Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 66 67 »

Творча поїздка до навчально – реабілітаційного центру

Чт13:53

 26 квітня 2017 року в рамках роботи районного семінару – практикуму «Шляхи реалізації інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами» відбулася творча  поїздка педагогів  до Полтавського навчально – реабілітаційного центру. Метою  поїздки було вивчення досвіду роботи спеціалістів навчально – реабілітаційного центру  з дітьми з тяжкими порушеннями психофізіологічного розвитку.  Директор закладу, Січкар Любов Іванівна, на високому рівні презентувала роботу центру. Предметом обговорення стали питання:

- психофізіологічні особливості дітей з особливими освітніми потребами;

... Читати далі »

Останній дзвінок у школі молодого вчителя

Ср10:39

25.04.2017 року відбулося третє засідання районного консультпункту для молодих спеціалістів. Розпочалася зустріч з асоціативної вправи “ Який дзвоник дзвенить у твоєму серці сьогодні?”. На засідання кожен вчитель підготував домашнє завдання – виступ на 7 – 10 хв. на будь – яку тему, яку можна висвітлити перед аудиторією. Молоді педагоги самостійно  оцінювали свої роботи за такими критеріями: тривалість виступу, дотримання структури виступу, докази, цифри, цитати, факти, власна позиція та висновки. Цікавий виступ , який вразив учасників засідання та набрав найбільшу кількість балів був  в Євгенія Вальвахи – Дмитренко, вчителя фізичного виховання Потічанського НВК, з теми «Історія розвитку українського футболу».  

... Читати далі »

Про участь у Дні відкритих дверей у Кременчуцькому педагогічному коледжі

Нд14:10

 22 квітня  2017 року  8 школярів   Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника, Жовтневої та Демидівської шкіл І-ІІІ ст. взяли   участь у X обласній  олімпіаді  «Пролісок», яка  проходила в рамках   

 Дня  відкритих дверей Кременчуцького педагогічного коледжу ім.А.С.Макаренка. Наші учні   змагалися  з ровесниками із м.Кременчука, Кременчуцького, Кобеляцького,   Глобинського районів та представниками від  Кіровоградської та Одеської областей.  За результатами участі  переможцями  стали   з англійської  мови:

  -  Убийвовк Дарина,  8 клас, Решетилівська гімназія    – 1 місце (учитель Бас В.О.)

   – Моцар Влада , 9  клас,  Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст.  – 1 місце (учитель Антонець Н.І.);

< ... Читати далі »

Семінар-практикум з ІКТ

Сб09:30

 21 квітня на базі Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум вихователів ДНЗ  «Впровадження інформаційно – комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільних навчальних закладів».      Тема даного засідання-«Особливості створення та використання мультимедійних  посібників в освітній діяльності з дітьми».

 Керівник семінару Головчак Л.М. провела практичні заняття з вихователями по  створенню дидактичного матеріалу засобами презентації PowerPoint, відеокліпів за допомогою відеоредакторів (Windows MovieMaker, ... Читати далі »

Огляд шкільних газет

Чт10:27

19 квітня 2017 року в рамках роботи районної школи медіаосвіти та з метою формування медіаграмотності, медіакультури учнівської молоді відбувся районний огляд шкільних газет.  До участі в огляді запрошувалися  загальноосвітні та позашкільні  навчальні  заклад ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 141
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту