову навчальну програму», який проходив на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Обговорили ... Читати далі »

Відвідини військової частини

Пт15:39

З метою профорієнтації та формування позитивного ставлення  до військових професій 9 лютого 2017 року  25 випускників  11-х класів із   Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника, Жовтневої та Демидівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. разом із учителями «Захисту Вітчизни» Золотарьовим Л.О., Павлюком М.П., Колякою Р.В.  та ТВО військового комісара  Решетилівського районного військового комісаріату  підполковником Ю.П.Наливайком відвідали військову частину АО 0213. 

Учні мали змогу ближче ознайомитися  із професією «Військовослужбовець», довідалися які навчальні заклади готують кадрових військових,  дізналися про історію військової частини, ознайомилися  із умовами проходження служби, особливостями   військової служби за контрактом, з  режимом  роботи та відпочинку   військових, із їх  пільговою  підтримкою, тощо. Під час екскурсії  учні   мали змогу  сфотографуватися ... Читати далі »

Відбулося друге засідання Школи молодого вчителя початкових класів

Пн12:33

3 лютого  на базі відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації відбулося друге  засідання Школи молодого вчителя початкових класів. 

Цього разу учасники Школи логічно мислили, рахували, розв’язували цікаві завдання на уроці математики та знайомилися з методом проектів на уроці природознавства.

Під час «Ранкової зустрічі» та рухливої перерви,  яку провела методист РМК Вікторія Пащенко, обмінювалися досвідом роботи та виконували різні завдання на увагу.

Тренінг для вихователів ДНЗ

Пт15:50

  2 лютого на базі Колотіївського дитячого садка  «Лелеченька» відбувся плановий  навчальний тренінг для вихователів груп дітей молодшого віку. Тема тренінгу- розвиток інтелектуальних здібностей дітей шляхом впровадження інноваційних технологій.

 В ході засідання педагоги розглядали питання та виконували вправи на формування сенсорно-пізнавальної компетенції дошкільника з використанням технологій Д. Кюїзенера та З. Дьєниша, інтелектуальних ігор Б.Нікітіна та О. Нікітіної, вчили ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 135
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту