Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА

Номінація

Науковець року

Фінансова підтримка

Асаул А.М.,  Почесний громадянин Решетилівщини,  професор   Санкт-Петербурзького держаного  архітектурно-будівельного університету  

Учень

Задорожна Марина

Клас

8

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом   ІІІ ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту учнівських  робіт МАН,  секція   «математика» , тема роботи « ,,,,,,,,,,,,

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з математики

Учитель

Ігнатенко  Катерина  Михайлівна

 

Номінація

Математик року

Фінансова підтримка

Гальченко І.В. , Почесний громадянин Решетилівщини,    директор   Кременчуцького педагогічного училища    ім. А.С.Макаренка

Учень

Гончар   Ярослав

Клас

10

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з математики;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з інформатики

Учитель

Сливка Неля Володмирівна

Срібна Наталія Миколаївна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Писаренко І.В., голова Асоціації фермерів та приватних господарств району

Учень

Голобородько Анастасія

Клас

9

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з біології;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання

Учитель

Смірнова Віра  Марківна

Голобородько Любов Романівна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Колінченко С.О. ,  директор   Решетилівської майстерні  художніх про-мислів «Соломія»

Учень

Курінний Микола

Клас

11

Школа

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Досягнення

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з історії;

- 3 місце на   Всесвітньому  конкурсі  з написання  есе за творчістю    Роберта Бернза

Учитель

Бойко Катерина Михайлівна

Хриплива Таїсія Олександрівна

 

Номінація

Творчість року

Фінансова підтримка

Вакуленко Н.В. ,Заслужений  майстер  народної творчості

Учень

Ступа Богдан

Клас

9

Школа

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

Досягнення

-  диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання

 

Учитель

Ступа Василь Іванович

 

Номінація

Знавець рідного слова

Фінансова підтримка

Вернигора Л. М., член Спілки письменників України

Учень

Коба Діана 

Клас

11

Школа

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка    

Досягнення

 - 1 місце   на Всеукраїнському  конкурсі «Українська  мова -  мова єднання» (м. Одеса)

 - 2 місце  в обласному етапі Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості  «Гуртуймося, братове  українці!»

 - 3 місце  в обласному етапі  Всеукраїнського  конкурсу   «Змагаймось за нове  життя», присвяченого Лесі Українці 

Учитель

Куцевол Світлана Борисівна 

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 157
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту