Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 21

Проведення районного семінару «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму»

Пт16:20

20 лютого 2014 року на базі відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації, відбувся районний семінар на тему «Психолого-педагогічний супровід дітей спектру аутизму».

В роботі семінару взяли участь: спеціаліст обласної психолого-педагогічної консультації, кандидат медичних наук Плюшко О.Д., завідуюча РМК Костогриз А.М., вчителі початкових інклюзивних класів, практичні психологи та соціальні педагоги загальноосвітніх закладів району.

В ході семінару Плюшко О.Д. ознайомив присутніх з медичним аспектом раннього дитячого аутизму. Детально зупинився на статистичних даних та значенні раннього виявлення аутизму, познайомив присутніх з сучасною діагностикою та особливостями психіки дітей спектру аутизму.

Завідуюча ЦППСР Пащенко В.М. познайомила присутніх з основними напрямками роботи психологічного супроводу та з функціями практичних психологів у навчальному процесі дітей. Зосередила увагу на факторах, які слід враховувати в своїй роботі.

В аутичних дітей спостерігається широкий спектр мовних розладів, корекція яких, включає в себе ряд напрямків роботи, які обумовлені спільною метою. Про мовні особливості та шляхи розвитку мовлення, по ... Читати далі »

Засідання районної творчої групи педагогічних працівників ДНЗ

Пт12:32

21 лютого в Жовтневому дитячому садку «Барвінок» відбулося засідання районної творчої групи педагогічних працівників ДНЗ на тему: «Художні проекти з дітьми дошкільного віку». Керівник групи Крамар І.Б. ознайомила учасників з планом роботи засідання та звернула увагу на питання формування здатності педагогів проявляти активну творчу уяву, образний характер мислення в освітній діяльності з дітьми та вміння передавати свій досвід іншим.

В ході засідання були розглянуті питання:

  • реалізація ідеї художньо-продуктивної діяльності дитини дошкільного віку (Торкаєнко С.М.);
  • характеристика ціннісних орієнтирів та поетапне планування роботи над художніми проектами (Зозуля Л.П.);
  • структура і зміст діяльності за художніми проектами (Чіпурнова О.М.).

Досвідом роботи з реалізації художньо-творчого проекту поділилася Верьовкіна О.В., вихователь Жовтневого д-с «Барвінок», яка продемонструвала засідання гуртка «Театральне віконце».

... Читати далі »

Корисне і цікаве спілкування

Пт11:56

20 лютого 2014 року на чергове засідання районної предметної методичної комісії учителі трудового навчання (обслуговуючі види праці) та технологій завітали до Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Тема зустрічі звучала так «Ключові компетентності сучасного педагога».

Учасників заходу гостинно вітала директор школи Косенко І.Ю., яка презентувала роботу навчального закладу.

Свій виступ супроводжувала мультимедійною презентацією школи.

Гості оглянули виставку робіт учителів та учнів з декоративно – прикладного мистецтва. ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту