Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 82 83 »

Підвищення професійної компетентності вчителя як мотивації до самовдосконалення

Чт10:18

10 травня 2018 року  відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету на 2017-2018    н.р.   в залі засідань відділу освіти відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: «Підвищення професійної компетентності вчителя як мотивації до самовдосконалення».

Учасниками семінару було обговорено проблемне питання «Самоосвіта педагога: самоціль чи необхідність?» У ході семінару озвучувалися питання щодо професійного росту сучасного педагога в умовах нового освітнього середовища,  акцентувалася увага на  концептуальних  засадах Нової української школи.

По завершенню семінару обговорено ряд  питань, зокрема,  он-лайн навчання вчителів на платформі EdEra, проведення ІІІ очної сесії , організоване закінчення навчального року та проведення ДПА.

Впровадження реформи дошкільної освіти

Вт09:23

8 травня на базі Покровського ясла-садка відбувся тренінг з впровадження нового програмно-методичного комплексу «Впевнений старт». У навчанні взяли участь вихователі із 20 закладів дошкільної освіти району.

 На початку тренінгу було відмічено, що Нова українська школа не може повноцінно реформуватися без дошкільної освіти, тому саме  проект «Впевнений старт» є початком реформування дошкільної освіти.

 Учасники тренінгу мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми, опрацювали та отримали роз’яснення щодо використання всіх складових програмно-методичного комплексу -Книги для вихователя, Книги для дошкільника, альбому з художньо-творчої діяльностІ та Книги для батьків.

  ... Читати далі »

Урок фізкультури - міняємо кут зору

Нд10:10

 29 квітня  виїзне засідання    районної предметної методичної комісії  вчителів фізичної культури   на тему: «Формування готовності педагогів до інноваційної діяльності в умовах  реформування сучасної освіти» проходило на базі стадіону “Ворскла” імені О.Д.Бутовського у м. Полтава. Члени РПМК, за сприяння Громадської спілки федерації футболу Полтавщини (голова Головко В.А.) та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації (начальник Зінченко В.Г.), мали можливість побувати  на футбольному матчі   29 туру Чемпіонату України, де футболісти полтавської команди  “Ворскла”  зустрічалися  із столичною командою “Динамо”.

 Візуальне сприйняття гри команд із обойми “великого футболу” відбувалося на фоні  емоційного піднесення, показало рівень володіння м’ячем, футбольні швидкості та  навички, якими має володіти  футбольний гравець.

 По завершенню матчу відбувся обмін думк ... Читати далі »

Ювілейна «Вишиванка»

Пт13:33

 27 квітня на базі Малобакайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося традиційне районне учнівське свято народної творчості «Вишиванка». Тема  ювілейного- 10-річного, свята цілком відповідала сучасності - «Молодь обирає вишиванку».

            До уваги гостей свята було організовано:

  • виставку родинних вишиванок від колективів освітніх закладів району;
  • флеш-моб «Україна у вишиванці»;
  • спілкування з майстрами вишивки;
  • перегляд експозицій Музею українських старожитностей та Куточка пам< ... Читати далі »

Ідеї Нової української школи в дію!

Ср14:31

25 квітня  відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 1 класів . Педагоги через призму набутого досвіду та з врахуванням новітніх вимог опрацювали питання: як активізувати пізнавальну діяльність учнів, формувати комунікативні уміння, математичні знання засобами гри та візуалізації. Характеризували особливості розвитку сучасних дітей, окреслили тенденції розвитку сучасної освіти та особливу роль учителя початкових класів в процесі впровадження Концепції Нової української школи.

Під час засідання було використано низку практичних вправ, спрямованих на вивчення методичних ідей та підходів до створення освітнього середовища у класних кімнатах. Вчителі початкових класів, як завжди, творчі та сповнені позитивних емоцій!

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 152
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту