Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 61 62 »

Огляд – фестиваль аматорських фільмів «Мій клас класний»

Вт21:21

28 лютого 2017 року в рамках роботи районної школи медіаосвіти та з метою формування медіаграмотності, медіакультури учнівської молоді відбувся районний  огляд – фестиваль аматорських фільмів «Мій клас класний». До участі в огляді запрошувалися класні колективи 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. На районний огляд було подано 4 заявки від класних колективів 8 – 10 класів з 4 шкіл. Переможці огляду визначалися по кожній номінації за найбільшою кількістю балів:

  • Малобакайська ЗОШ І – ІІІ ст, 8 клас, класний керівник Шинкарчук Вероніка Вадимівна( номінація соціально – активний клас) – І місце (29,4б.)
  • Решетилівська гімназія ім. І. Л. Олійника, 8 – А клас, класний керівник Мовчан Тамара Василівна (номінація інтелектуальний клас) – ІІ ... Читати далі »

Конференція

Пн08:59

Шановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь в конференції

«Компетентнісний підхід в освіті Решетилівщини:

сутність, проблеми, перспективи»,

яка відбудеться 31 березня 2017 р. ... Читати далі »

Від творчого вчителя- до творчого учня

Пт22:23

 23 лютого відбулося засідання районної предметної комісії вчителів української мови та літератури на базі Кукобівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» з теми «Роль ключових компетентностей сучасного вчителя у розвитку творчого потенціалу учня». На початку  засідання директор школи Самойленко  С.О.  презентувала навчальний заклад.

 Практична частина передбачала майстер-клас «Ейдетика – методика для розвитку пам ... Читати далі »

Відбулося розширене засідання ради РМК

Пт12:24

 16 лютого 2017 року відбулося  розширене засідання ради РМК. На засідання були запрошені заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ району.    
 Про результативність методичної роботи у формуванні професійної компетентності педагогічних працівників Решетилівського ясла-садка “Ромашка” доповідала  Крамар І.Б., методист д/с „Ромашка”. Членами ради схвалено до використання методичні посібники «Формування здорового способу життя – важлива умова гармонійного розвитку особистості» Юхименко Л.Ю., педагога-організатора Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів,  та «Підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання зі стереометрії» Гудзенко А.Г., вчителя математики Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника. 
 На засіданні розглянуто доопрацьовану навчальну програму  з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму гуртка декоративно-прикладного мистецтва, розроблену керівником гуртка Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ромасем С.П. та обговорено підготовку педагогічної громадськості до березневої конферен ... Читати далі »

Школа майстерності з фізичного виховання

Чт11:11

 15 лютого в Жовтневому дитячому садку «Барвінок» (завідуюча Смірнова Т.І.) відбулося заняття  районної Школи фахової майстерності з фізичного виховання в ДНЗ «Крок до здоров’я». Засідання проходило у формі навчального тренінгу.

 В  теоретичній частині методист РМК Моцар Л.М. розкрила питання проведення ранкової гімнастики та гімнастики пробудження з використанням методики Е. Вільчковського та М. Єфіменка, звернула увагу на гігієнічні умови та медико-педагогічний контроль під час їх проведення.

 В практичній частині учасники тренінгу розробляли комплекси ранкових гімнастик та гімнастик пробудження за віковими групами, виконували фізичні вправи.  В ході заняття педагоги познайомилися з досвідом роботи Педченко Л.В., інструктора з фізичного виховання Ре ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 135
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту