Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА

Номінація

Науковець року

Фінансова підтримка

Кулініч О.І., Народний  депутат України  

 

Учень

Задорожна Марина

Клас

10

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом   ІІІ ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту учнівських  робіт МАН,  секція   «математика»

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїн-ської учнівської олімпіади  з математики

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з біології

Учитель

Ігнатенко Катерина Михайлівна

Савченко Олеся Борисівна

 

Номінація

Математик року

Фінансова підтримка

Гальченко І.В. , Почесний громадянин Решетилівщини,    директор   Кременчуцького педагогічного коледжу    ім. А.С.Макаренка

Учень

Гончар   Ярослав

Клас

11

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з математики

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з фізики

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з інформатики

Учитель

Сливка Неля Володимирівна

Рафальський Олександр Станіславович

Срібна Наталія Миколаївна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Колінченко С.О. ,  директор   Решетилівської майстерні  художніх про-мислів «Соломія»

Учень

Житник Оксана

Клас

9

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з правознавства;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з біології;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з німецької мови

Учитель

Бабир Світлана Григорівна
Смірнова Віра Марківна
Лозицька Лариса  Олексіївна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Василенко С.В.,  керівник приватного фермерського господарства  «Василенко»

Учень

Ступа Оксана

Клас

9

Школа

Мякеньківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»

Досягнення

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з історія

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з української  мови та літератури

Учитель

Шкурупій Ярослав  Вадимович

Прокопенко Марія Олексіївна

 

Номінація

Творчість року

Фінансова підтримка

Василенко С.В.,  керівник приватного фермерського господарства  «Василенко»

Учень

Ступа Богдан

Клас

10

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання

Учитель

Верблюд Антоніна  Григорівна

 

Номінація

Творчість року

Фінансова підтримка

Вакуленко Н.В. ,Заслужений  майстер  народної творчості

Учень

Вдовіченко Інна

Клас

9

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання

Учитель

Золотарьова Ольга Олександрівна

 

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 157
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту