Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Лютий » 02

Вітаємо лауреата Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів

Пн08:31

З метою виявлення, поширення та впровадження досвіду використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій та формування інформаційного освітнього середовища позашкільної освіти упродовж 2014 року проходив ІІ Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів.

Конкурс проводився у трьох номінаціях:
- «веб-сайт районного позашкільного закладу»;
- «веб-сайт міського позашкільного закладу»;
- «веб-сайт обласного позашкільного закладу».

Лауреатом в номінації «веб-сайт районного позашкільного закладу» став сайт Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської області.

Вітаємо лауреата ІІ Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів і бажаємо колективу нових творчих досягнень та перемог!!!


 

... Читати далі »

Зібрання було творчим і корисним

Пн08:13

Творча зустріч виїзного засідання районної методичної комісії учителів трудового навчання (обслуговуючі види праці) відбулася нещодавно у залі засідань відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Методист РМК, Голуб Л.Г., ознайомила присутніх із довідкою «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з трудового навчання, технологій та креслення у школах району».

Загальновідомо, що якою би справою не займалася дитина, на який би урок не прийшла, головним завданням педагога є виплекати в дитини прагнення до збереження свого власного здоров’я. Тому не випадково в рамках засідання учасники семінару-практикуму розглянули питання, які розкривали зміст загальної теми «Формування здоров’язберігаючих компетент ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту