Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 74 75 »

Семінар-практикум вчителів трудового навчання

Сб12:51

 05 січня відбулося засідання РПМК учителів трудового навчання  району, яке проходило у формі  семінару- практикуму з теми «Формування ключових та предметних компетентностей учнів з метою розвитку їх творчих здібностей». Теоретичні питання : використання інформаційної та освітньої технологій з метою формування ключових компетентностей учнів на уроках трудового навчання» та «Залучення учнів до пошукової та експериментальної діяльності на уроках та позаурочний час» висвітлили відповідно вчителі Павлюк М.П.(Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Рясков В.О.(Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.). 

 Творчий доробок презентувала вчитель Шилівської ЗОШ І-ІІ ст. Кошкалда О.Л. Аналіз  участі в районному етапі  предметної олімпіади зробила методист РМК           Голуб Л.Г.

  ... Читати далі »

Вчимося навчати в умовах оновлення змісту освіти

Пт12:30

 В  умовах імплементації Закону України «Про освіту» виникає необхідність осучаснення  підходів до організації навчального процесу, адже освіта із знаннєвої  має стати компетентнісною. Тому пріоритетним на сьогодні є не оволодіння учнями певним об’ємом  знань, які легко отримати “клікнувши” один раз у Вікіпедії, а формування в учнів на основі певних знань   комплексу умінь, навичок,  ставлень і цінностей.

 Таку мету ставили перед собою вчителі хімії, які 05 січня 2018 року зібралися в  актовій залі відділу  освіти, сім’ї, молоді та спорту на  засідання районної предметної методичної комісії  вчителів хімії   на тему “Компетентнісний  підхід у  вивченні  хімії   в  умовах оновлення  змісту  освіти”.

... Читати далі »

Районна предметна методична комісія учителів зарубіжної літератури

Пт12:28

 4 січня  2018 року  відбулося засідання  районної предметної    методичної  комісії  учителів зарубіжної літератури та російської мови  з теми «Дистанційне навчання – одна із форм здобуття якісної освіти».  Учитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Л.М.Дудки Булана Л.М. ознайомила  присутніх з  нормативно – правовим  забезпеченням  реалізації дистанційного навчання, із  Положенням  про дистанційне навчання. Про  організацію  навчання в школі з використанням технології дистанційного навчання розповіла  Приходько Л.І., учитель Калениківської ЗОШ І-ІІІ ст. З повідомленням  із курсів    підвищення  кваліфікації  виступила  учитель  Першолиманського НВК Ніколаєнко  Ю. В.

 Як працювати на основних  платформах дистанційного   навчання   в умовах хмаро орієнтованого навчального середовища  ділилася досвідом  керівник  РПМК Кошова В.М.  Також обговорювалося питання    альтернативних моделей  форм  підвищення  кваліфікації, зокрема  участі у вебінарах, онлайн-курсах  та ... Читати далі »

Засідання РПМК учителів української філології

Чт12:38

 04 січня відбулося чергове засідання РПМК учителів української мови та літератури, яка працює над темою «Розвиток творчих здібностей на уроках словесності як засіб формування мовної компетентності». Методистом РМК Голуб Л.Г. було підбито  підсумки роботи за І семестр, зокрема, аналіз участі у предметній олімпіаді, конкурсах:  учнівських мовно-літературних,  «Соняшник-учитель» та «Учитель року-2018».

 Керівник літературного гуртка «Паросток» Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. Коваленко І.О. презентував відеоролик на власну поезію учениці, який на обласному конкурсі зайняв ІІІ місце. Досвідом роботи за підручником Авраменка О.М. «Українська мова, 9 клас» поділилась учитель Покровської ЗОШ І-ІІІ ст. Коновська А.Г.

... Читати далі »

Семінар творчої співпраці бібліотекарів

Ср23:07

 20 грудня відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів району з теми «Організація роботи шкільної бібліотеки в сучасних умовах». У відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації розглянули питання аналітичного блоку: методистом РМК Голуб Л.Г. зроблений аналіз роботи шкільних бібліотек за 2016-2017н.р. та окреслені завдання на 2017-2018 н.р, а також підведено підсумки участі у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека- за здоровий спосіб життя».Теоретичний блок передбачав розкриття тем «Новітні вимоги і тенденції в роботі шкільних бібліотек», «УДК- вимога часу та процесу євроінтеграції», які у своєму виступі розкрила завідувачка бібліотеки Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника Л.А.Щерба.

 На питанні  нормативно-  законода ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 149
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту