Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » 2014 » Лютий » 20

Засідання РПМК вчителів фізики

Чт15:18

19 лютого 2014 року на базі Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання районної методичної комісії вчителів фізики на тему «Впровадження інноваційних технологій на уроках фізики та формування природничо-наукових компетенцій учнів». В школу завітали 22 педагоги.

З основними напрямами діяльності навчального закладу познайомив гостей директор школи Музиченко І.П.

У ході засідання учасникам були запропоновані ефективні методи та методики роботи, що сприяли самореалізації творчої особистості педагогів-фізиків: конструювання сучасного уроку фізики, робота над методичною проблемою, майстер-клас, діалогова взаємодія тощо.

Досвідом роботи ділилися: вчитель фізики Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марченко М.А., учасник ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013» з теми: « Екологічне виховання учнів в процесі вивчення фізики»; Гуржій Н.О., вчитель фізики Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст ... Читати далі »

Знайомство з дошкіллям Гадяча

Чт12:16

19 лютого делегація педагогічних працівників ДНЗ району на чолі з методистом РМК Моцар Л.М. здійснила творчу поїздку в Гадяцький ДНЗ №2 «Берізка» з метою обміну досвідом роботи з питань методичних та психологічних аспектів підвищення ефективності роботи дошкільних навчальних закладів.

Учасників семінару привітали міський голова Савченко Т.М., начальник відділу освіти Лідовий І.Г., голова РК профспілки працівників освіти і науки Недвига Г.А. та методист науково-методичного центру Неминуща В.Е. З їх виступів ми дізналися про стан та перспективи розвитку дошкільної галузі Гадяцького району.

Завідуюча ясла-садком «Берізка» Стогній Л.М. розповіла про історію створення закладу, ключові завдання та результативність роботи педагогічного колективу по забезпеченню якісної освіти дітей дошкільного віку.

... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту