Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2015 » Січень » 28

Професійні зустрічі учителів іноземної мови та світової літератури

Ср14:13

У січневі дні учителі світової літератури та іноземної мови мали змогу зустрітися на засіданнях районних предметних методичних комісій.

Планові питання, які розглядалися членами РПМК учителів іноземної мови, передбачали подальше обговорення впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. З новими ідеями щодо інтегрування країнознавчої інформації у комунікативно та міжкультурно спрямоване заняття з німецької мови поділилася Андрончик С.Г., учитель Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.О.Пащенка, – учасник методичного семінару, проведений за підтримки Гете Інституту спільно з МОН України.

Зацікавив присутніх виступ Ю.Б.Григоренко із Решетилівської ЗОШ І ст. про участь у навчальній програмі Європейської Комісії еTwinning Plus в Україні. Для учителів цей проект є гарною нагодою налагодити міжнародні стосунки, активізувати мотиваційні моменти уроку щодо зацікавленості учнів іноземними мовами.

Аналіз результатів районних олімпіад та зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року налаштував учителів н ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту