Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Прізвище, ім’я, по батькові: Згоранець Людмила Петрівна
Рік народження: 1968 р.
Освіта: вища
Фах: вчитель праці
Посада: вихователь
Педагогічний стаж: 20 років
Нагороди: грамоти Управління освіти Полтавської обласної державної адміністрації 2006р., 2011 р., Подяка Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського за участь у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності працівників ДНЗ «Вихователь року». 2013р.
Адреса досвіду: Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ромашка» відділу освіти Решетилівської районної державної адміністрації, вул. Шевченка, 8, с-ще Решетилівка, Полтавська обл.
Тел. роб. (05363) 2 – 65 – 39 
E-mail: resh.romashka@gmail.com
Тема досвіду: «Емоційно-ціннісний розвиток дітей дошкільного віку».
Анотація: Необхідність вести активний пошук шляхів розв’язання проблеми емоційно-ціннісного розвитку, бажання не зупинятися на досягнутому, уникати зайвих труднощів при засвоєнні дітьми знань, цікаво і змістовно вибудовувати навчально-виховну взаємодію з дітьми, плекати розум, душу й тіло дитини стало основним мотивом для систематизації та узагальнення набутих знань в досвід. 
Вид досвіду: раціоналізаторський.
Заслуговують на повагу прийоми мотивації, підтримки інтересу до діяльності, які Згоранець Л.П. вміло поєднує з ходом заняття; зміна видів діяльності, місце виховних моментів в ході діяльності дітей.
Доцільно відзначити позитивний досвід роботи педагога у використанні різноманітних форм, методів і прийомів для емоційної підтримки занять, для створення сприятливого психологічного мікроклімату в дитячому колективі.
Провідна педагогічна ідея досвіду: емоціям та ціннісному ставленню до самого себе і світу люди приділяли увагу з початку їх існування. Тому й серед ліній розвитку дошкільника, виділених у Базовій програмі «Я у Світі» особлива увага (вперше) приділяється реалізації емоційно ціннісного розвитку дитини. Саме емоції відіграють визначну роль у долученні дитини дошкільного віку до загальнолюдських цінностей, у становленні перших взаємин із людьми, в розумовому та загальному її розвитку. 
Досвід вивчений і узагальнений завідувачкою ДНЗ «Ромашка» Круговою Т.І., 2011-2012 роки
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 161
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту