Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 86 87 »

Ділились досвідом учителі

Чт17:05

11 грудня  у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся районний семінар учителів образотворчого мистецтва (5-7кл.) з теми «Організація освітнього процесу з образотворчого мистецтва».

 Було розглянуто ряд теоретичних питань, зокрема нормативні документи щодо викладання предмету, роль ситуації успіху у навчальній діяльності (Лобач О.А., Лобачівський НВК), творчий звіт учителя, що атестується (Витівська В.І., Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.). Керівник семінару Ромась С.П.  презентував картини-двовзори художника Олега Шупляка. Кучук Р.Т., учитель Покровської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила присутніх з роботою МАН учениці 11 класу Горяєвої Наталії з теми «Життєвий і творчий шлях художника, графіка, оформлювача музеїв Євгена Путрі».

 Інформаційно-аналі ... Читати далі »

Районний етап учнівських олімпіад фінішував!

Пн23:59

 24 та 25 листопада  відбулися  районні  олімпіади  з 4 предметів - географії хімії, інформатики та німецької мови – якими і завершився ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.   74 учні  шкіл району та ОТГ змагалися з вищеназваних предметів. Журі цього разу  визначили  39 переможців.

 Витяги з протоколів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів розміщені   на сайті  районного методичного кабінету у розділі   «Учнівські олімпіади», підрозділ  «Про підсумки олімпіад».

            В цілому  у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  365 учнів   з усіх  шкіл  району та ОТГ змагалися   із  16 предметів.  Перемогу   здобули 161 учасник.  Учням, які вибороли  1 місця,  предметні  журі   рекомендують ... Читати далі »

Районні учнівські олімпіади тривають

Вт14:33

Цими вихідними - 17 та 18 листопада -   районні  олімпіади знову зібрали   учнів  шкіл району та ОТГ позмагатися ще із п’яти  предметів: астрономії, фізики, економіки,  інформаційних технологій та англійської мови.  Учасниками були   79 учнів  із 12  навчальних закладів.

 За висновками  журі    35 учнів  стали  переможцями  районного  етапу олімпіад з цих предметів.

 Витяги з протоколів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів розміщені   на сайті  районного методичного кабінету у розділі   «Учнівські олімпіади», підрозділ  «Про підсумки олімпіад».

Фото: усний тур олімпіади з англійської мови.

... Читати далі »

Підвищували професійний рівень учителі трудового навчання

Пт23:55

 16 листопада на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Л.М.Дудки відбулося виїзне засідання районної предметної методичної комісії учителів  трудового навчання та технологій з теми «Формування технологічних компетентностей у процесі вивчення варіативних модулів», яке пройшло у форматі практичного семінару.

 З системою роботи навчального закладу учителі ознайомилися переглянувши  відеоролик. Гостей щиро вітав пісенний ансамбль «Пролісок» (керівник Кулик І.М.) та колектив учнів школи.

 Відкритий урок трудового навчання у 6 класі, який проходив у столярній майстерні, провів учитель, в.о.директора Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Л.М.Дудки Лапко О.В. Учні на практиці ознайомилися з породами деревини, її видами, властивостями. Під час практи ... Читати далі »

Угода про співпрацю

Чт11:45

15.11.2018 року  в рамках психолого- педагогічного семінару вихователі  закладів дошкільної освіти Решетилівщини відвідали Полтавський навчально – реабілітаційний центр Полтавської обласної ради з  метою вивчення досвіду роботи  ранньої комплексної допомоги  дітям – дошкільнятам  з особливими освітніми потребами.

    Директор центру Січкар Л. І. та педагогічні працівники ознайомили з освітнім середовищем  та методичним забезпеченням для організації навчання дітей з психофізіологічними порушеннями.

       Результатом зустрічі стало заключення угоди про співпрацю та прове ... Читати далі »

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту