Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА

Номінація

Науковець року

Фінансова підтримка

Асаул Анатолій Миколайович,  Почесний громадянин Решетилівщини,  професор   Санкт-Петербурзького держаного  архітектурно-будівельного університету

Учень

Журавель Вікторія

Клас

11

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

-диплом І ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту учнівських  робіт МАН,  секція   «екологія», тема роботи  «Оцінка екологічної  ситуації на території  урочища  «Журавлівська балка»  та рекомендації щодо її стабілізації»;

-диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з  географії;

-член обласної збірної команди  юних біологів  на Всеукраїнському  експедиційно-польовому   зборі (місто Чернівці);

-диплом  Департаменту  освіти  і науки ОДА за  багаторічну цілеспрямовану природоохоронну  дослідницьку  роботу  в рамках   Всеукраїнського  конкурсу «Вчимося заповідувати» 

Учитель

Смірнова Віра Марківна

 

 

Номінація

Математик року

Фінансова підтримка

Гальченко Іван Васильович, Почесний громадянин Решетилівщини,    директор   Кременчуцького педагогічного училища    ім. А.С.Макаренка

Учень

Гончар   Ярослав

Клас

9

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   математики (член збірної обласної команди з математики );

-диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з    інформатики;

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   хімії;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   фізики

 

Учитель

Сливка Неля Володимирівна

Срібна  Наталія Миколаївна

Савченко Олеся Борисівна

Рафальський Олександр   Станіславович

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Колінченко Сергій Олександрович ,  директор   Решетилівської майстерні  художніх промислів «Соломія»

Учень

Голобородько Анастасія

Клас

8

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   біології;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   історії

Учитель

Смірнова Віра  Марківна

Юркевич Неля Вікторівна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Ткаченко Олександр Сергійович, приватний підприємець

Учень

Бас Євгеній

Клас

10

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   хімії;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   інформаційних технологій

Учитель

Савченко Олеся Борисівна

Литвин  Олена Володимирівна

 

Номінація

Біолог року

Фінансова підтримка

Писаренко Іван Васильович, голова Асоціації фермерів та приватних господарств району

Учень

Плешенець Яна 

Клас

11

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади   з біології;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з географії;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з історії

Учитель

Смірнова Віра  Марківна

Таранець Олена  Вікторівна 

Юркевич Неля Вікторівна

 

Номінація

Творчість року

Фінансова підтримка

Вакуленко Надія Вікторівна, Заслужений  майстер  народної творчості

Учень

Голендєєв Олексій

Клас

11

Школа

Малобакайська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

Досягнення

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання.

Учитель

Рясков Василь Олександрович

 

Номінація

Надія  краю

Фінансова підтримка

Новосядлий Григорій Григорович,   координатор волонтерського руху  Решетилівщини

 

Учень

Будаква Валерія

Клас

10

Школа

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Досягнення

-диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з російської мови та літератури;

-диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з англійської мови;

Учитель

Домашенко Віра Антонівна
Хриплива Таїсія Олександрівна

 

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту