Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2016 » Квітень » 01

Прилучилися до спадщини великого педагога

Пт13:36

31 березня учителі трудового навчання, технологій та креслення району побували у с.Ковалівка Полтавського району, де відвідали музей-заповідник  А.С.Макаренка. Метою поїздки було більш проникливе ознайомлення з творчою спадщиною педагога, запозичення його досвіду роботи для використання у навчальному процесі сьогодення. В знак  пам’яті і вдячності  поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника педагогу світового рівня. Побували у супроводі цікавої екскурсії у Червоному будинку, де знаходяться основні експозиції життєвого і творчого шляху Антона Семеновича та у Білому будинку, де колись були майстерні  комунарівців.

         Відвідали Ковалівську гімназію для обдарованих дітей, зокрема, оглянули навчальні майстерні з трудового навчання: комбіновану майстерню з технічних видів праці та кабінет з обслуговуючих видів праці.

... Читати далі »

Майстер – клас для вихователів дошкільних навчальних закладів

Пт13:06

   

 31 березня 2016 року  на базі Решетилівського ясла – садка «Ромашка» відбувся  районний психолого – педагогічний  семінар для вихователів ДНЗ. В рамках семінару педагогам був запропонований майстер – клас на тему «Кінезіологічні вправи як засіб активізації та стимулювання пізнавальних процесів дошкільників».

   Майстер – клас проводила Пащенко В, методист РМК з питань психологічної служби, вона ознайомила  учасників з поняттями «кінезіологія», з методами кінезіологічної (тілесно-рухової) корекції для дошкільників.

   На практичн ... Читати далі »

Про проведення круглого столу для учителів основ здоров`я 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Пт10:29

Мета: стимулювати активність і прагнення вчителів до підвищення професійної майстерності, до самоосвіти.

31.03.2016  року  у відділі освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації проведено круглий стіл на тему «Діагностика і прогнозування уроку». У роботі круглого столу взяли участь учителі основ здоров`я 5-9 класів ЗНЗ району. Ведуча,  методист РМК- Галанська  Ю.Б., асистент, учитель Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника – Біленька І.Я- 

          Учасники зібрання взяли активну участь в дискусії щодо вимог до вчителя, зумовлених змістом функцій, які повинен виконувати вчитель під час навчально- виховного процесу, нових підходів до етапів( діагностування, прогнозування та пла ... Читати далі »

Засідання РПМК учителів зарубіжної літератури

Пт07:47

   31 березня  2016 року  відбулося засідання  районної предметної методичної комісії учителів  зарубіжної літератури та російської мови.

 Розглядали тему  «Буктрейлер – мультимедійна технологія  в прилученні  до читання».    Керівник РПМК Кошова В.М.  дала   теоретичні  відомості  щодо виникнення  даної  технології.   Завідуюча  бібліотекою Решетилівської гімназії  імені І.Л.Олійника  Щерба Л.А.   ознайомила присутніх   із буктрейлером, як  сучасною формою роботи, що спонукає учнів    цікавою   подачею  до прочитання  книги.  Учитель Глибокобалківської ЗОШ І-ІІ ст. Непийпа І.М.   наочно продемонструвала  зразки  буктрейлерів, які  готува ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту