Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 92 93 »

Семінар шкільних бібліотекарів

Вт14:01

16 квітня 2019 року на базі Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів з теми «Культурологічні та естетичні аспекти діяльності бібліотеки у навчальному закладі».

 Коротку презентацію навчального закладу провів директор Король І.І.

 Ключовим моментом семінару став  тренінг «Весняні свята в традиціях та обрядах українців», проведений для колег вчителем та бібліотекарем школи Пазущан Т.М. Керівник семінару, завідувачка бібліотекою Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника Щерба Л.А. провела заняття ... Читати далі »

Обговорювали, формували, виробляли навики

Ср15:39

 27 березня  2019 року   в  Друголиманській ЗОШ І-ІІ ступенів Решетилівської районної ради відбулося засідання    районної  предметної  методичної  комісії  вчителів хімії, де обговорили питання моніторингу  якості освіти  з    хімії  у формі ДПА і ЗНО,   участі учнів в IIІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з    хімії, роботі МАН та інтерактивних конкурсах  протягом 2018-2019 навчального року, продовжили роботу по формуванню особистих   блогів, виробляли навики використання онлайн-сервісу Kahoot як елементу гри для підвищення пізнавальної активності учнів на уроках хімії.

 У рамках засідання проведено:

Підвищували компетентність учителі трудового навчання

Ср09:49

 27 квітня відбулося засідання районної предметної методичної комісії учителів трудового навчання (технологій) з теми «Підвищення компетентності учителя трудового навчання в умовах сучасної української школи».

 Розглянуто теоретичні питання, зокрема: «Лепбук як ефективний засіб творчого розвитку та самовираження учня на уроках трудового навчання» (Золотарьова О.О., учитель Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника); «Реалізація елементів етнопедагогіки на уроках трудового навчання» (Маркова М.В., учитель Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст.ім.академіка В.О.Пащенка) та ін.

 Винесено на обговорення ряд інформаційних питань:  участь у святі народної творчості &laq ... Читати далі »

Засідання районної предметної методичної комісії учителів зарубіжної літератури

Вт15:37

 26 березня 2019 року    відбулося  виїзне  засідання  районної предметної  методичної комісії учителів  зарубіжної літератури   з теми: «Погляд науковців на актуальні  питання  вивчення  художніх творів   на уроках зарубіжної літератури».

 Учителі відвідали Полтавський літературно-меморіальний музей І.П.Котляревського.     Цікаву і змістовну  екскурсію провела науковий  працівник  музею Стороха  Є.В.

... Читати далі »

Про проведення семінару-практикуму «Використання на уроках основ здоров’я інноваційних методів та форм» для учителів основ здоров`я

Вт14:21

26.03.2019  року  у залі засідань відділу  освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації відбувся семінар-практикум учителів основ здоров`я (5-9 класи) ЗЗСО Решетилівського району та ОТГ.

 Теоретична частина науково- практичного семінару була  опрацьована учителями основ здоровя у спільному мережевому доступі(  використання інноваційних форм і методів, базові поняття креативності).

 Основна мета практичного семінару -  формування професійної самосвідомості  учителів зумовленої  упровадженням і реа ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 157
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту