Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Листопад » 25

Творча поїздка вчителів біології

Ср17:26

25 листопада на базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  відбувся семінар-практикум для вчителів біології району та керівників гуртків екологічного спрямування з теми: «Організація обласних та всеукраїнських масових заходів з дітьми та учнівською молоддю еколого-натуралістичного спрямування у 2015-2016 навчальному  році».

Учасників семінару привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Сусахіна Людмила Володимирівна, яка  ознайомила присутніх із напрямками діяльності Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру, формами роботи з обдарованою учнівською молоддю.

Під час роботи круглого столу завідуючі відділами біології та методичної роботи, екології та охорони природи, сільського господарства детально ознайомили з організацією обласних та всеукраїнських масових заходів з дітьми ... Читати далі »

Криза «трьох років»

Ср15:18

25 листопада для вихователів груп раннього віку був організований навчальний тренінг, який проходив на базі Жовтневого дитячого садка «Барвінок». На ньому розглядали досить важливе питання для вихователів, які працюють з дітьми 2-3-річного віку, а саме, взаємодія з дитиною в період «кризи трьох років».

        На початку заняття психолог дитячого садка «Барвінок» Кривко Ю.В, акцентувала увагу на особливостях розвитку психоемоційної і пізнавальної сфери дітей трьох років та дала рекомендації щодо створення комфортних умов для усунення негативних наслідків їх поведінки. Потім вихователі переглянули розвивальне середовище групи дітей раннього віку, де вихователь закладу Йова Т.М. продемонструвала ігрові осередки, дидактичні ігри та обладнання, що використовуються для роботи з дітьми даного вікового періоду.

         Керівником тренінгу Моцар Л.М. були створені умови для активної участі та прояву креативності кожного з учасників під час роботи в парах та групах. Зокрема, вправи  «Портрет дитини трьох років», «Карусель», «Знайди іграшку», «Стінка» дали змогу вихователям не лише актуалізувати знання щодо самого поняття «криза трьох років», визначення основних її «симптомів», позитивних і негативних проявів поведінки дітей, а й обмінятися досвідом роботи щодо пра ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту