Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 88 89 »

Семінар шкільних бібліотекарів

Чт10:51

 10 січня на базі Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника відбувся  районний семінар шкільних бібліотекарів з теми « Теоретичні і практичні засади роботи з документами у шкільній бібліотеці».

 Детально роботу з документами, як об’єктом бібліотечної діяльності, розкрила завідувач   бібліотеки гімназії Щерба Л.А., зроблено акцент на облікову документацію саме шкільної бібліотеки,  розглянуто питання  обліку підручників у нових форматах (таблиці Excel та в ІСУО).

 Прове ... Читати далі »

Хіміки навчались

Ср10:01

 09 січня  2019 року в Опорному навчальному закладі Покровська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося  засідання    районної  предметної  методичної  комісії  вчителів хімії. Члени РПМК ознайомилися з освітнім середовищем хімічного кабінету ЗЗСО, в ролі учнів працювали на уроці  в    9 класі, який провела  Вацька О.П., вчитель хімії Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Відбувся круглий стіл “Сучасні комунікації та інформаційні технології у навчально-виховному процесі” де Калініченко С.Г., вчитель Друголиманської ЗОШ І-ІІ ступенів, поділився досвідом з проблеми використання ІКТ при викладанні хімії, розповів проформи роботи через власний блог та надав доступ колегам до своїх матеріалів на власному блозі. Про використання Google сервісів для поточного контролю знань учнів з хімії розповіла Шинкарчук В.В., вчитель Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ступенів. По підсумках роботи вироблен ... Читати далі »

Про проведення семінару учителів основ здоров`я закладів загальної середньої освіти Решетилівського району

Чт15:29

03.01.2019  року  на базі відділу освіти, сімї, молоді та спорту  Решетилівської райдержадміністрації  відбувся семінар учителів основ здоров`я (5-9 класи) закладів загальної  середньої освіти району.

Тема семінару: «Як формувати здоров’язбережну компетентність»

Мета семінару:  стимулювати активність і прагнення вчителів  до підвищення професійної майстерності, до самоосвіти, надати методичну допомогу в формуванні ключо ... Читати далі »

Педагогіка Марії Монтессорі в системі сучасної освіти

Пт15:04

21 грудня  на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» відбувся семінар-тренінг для вихователів ЗДО та НВК району, який провели Моцар Л.М., методист РМК, та Манько М.В., вихователь Покровського ясла-садка. Мета семінару: популяризація принципів Монтессорі-педагогіки серед педагогів закладів дошкільної освіти, сприяння формуванню у педагогів природовідповідного підходу до розвитку особистості дитини та інтеграції методів та прийомів технології у освітній процес.

 Учасники заходу  переглянули відеоматеріали освітнього процесу у групі Монтессорі, виконали ряд практичних вправ, що допомогло проаналізувати: реалізацію принципів свободи дітей та педагога; зміст та особливості діяльності дітей, їх рухову активність; дотримання порядку; культуру спілкування дітей; роль педагога та його стиль роботи. Вихователі мали можливість ознайомитися з дидактичними матеріалами та принципами організації розвивального середовища Монтессорі-класу.

... Читати далі »

«Нова українська школа: сучасний підхід до навчання в умовах сільської школи»

Чт10:34

 Така тема    зібрала 20 грудня цього року на друге  засідання   членів районної предметної методичної комісії учителів  іноземної мови шкіл району  у Потічанському навчально-виховному  комплексі «ЗОШ І-ІІст. - дитячий садок».

 Ця професійна зустріч запам’ятається  кожному учаснику яскравим та  насиченим  змістом: як проблему перетворити на ідею; як вмотивувати учнів до вивчення  іноземної; як  «вийти» за межі школи у міжнародний  простій спілкування  з носіями мови; як працювати над проектами;  як зробити креативну ляльку за 15 хвилин  та використати її на уроці;  як   граючись  осилити  програмовий матеріал  з першокласниками.  Цим досвідом ділилася з колегами  учитель німецької мови та директор закладу Платко Ірина Володимирівна.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту