Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Прізвище, ім’я, по батькові: Музиченко Ніна Григорівна 
Рік народження: 1965 р.
Освіта: вища
Фах: вчитель біології 
Посада: вихователь
Педагогічний стаж: 23 роки.
Звання, нагороди: «вихователь-методист». Грамота відділу освіти Решетилівської районної державної адміністрації (2005р.) Грамоти Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (2006р.) Грамота науково-методичних журналів «Дошкільне виховання» , «Палітра педагога» та «Джміль» за перемогу в Конкурсі освітніх технологій (2008р.)
Адреса досвіду: Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ромашка» Відділу освіти Решетилівської районної державної адміністрації, вул. Шевченка, 8, с-ще Решетилівка, Полтавська обл.
Тел. роб. (05363) 2 – 65 – 39 
E-mail: resh.romashka@gmail.com
Тема досвіду: «Формування природничодоцільної компетентності дошкільника»
Анотація: Проблема становлення екологічно грамотної особистості – з її реалістичним баченням нині набуває особливої значущості.
Особистості, яка усвідомлює, що вищою цінністю для людини є гармонійний розвиток як себе самої, так і природи, вбачає мету взаємодії з природою у максимальному задоволенні потреб і людини, і природи, переносить етичні норми, чинні у суспільстві, на взаємодію з природою, зберігає природу заради самої природи та для прийдешніх поколінь.
Саме так розуміє один із напрямків своєї роботи вихователь вищої категорії Ніна Григорівна Музиченко і тому в її творчому доробку є значимі надбання з даної проблеми.
Вид досвіду: раціоналізаторський.
Музиченко Н.Г., творчо підходить до всіх ліній розвитку дошкільників, а тому її робота і в сфері життєдіяльності «Природа» свідчить про неабиякий розвиток компетентності кожної дитячої особистості в її групі.
Спостереження за педагогічним процесом, яким управляє вихователь, свідчить, що вона наполегливо і творчо підходить до оновлення і перебудови дошкільної освіти.
Провідна педагогічна ідея досвіду: компетентність дошкільника у сфері «Природа» - складник його загальної життєвої компетентності. Тому Н.Г. Музиченко усвідомлено надає даному питанню великої ваги і проводить педагогічну роботу, пов’язану з освоєнням маленькою дитиною природного довкілля, з усвідомленням нею себе як частки та чинника його нормального функціонування.
Досвід вивчений і узагальнений завідувачкою ДНЗ «Ромашка» Круговою Т.І., 2008-2009 роки.
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 161
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту