Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 62 63 »

Психологічний квест для практичних психологів та соціальних педагогів

Сб15:48

16 березня 2017 року в приміщенні  БДЮТ відбулося ІІІ засідання районного   методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів з теми   Психологічні особливості учнів «групи ризику»  та учнів – девіантів».

     Пащенко В, керівник методичного обєднання, провела для учасників психологічний квест, на якому практичні психологи і соціа ... Читати далі »

Методичне об’єднання вихователів ДНЗ

Сб11:45

17 березня на базі Решетилівського НВК «ЗОШ І ст.-дитячий садок» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів ДНЗ з теми «Використання інноваційних технологій у роботі з дітьми старшого дошкільного віку (мовленнєвий розвиток)».

         Учасниками засідання було розглянуто ряд актуальних питань, зокрема,

використання схем – моделей для навчання дітей описовим розповідям за методикою Ткаченко Т. та схем – моделей для навчання дітей творчому розповіданню за методикою Дяченко О. Практичні вправи з педагогами провели Рязанцева Т.Є, вихователь Решетилівського ясла-садка «Ромашка» та Педоненко Н.І.,вихователь Піщанського ясла-садка «Веселка».

        Вихователь Решетилівського &n ... Читати далі »

Про проведення медико – педагогічного семінару на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації

Пт15:06

 09.03.2017 року   у залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації пройшов медико – педагогічний семінар на тему «Впровадження та удосконалення заходів щодо збереження здоров`я школярів»

 У районному  семінарі взяли  участь заступники директорів з виховної роботи ЗНЗ, медичні працівники шкіл, заступник головного лікаря Центру ПМСД Решетилівського району – Куцевол О.О.,  лікар - спеціаліст ЦРЛ Мотузко Н.Г., методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації- Галанська Ю.Б.

 В ході семінару  були розглянуті питання щодо  удосконалення  медичного обслуговування школярів ЗНЗ району в 2017 році, організації спостереження за дітьми шкільного віку диспансерної групи, підвищення ефективності роботи медичних  та педагогічни ... Читати далі »

Про виїзне засідання РПМК учителів предмета «Захист Вітчизни»

Пт08:32

 2 березня 2017 року  відбулося  виїзне засідання  РПМК  учителів   предмета «Захист Вітчизни»   з теми: «Підготовка  учнівської молоді  до захисту Вітчизни і проходження  військової  служби  у Збройних Силах  України: теоретичні, практичні,  фізичні, виховні аспекти»  на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Л.М.Дудки.

 Переглянувши  відеоролик про школу  та прослухавши виступ учнів-старшокласників, присутні   познайомилися   із  життям  шкільного колективу,  досягненнями та здобутками,  планами на майбутнє. Учитель історії  Славко Ю.М.  разом з учнями  провели оглядову екскурсію     шкільним  історико-краєзнавчим музеєм,  особливо вразив  присутніх новостворений  розділ   музею  про сучасну  історію, що пов’язана з подіями на  Майдані  та АТО.  ... Читати далі »

Крокуємо до власного бізнесу

Чт15:21

 01 березня 2017 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника проходив І (районний) етап  V Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу».

 В ньому взяли участь 8 команд (35 учнів) із 7 ЗНЗ району, а саме: команди Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, Калениківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів, Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дві команди із Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. О. Пащенка та Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Л. М. Дудки.

 До проведення районного етапу Чемпіонату було залучено районного   координатора  Веденьову Тетяну Юріївну, вчителя економіки Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника; Кисельова Віталія Юрійовича, вчителя економіки Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка, Славко Юлію Миколаївну ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту