Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Квітень » 25

Ідеї Нової української школи в дію!

Ср14:31

25 квітня  відбулося засідання районної предметної методичної комісії вчителів 1 класів . Педагоги через призму набутого досвіду та з врахуванням новітніх вимог опрацювали питання: як активізувати пізнавальну діяльність учнів, формувати комунікативні уміння, математичні знання засобами гри та візуалізації. Характеризували особливості розвитку сучасних дітей, окреслили тенденції розвитку сучасної освіти та особливу роль учителя початкових класів в процесі впровадження Концепції Нової української школи.

Під час засідання було використано низку практичних вправ, спрямованих на вивчення методичних ідей та підходів до створення освітнього середовища у класних кімнатах. Вчителі початкових класів, як завжди, творчі та сповнені позитивних емоцій!

Ранкова зустріч-новий інтегрований підхід до організації дітей

Ср12:25

25 квітня  на базі Покровського ясла-садка «Барвінок» відбувся  навчальний тренінг «Ранкові зустрічі. Готуємось до навчання у Новій українській школі». В ньому взяли участь   вихователі із 22 закладів дошкільної освіти району та ОТГ.

 Практика ранкової зустрічі-одна із перших методик програми всебічного розвитку дитини «Крок за кроком», орієнтованих на дитину.

 Ранкова зустріч — це спілкування, яке дає можливість дітям привітати одне одного, вислухати думки друзів, поставити запитання, обговорити новини дня, спільно виконати  завдання з освітньої програми. Таке спілкування на початку дня допомагає дитині повірити в себе, побачити свою значущість, а вихователю - створити позитивну атмосферу у групі на весь ден ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту