Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА

Номінація

Науковець року

Фінансова підтримка

Асаул Анатолій Миколайович,

Почесний громадянин Решетилівщини,  професор   Санкт-Петер-бурзького державного  архітектурно-будівельного університету  

Учень

Журавель Вікторія

Клас

9

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом   ІІ ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисті  робіт МАН,         секція «екологія»,  тема «Журавлівська балка як осередок збереження степової біорізноманітності»;

-переможець  обласного та учасник  заключного етапу   конкурсу  пошуково-дослідницьких   робіт   Всеукраїнської експедиції  «Моя Батьківщина – Україна» за напрямком «Із батьківської криниці» ;

- ІІ місце в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу  «Вчимося заповідувати»;                                        

- диплом  ІІІ ступеня  на  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади    з  географії

Учитель

Смірнова Віра Марківна

Таранець Олена Вікторівна

 

Номінація

Біолог року

Фінансова підтримка

Писаренко Іван Васильович, голова Асоціації фермерів та приватних господарств району

Учень

Рак Оксана

Клас

10

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом  ІІІ ступеня  на  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади    з  біології ;

- диплом   ІІІ ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисті  робіт МАН,         секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування» тема роботи «Дослідження еколого-токсикологічного стану річки Говтва»;

- переможець  заочного етапу  Всеукраїнського конкурсу  науково-дослідного проектування і винахідництва з  екології ;

Учитель

Савченко  Олеся  Борисівна

Рак Жанна  Віталіївна

 

Номінація

  Математик року

Фінансова підтримка

Гальченко Іван Васильович, Почесний громадянин Решетилівщини,    директор   Кременчуцького педагогічного училища    ім. А.С.Макаренка

Учень

Рукавиця Артем 

Клас

11

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом  ІІІ ступеня  на  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади    з  фізики;  

- диплом  ІІІ ступеня  на  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з   астрономії 

Учитель

Рафальський Олександр Станіславович

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Колінченко Сергій Олександрович, директор   Решетилівської майстерні  художніх промислів «Соломія»

Учень

Остапенко Юлія   

Клас

11

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом  ІІ ступеня  на  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української  мови та літератури;

- диплом  ІІ ступеня  на  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  правознавства                      

Учитель

Клюка Світлана  Олександрівна

Горбач Тетяна Василівна

 

Номінація

Інтелектуал року

Фінансова підтримка

Колінченко С.О. директор   Решетилівської майстерні  художніх про-мислів «Соломія»

Учень

Пивовар Юлія

Клас

10

Школа

Решетилівська гімназія  імені І.Л.Олійника

Досягнення

- диплом   ІІ ступеня на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисті  робіт МАН,  секція   «охорона довкілля», тема роботи «Екотонічна характеристика заповідного урочища Дубина»;

 - диплом  ІІІ ступеня  на  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з   математики 

Учитель

Савченко Олеся Борисівна

Сливка Неля Володимирівна  

 

 

Номінація

Творчість року

Фінансова підтримка

Вакуленко Надія Вікторівна, Заслужений  майстер  народної творчості

Учень

Бабич Владислав

Клас

11

Школа

Жовтневий навчально-виховний комплекс

Досягнення

- диплом ІІІ ступеня на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з трудового навчання

Учитель

Павлюк Микола Петрович

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту