Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 68 69 »

Змістовна і цікава поїздка

Вт09:34

 Підсумком роботи семінару шкільних бібліотекарів району стала екскурсійна поїздка у Диканьку, яка відбулася 30 травня.

 Наше знайомство з краєм розпочалося   з її візитки  - Тріумфальної арки, збудованої на честь приїзду імператора Олександра І.

 Відвідали Миколаївську церкву, побували біля дубів, декілька століть тому посаджених Кочубеєм.

 Веселий настрій працівникам шкільних книгозбірень  створили аматори музею Весілля у Малих Будищах, у дійстві якого всі брали участь. Незабутні враження справила екскурсія,  проведена Г.І.Золотайко  ... Читати далі »

Семінар вчителів образотворчого мистецтва

Ср08:46

 16 травня відбулося чергове засідання районного семінару вчителів образотворчого мистецтва з теми  «Формування потреби у спілкуванні з мистецтвом як основи естетичного виховання і художнього сприйняття дійсності, пізнавального інтересу до мистецтва  та навичок сприймання і аналізу художніх творів». Питання  «Формула педагогічного успіху вчителя образотворчого мистецтва» розкрив керівник семінару, учитель Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ромась С.П. В інформаційному блоці  розглянуто питання використання сучасних методів формування мистецьких компетентностей учнів на уроках. Методистом зроблено аналіз участі учнів ЗНЗ  району у мистецькому фестивалі «Решетилівська весна- 2017».

 На засіданні круглого столу обговорено  питання «Гармонійне поєднання у структурі уроку різноманітних видів діяльності та видів ... Читати далі »

Заняття школи молодого учителя іноземної мови

Пн10:05

 12 травня 2017 року у   Решетилівській  ЗОШ І-ІІ ст. члени   школи  молодого учителя  іноземної мови   навчальних закладів району  зустрілися  на  останньому  у цьому році засіданні.

 В ході роботи переглянули урок  англійської мови у 2 класі.   Учитель Бабенко С.С.   продемонструвала  молодим колегам   як змотивувати  та активізувати    учнів  на уроці, застосовуючи  різні  форми та прийоми  роботи. 

 Керівник школи  Хриплива Т.О. провела  воркшоп   зі  створення   ментальних карт та    роботи  у хмарних сервісах, що дає принципово нові  можливості  для вивчення  мови, он-лайн комунікації з іншими країнами. 

... Читати далі »

Cемінар-практикум для вихователів ДНЗ

Пт09:28

 12 травня в приміщенні відділу освіти відбулася інструктивно-методична нарада завідувачів ДНЗ та директорів НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-дитячий садок». На засіданні були присутні начальник відділу освіти ЗінченкоВ.Г., методисти РМК Пащенко В.М. та Моцар Л.М.

     На нараді розглядалися питання:

  1. Про організацію літнього оздоровчого періоду в ДНЗ.

Зінченко В.Г., начальник відділу освіти

  1. ... Читати далі »

Атестація Шевченківського ДНЗ

Пт09:27

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту»,  згідно з графіком проведення атестаційної експертизи навчальних закладів  району та відповідно до наказу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації від 25.01.2017 №18 «Про проведення атестаційної експертизи Шевченківського  дошкільного навчального закладу ясла-садка «Світлячок» Решетилівської районної ради Полтавської області» в період з 28 лютого  по 17 березня 2017 року було проведено атестаційну експертизу ясла-садка «Світлячок».

     В ході атестації встановлено, що педагогічний колектив дошкільного навчального закладу повністю забезпечує реалізацію державної політики в галузі дошкільної освіти. Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність дошкільного навчального закладу, відповідають заявленому типу і статусу закладу.

    Наслідки  атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу  д ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 143
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту