Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Раскрывающиеся блоки "div" на JavaScript. Демонстрация.
аналіз участі учнів району from rmk-resh
ПРО ПІДСУМКИ ОЛІМПІАД

Стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 5 та 6 листопада 2016 р. на базі Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника та Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися районні олімпіади з історії, математики, інформаційних технологій, німецької мови, трудового навчання. Всього в олімпіадах з цих предметів взяли участь 175 учнів із 21 школи району, 66 з них визнано переможцями.

Бажаємо учням продемонструвати міцні знання, наполегливості та успіху у досягненні мети на олімпіадах різних рівнів!

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Історія
8 Клас

Михайленко Яна - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Ширшова Н.О.);

Павлій Анжела - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Юркевич Н.В.);

Кришталь Уляна - ІІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Онанко О.О.).

9 Клас

Ступа Оксана - І місце,
(М’якеньківський НВК, учитель Шкурупій Я.В.);

Моцаренко Анастасія - ІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Онанко О.О.);

Стрілець Анастасія - ІІ місце,
(Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Славко Ю.М.);

Мальцев Назар - ІІІ місце,
(Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Каленчук В.П.).

10 Клас

Перч Аліна - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Юркевич Н.В.);

Ступа Богдан - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Гмиря І.О.);

Косенко Вячеслав - ІІІ місце,
(Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бойко К.М.).

11 Клас

Філончук Галина - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Юркевич Н.В.);

Осипова Катерина - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Горбач Т.В.);

Інформаційні технології
8 Клас

Марченко Софія - І місце,
(Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Самойлова І.В.);

Петренко Віталій - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Срібна Н.М.);

Журавель Станіслав - ІІІ місце,
(Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Гнида В.В.).

Григоренко Катерина - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Литвин О.В.).

Осадча Вікторія - ІІІ місце,
(Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Косенко І.Ю.).

9 Клас

Мотузко Іван - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Срібна Н.М.).

Кіптіла Інна - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Литвин О.В.).

Шрамко Назар - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Срібна Н.М.).

10 Клас

Таранець Антон - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Срібна Н.М.).

Корецький Денис - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Срібна Н.М.).

Тищенко Артем - ІІІ місце,
(Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Самойлова І.В.).

11 Клас

Терещенко Артем - І місце,
(Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Гнида В.В.).

Терещенко Ілона - ІІ місце,
(Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Юрченко І.А.).

Технічні види праці
8 Клас

Шендецький Олег - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Павлюк М.П.).

Гуцуляк Олександр - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Павлюк М.П.).

Олефір Ярослав - ІІІ місце,
(Пащенківський НВК, учитель Лісун С.О.).

Шебітченко Максим - ІІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.,учитель Ромась С.П.).

9 Клас

Мальцев Назар - І місце,
(Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Новохатка В.Г.).

Васильчук Павло - ІІ місце,
(М’якеньківський НВК, учитель Ступа В.І.).

Мандич Ростислав - ІІІ місце,
(Колотіівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Яременко В.С.).

10 Клас

Ступа Богдан - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель).

Циган Владислав - ІІ місце,
(Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Самойлов А.Б.).

11 Клас

Терещенко Артем - І місце,
(Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Рясков В.О.).

Обслуговуючі види праці
8 Клас

Білокінь Альона - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Яголковська Т.А.).

Бублик Інна - ІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бублик Л.В.).

Гаврюшенко Юлія - ІІІ місце,
(Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Яременко Л.В.).

9 Клас

Вдовиченко Інна - І місце,
(Решетилівська гімназія ,учитель Золотарьова О.О.).

Шут Катерина - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія , учитель Золотарьова О.О.).

Горяєва Наталія - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Голобородько Л.Р.).

11 Клас

Соломоненко Марина - І місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Бублик Л.В.).

Німецька мова
8 Клас

Михайленко Дарія - ІІ місце,
(Першолиманський НВК, учитель Палько О.Г.).

9 Клас

Житник Оксана - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Лозицька Л.О.).

Шамрай Вероніка - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Біленька І.Я.).

Бодня Богдан - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Біленька І.Я.).

10 Клас

Вовченко Руслана - ІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Андрончик С.Г.).

11 Клас

Силенко Ілона - І місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Андрончик С.Г.).

Витівська Радміла - ІІ місце,
(Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Сидоренко Т.В.).

Щемур Карина - ІІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Німець Н.М.).

Савченко Ілона - ІІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Андрончик С.Г.).

Математика
6 Клас

Лисяк Костянтин - І місце,
(Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кулик І.М.).

Чепурко Анастасія - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Сливка Н.В.).

Ільченко Максим - ІІ місце,
(Шамраївський НВК, учитель Зубко Л.В.).

Степанов Владислав - ІІІ місце,
(Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Сутула Т.К.).

Деревянко Віталій - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Шаповал В.П.).

7 Клас

Алясін Руслан - І місце,
(Першолиманський НВК, учитель Пилипенко Л.В.).

Івко Андрій - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Сливка Н.В.).

8 Клас

Радченко Валерія - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Мовчан Т.В.).

Андрущенко Юлія - ІІ місце,
(Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кучевський М.І.).

Аржаннікова Анна - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Городніченко В.Д.).

9 Клас

Бодня Данило - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Чуприна Л.А.).

Чех Юлія - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Чуприна Л.А.).

Галасла Сергій - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Чуприна Л.А.).

10 Клас

Задорожна Марина - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Ігнатенко К.М.).

11 Клас

Гончар Ярослав - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Сливка Н.В.).

Українська мова та література
7 Клас

Дзюбан Ольга - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Йова О.П.).

Задніпряна Аліна - ІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Куцевол С.Б.).

Івко Андрій - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Пархоменко В.В.).

8 Клас

Михайленко Яна - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Клюка С.О./Срібна А.В.).

Рашевська Марія - ІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Куцевол С.Б.).

Джулай Маргарита - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Клюка С.О).

Микитенко Вікторія - ІІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Німець Н.М.).

Марченко Софія - ІІІ місце,
(Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Миколаєнко Є.В.).

Федорова Лада - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Клюка С.О.).

Гаврюшенко Юлія - ІІІ місце,
(Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Ситник Л.О.).

9 Клас

Ступа Оксана - І місце,
(М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст, учитель Прокопенко М.О.).

Моцар Влада - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Коновська А.Г.).

Дзерин Віта - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія , учитель Романюк Т.П.).

Житник Оксана - ІІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Коновська А.Г.).

Лашко Тетяна - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Пархоменко В.В.).

Чех Юлія - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Пархоменко В.В.).

10 Клас

Перч Аліна - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Йова О.П.).

Задорожна Марина - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Пархоменко В.В.).

Яшкіна Анастасія - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Пархоменко В.В.).

Михненко Юлія - ІІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Куцевол С.Б.).

Вовченко Руслана - ІІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Куцевол С.Б.).

11 Клас

Силенко Ілона - І місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Куцевол С.Б.).

Шамрай Марія - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Пархоменко В.В.).

Щемур Карина - ІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Педенко С.В.).

Калінович Євгенія - ІІІ місце,
(Малобакайська ЗОШ І-ІІІст., учитель Москівець Л.П.).

Буцька Юлія - ІІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Йова О.П.).

Інформатика
11 Клас

Гончар Ярослав - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Срібна Н.М.).

Основи правознавства
9 Клас

Житник Оксана - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Бабир С.Г.).

Пахар Аріна - ІІ місце,
(Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Каленчук В.П.).

Моцаренко Анастасія - ІІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст , учитель Онанко М.М.).

10 Клас

Яшкіна Анастасія - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Горбач Т.В.).

Яковенко Олег - ІІІ місце,
(Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Каленчук В.П.).

11 Клас

Щемур Карина - ІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Онанко М.М.).

Біологія
8 Клас

Мірошник Олексій - І місце,
(Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст, учитель Кучук Р.Т.).

Шендецький Олег - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Смірнова В.М.).

Туз Валерія - ІІІ місце,
( Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст , учитель Сердюк І.І.).

Ярема Євгенія - ІІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст , учитель Маменко Г.М.).

Піхуля Альбіна - ІІІ місце,
(Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст , учитель Піхуля Н.О.).

Марченко Софія - ІІІ місце,
(Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст , учитель Дмитренко В.І.).

9 Клас

Житник Оксана - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Смірнова В.М).

Ступа Оксана - ІІ місце,
(М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Каленіченко А.Г.).

Чех Юлія - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Кіблицька Н.П.).

Дзерин Віта - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

10 Клас

Задорожна Марина - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

Перч Аліна - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Смірнова В.М.).

Таранець Антон - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

Яшкіна Анастасія - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

Шумейко Ніка - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

Косенко В’ячеслав - ІІІ місце,
(Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Сердюк І.І.).

11 Клас

Осипова Катерина - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

Приз Юлія - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Смірнова В.М.).

Піщанська Яна - ІІІ місце,
(Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Андрійко Т.В.).

Науменко Вікторія - ІІІ місце,
(Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Піхуля Н.О.).

Англійська мова
8 Клас

Джулай Маргарита - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Полянська С.М.).

Убийвовк Дарина - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Бас В.О.).

Гаврюшенко Юлія - ІІІ місце,
(Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст , учитель Кравченко О.Ю.).

Дмитренко Анастасія - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Полянська С.М.).

9 Клас

Моцар Влада - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Антонець Н.І.).

Шамрай Вероніка - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Полянська С.М).

Чех Юлія - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Полянська С.М).

Сербін Анастасія - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Полянська С.М).

Горяєва Наталія - ІІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Антонець Н.І.).

Шут Катерина - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Бас В.О.).

Кіптіла Інна - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Полянська С.М).

10 Клас

Гудзь Роман - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Бас В.О.).

Бабир Мар’яна - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Антонець Н.І.).

Бобраков Костянтин - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Бас В.О.).

Купенко Мксим - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Бас В.О.).

11 Клас

Гнатишак Вікторія - ІІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Антонець Н.І.).

Астрономія
11 Клас

Гончар Ярослав - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Рафальський О.С.).

Горбач Вадим - ІІІ місце,
(Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шулик П.П.).

Російська мова та література
9 Клас

Дзерин Віта - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Киф’юк С.М.).

11 Клас

Геращенко Олександр - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Дяченко Т.О.).

Хімія
7 Клас

Вацька Дарія - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Вацька О.П.).

Алясін Руслан - ІІ місце,
(Першолиманський НВК, учитель Антонець В.М).

Ївко Андрій - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

9 Клас

Житник Оксана - ІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Вацька О.П.).

10 Клас

Задорожна Марина - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Рак Ж.В.).

11 Клас

Лапко Владислав - ІІІ місце,
(Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Андрійко Т.В.).

Гончар Ярослав - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Савченко О.Б.).

Географія
8 Клас

Муліка Ярослав - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Тищенко В.А.).

Порожнюк Ольга - ІІ місце,
(Шамраївський НВК, учитель Кисельов В.Ю.).

Ярема Євгенія - ІІ місце,
(Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кисельов Ю.В.).

Аржаннікова Анна - ІІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Таранець О.В.).

Семиволос Мирослав - ІІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кисельов В.Ю).

9 Клас

Моцар Влада - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Таранець О.В.).

Стрілець Анастасія - ІІ місце,
(Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Славко Ю.М.).

Дев’ятка Вадим - ІІ місце,
(Першолиманський НВК, учитель Шинкаренко С.В.).

Кіптіла Інна - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Мосієнко П.О.).

Лашко Тетяна - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Мосієнко П.О.).

Колотій Вікторія - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Мосієнко П.О.).

10 Клас

Перч Аліна - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Таранець О.В.).

Ступа Богдан - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Мороз Л.М.).

Шкурат Вадим - ІІІ місце,
(Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.,учитель Павлинський В.Г.).

Набока Лілія - ІІІ місце,
(Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Кисельов В.Ю.).

11 Клас

Філончук Галина - І місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Литвин Ю.В.).

Піщанська Яна - ІІІ місце,
(Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Славко Ю.М.).

Фізика
7 Клас

Василенко Максим - ІІ місце,
(Шилівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Малиш О.Я.).

Ївко Андрій - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Рафальський О.С.).

Півоваренко Владислав - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Рафальський О.С.).

Алясін Руслан - ІІІ місце,
(Першолиманський НВК, учитель Антонюк Л.І.).

8 Клас

Марченко Софія - ІІІ місце,
(Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Марченко М.А.).

Гежа Поліна - ІІІ місце,
(Шилівська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Малиш О.Я.).

9 Клас

Чех Юлія - ІІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Черкун В.М.).

10 Клас

Задорожна Марина - ІІ місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Черкун В.М.).

Косенко Вячеслав - ІІІ місце,
(Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Медведський В.Є.).

Вегеш Ніколета - ІІІ місце,
(Жовтнева ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Велічко Н.М.).

11 Клас

Гончар Ярослав - І місце,
(Решетилівська гімназія, учитель Рафальський О.С.).

Горбач Вадим - ІІІ місце,
(Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шулик П.П.).

підсумки районних олімпіад from rmk-resh
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 135
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід
Пошук
Архів новин
Друзі сайту