Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА

Номінація

Науковець року

Фінансова підтримка

Асаул Анатолій Миколайович,

Почесний громадянин Решетилівщини,  професор   Санкт-Петербурзького державного  архітектурно-будівельного університету  

Учень

Журавель Вікторія

Клас

10

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом   ІІ ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту робіт МАН,  секція   «екологія» , тема роботи «Журавлівська балка як осередок збереження степової біорізноманітності»;

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з екології;

- І  місце на  обласному конкурсі «Фізика в житті  людини» у  секції «Експериментальна  фізика»;

- І місце на обласному      конкурсі  пошуково-дослідницьких   робіт   Всеукраїнської учнівської  експедиції  «Моя Батьківщина – Україна» за напрямком «Із батьківської криниці

Учитель

Смірнова Віра Марківна  

Величко Неля  Миколаївна».

Журавель Надія Миколаївна

 

Номінація

Математик року

Фінансова підтримка

Гальченко Іван Васильович, Почесний громадянин Решетилівщини,    директор   Кременчуцького педагогічного училища    ім. А.С.Макаренка

Учень

Гончар Ярослав

Клас

8

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з математики;

- диплом ІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з   фізики;

- диплом ІІ  ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з хімії

Учитель

Сливка Неля Володимирівна

Рафальський Олександр Станіславович

Савченко  Олеся Борисівна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Колінченко Сергій Олександрович, директор   Решетилівської майстерні  художніх промислів «Соломія»

Учень

Пивовар Юлія

Клас

11

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом   ІІ ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисті  робіт МАН,  секція   «охорона   довкілля  та раціональне природокористування», тема роботи «Екотонічна характеристика заповідного урочища Дубина»  

Учитель

Савченко Олеся Борисівна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Колінченко Сергій Олександрович, директор   Решетилівської майстерні  художніх промислів «Соломія»

Учень

Рак Оксана

Клас

11

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом ІІ ступеня  на обласному етапі Всеукраїнської  олімпіади  з екології  із захистом проекту з теми «Дослідження еколого-токсикологічного стану річки

Говтва»

Учитель

Рак Жанна Віталіївна

 

Номінація

Біолог року

Фінансова підтримка

Писаренко Іван Васильович, голова Асоціації фермерів та приватних господарств району

Учень

Плешенець Яна

Клас

10

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з біології;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з  географії;

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з історії

 

Учитель

Смірнова Віра Марківна

Таранець Олена Вікторівна 

Юркевич Неля Вікторівна

 

Номінація

Творчість року

Фінансова підтримка

Вакуленко Надія Вікторівна, Заслужений  майстер  народної творчості

Учень

Курінний Микола

Клас

9

Школа

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Досягнення

диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання

Учитель

Степаненко Юрій васильович

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 157
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту