Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Лютий » 27

Семінар заступників директорів з НВР

Пт14:35

26 лютого у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи у підвищенні рівня науково-методичної підготовки, фахової майстерності вчителя та якісного забезпечення навчально-виховного процесу».

Метою семінару була активізація та всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування в них зацікавлення сучасними прийомами методичної роботи, яка спонукає вчителя до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню педагогічного колективу педагогічними знахідками, допомагає молодим учителям переймати майстерність у більш досвідчених колег.

Завідуюча РМК Алла Костогриз у своєму виступі надала інформаційний коментар окресленим проблемам, зупинившись на управлінському аспекті роботи з педагогічними кадрами, висвітлила поняття професіограми заступника директора з НВР та провела аналіз нормативно-правового забезпечення діяльності заступника директора школи з НВР у роботі з педагогічними ... Читати далі »

Мудрість батьківської любові

Пт09:33

Сімейне виховання дітей часто характеризується стихійністю, а в зв’язку з цим буває, інколи одностороннім, не завжди послідовним та систематичним.

Більшість молодих батьків усвідомлюють, що потребують кваліфікованої і доброзичливої допомоги з боку вихователів – цим пояснюється необхідність взаємодії, навіть взаємопроникнення сімейного і суспільного дошкільного виховання. Саме з умовами успішного виховання дітей в сім’ї та в дошкільному закладі, з методами підтримки дитини шляхом підвищення її самоповаги, взаємодії на засадах діалогу, довіри та партнерства, ознайомлювалися вихователі груп дітей раннього віку ДНЗ в ході навчального тренінгу, який відбувся 27 лютого на базі Решетилівського НВК «Школа І ступеня-дитячий садок».

Учасники трен ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту