Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2018 » Лютий » 24

Учителі початкових класів Решетилівщини розпочали підготовку до впровадження нового Державного стандарту

Сб17:09

22 та 23 лютого пройшла  перша очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів  за новим   Державним стандартом початкової загальної освіти  у 2018/2019 навчальному році. Навчання проходило на базі Глибокобалківського НВК та Решетилівської ЗОШ І ступеня. Адміністрації закладів Лисяк О.І. та Москаленко Л.І. створили комфортні умови для навчання.
 У ході реалізації модуля  “Сучасний вчитель як провідник змін”  педагоги ознайомилися із роллю та завданнями вчителя в контексті сучасних змін та основними підходами в освітньому процесі.
 Першого дня заняття з елементами тренінгу було спрямоване на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи. Учасники ознайомилися зі змістом Типової освітньої програми підвищення кваліфікації та формами її реалізації.
 Другого дня із новим Державним стандартом початкової освіти учасників познайомила Деркач Л.В., заступник директора з НВР Решетилівської ЗО ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту