Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 86 87 »

Осінь і мистецтво – нерозлучні

Пт15:27

 19 жовтня  на базі Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст. Решетилівського району  відбувся традиційний щорічний учнівський мистецький фестиваль, присвячений дню художника  «Осінній дивограй» за участю  67 школярів із 16 ЗЗСО району.

 Свято проводиться з метою відродження мистецького духу краю, вшанування творчості самобутнього художника-земляка Михайла Луценка популяризації його кращих художніх полотен, творчості митців Решетилівщини, підтримки обдарованих дітей, розвитку художніх смаків та відчуття прекрасного, набуття навиків роботи в різних техніках образотворчого  та декоративно-прикладного мистецтва.

 Програма свята включала: патріотичний флешмоб, яким зустріла гостей школа, урочисту частину, майстер-класи, які провел ... Читати далі »

Відлуння заповітів земляків

Чт15:04

18 жовтня у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбувся обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків», присвячений 100-річчю з дня народження Олеся Гончара, який проводився у двох номінаціях: дослідницька робота та творча робота.

 Наш район представляли троє учнів у номінації «творча робота».

 Йова Вікторія, учениця 11 класу опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. виступила з прозовим твором «Лист Олесю Гончару». З нею працювали учителі української мови та літератури Коновська Алла Григорівна та Йова Олена Петрівна.

 Малиш Аня, учениця 11 класу Федіївської ЗОШ ... Читати далі »

Школа з фізичного виховання «Крок до здоров’я”

Чт12:37

  18 жовтня в Решетилівському НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок» відбулося засідання Школи майстерності з фізичного виховання в ЗДО  «Крок до здоров’я». В ньому взяли участь вихователі та інструктори з фізичного виховання закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району.

 Упродовж семінару-тренінгу педагоги розглянули питання організації активного відпочинку дітей у закладі дошкільної освіти, зокрема, використання сучасних технологій  у проведенні свят та розваг. Як завжди, вихователі працювали в групах над створенням проектів Дня здор ... Читати далі »

Тренінг «Використання НМК програми дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» в освітньому процесі»

Пт09:47

12 жовтня на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» відбувся навчальний тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок». Педагоги вивчали питання блочно-тематичного планування освітнього процесу за навчально-методичним комплексом програми «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку. Працюючи в групах, вихователі підготували демонстрацію днів за темами: «  Етикет-правила культурного спілкування»,«Порядок: всі і все на своїх місцях» та «Порядок-значить діє закон послідовності ... Читати далі »

Майстер-клас з фізичного виховання

Пт19:37

  14 вересня вихователі закладів дошкільної освіти та   НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-дитячий садок» району відвідали майстер-клас Педченко Л.В., інструктора з фізичного виховання ясла-садка «Ромашка» Решетилівської міської ради.

 Захід проводився з метою ознайомлення педагогів з упровадженням інноваційних освітніх та фізкультурно-оздоровчих технологій в освітньому процесі з дітьми;  актуалізації знань щодо практичних умінь і навичок використання інноваційних методів і прийомів педагогічної діяльності; формування мотивації педагогів щодо впровадження інтерактивних методів в освітній процес.

  Про діяльність закладу дошкільної освіти, особливості освітнього процесу та пріоритетні напрями роботи з фізичного виховання розповіли завідуюча ясла-садком Кругова Т.І. та методист закладу Крамар І.Б.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту