Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 83 84 »

Ювілейна «Вишиванка»

Пт13:33

 27 квітня на базі Малобакайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося традиційне районне учнівське свято народної творчості «Вишиванка». Тема  ювілейного- 10-річного, свята цілком відповідала сучасності - «Молодь обирає вишиванку».

            До уваги гостей свята було організовано:

  • виставку родинних вишиванок від колективів освітніх закладів району;
  • флеш-моб «Україна у вишиванці»;
  • спілкування з майстрами вишивки;
  • перегляд експозицій Музею українських старожитностей та Куточка пам< ... Читати далі »

Ідеї Нової української школи в дію!

Ср14:31

25 квітня  відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 1 класів . Педагоги через призму набутого досвіду та з врахуванням новітніх вимог опрацювали питання: як активізувати пізнавальну діяльність учнів, формувати комунікативні уміння, математичні знання засобами гри та візуалізації. Характеризували особливості розвитку сучасних дітей, окреслили тенденції розвитку сучасної освіти та особливу роль учителя початкових класів в процесі впровадження Концепції Нової української школи.

Під час засідання було використано низку практичних вправ, спрямованих на вивчення методичних ідей та підходів до створення освітнього середовища у класних кімнатах. Вчителі початкових класів, як завжди, творчі та сповнені позитивних емоцій!

Ранкова зустріч-новий інтегрований підхід до організації дітей

Ср12:25

25 квітня  на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» відбувся  навчальний тренінг «Ранкові зустрічі. Готуємось до навчання у Новій українській школі». В ньому взяли участь   вихователі із 22 закладів дошкільної освіти району та ОТГ.

 Практика ранкової зустрічі-одна із перших методик програми всебічного розвитку дитини «Крок за кроком», орієнтованих на дитину.

 Ранкова зустріч — це спілкування, яке дає можливість дітям привітати одне одного, вислухати думки друзів, поставити запитання, обговорити новини дня, спільно виконати  завдання з освітньої програми. Таке спілкування на початку дня допомагає дитині повірити в себе, побачити свою значущість, а вихователю - створити позитивну атмосферу у групі на весь ден ... Читати далі »

На Дні відкритих дверей у Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С.Макаренка

Сб12:47

21 квітня 2018 року  делегація від Решетилівського району  взяли участь у заходах, приурочених  Дню відкритих дверей  у Кременчуцькому  педагогічному  коледжі імені А.С.Макаренка.

 Учасниками  предметної олімпіади  «Пролісок»  стали  14 учнів  із  трьох шкіл району – опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ст., Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені академіка В.О.Пащенка – та    Решетилівської гімназії імені  І.Л.Олійника Решетилівської міської ради. В результаті  9 учнів  зайняли призові місця:

  з історії:  

 1 місце    - Крусер Катерина,  7 клас,    По ... Читати далі »

Розвиваємо професійну майстерність вчителя

Пт16:28

20 квітня  2018 року на базі  Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулося    виїзне  засідання    районної предметної методичної комісії  вчителів географії та економіки на тему: «Формування готовності педагогів до інноваційної діяльності в умовах  реформування сучасної освіти»

 Розпочали роботу зі знайомства з навчальним закладом. Про  здобутки  і звершення  навчального 2017-2018 року Демидівської школи    розповіла директор школи Мирна В.В., а з досягненнями  в історико – краєзнавчій експедиції по проекту “Хоробрі серця Малої Батьківщини” познайомили учасники шкільного пошукового загону “Зміна” (керівник Онанко М.М., вчитель історії).  

 Продовжили роботу педагоги за “круглим столом” на тему: “Розвит ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту