Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Kosec2006, sansanych 
Форум » Освіта » Методичний кабінет » Серпнева конференція - 2016.
Серпнева конференція - 2016.
zav Оффлайн · 13.05.2016 в 12:16
zav

Серпнева конференція - 2016. Якою їй бути?
Тася Оффлайн · 11.06.2016 в 16:30
Тася

Мені здається, що варто було б обговорити питання  "Інноваційні проекти в освіті", так як багато вчителів не володіє інформацією про них. Обов'язково залишити вшанування тих, кого вже немає серед нас. Хотілося б почути нову інформацію від обласної профспілки.
                                                          Таїса Хриплива
zav Оффлайн · 14.06.2016 в 14:06
zav

Дякую, Таїсо Олександрівно, за Ваші пропозиції!!! Мені особисто важлива думка колег. Але активність, на жаль....
valy Оффлайн · 17.06.2016 в 11:19
valy

Запросити на конференцію юриста обкому профспілки освіти для надання інформації щодо змін закону України "Про освіту".
Піщанська ЗОШ
.

Валя Оффлайн · 21.06.2016 в 22:03
Валя

Думаю, що непотрібно готувати виступаючих, які звітують про свою роботу, високі досягнення, які в усіх майже однакові, а дати можливість висловитися всім, хто бажає. Поставити мікрофони в залі і запросити взяти участь в обговоренні, щоб це були "живі" цікаві виступи з пропозиціями, баченням шляхів розвитку освіти району в наступному навчальному році.Звичайно, це буде нелегко, тому що наші вчителі звикли мовчати, але спробувати завжди можна.
Зарані виставити на сайті РМК основні тези доповіді, щоб педагог йшов на конференцію працювати, а не так як в тому році мене вразила фраза "Ми прийшли на свято відпочити, а нас "нагружають" проблемами". Конференція - це не свято і не відпочинок. Це початок роботи вчителями в новому навчальному році. Конференція - це пошуки шляхів вирішення проблеми. Можливо запропонувати роботу по секціях з вільним пересуванням педагогів. Коли вчитель може одночасно взяти участь у декількох секціях. Внести свої пропозиції, послухати інших виступаючих. Під секціями я розумію не предметні комісії, а групи по вирішення і обговорення певних проблем (Наприклад: шляхи покращення харчування;  пропозиції щодо збереження здоров'я дітей, форми залучення спонсорських коштів у розвиток освіти і т.п.) 
З повагою В.Кошова
zav Оффлайн · 23.06.2016 в 10:06
zav

Ідея досить цікава!!! Дякую!! Хочеться дійсно  відходити від шаблонів. У цьому навчальному році планувала провести (не)конференцію для вчителів початкових класів. Але з поважних причин довелося перенести. Сподіваюся, що зможемо це зробити в серпні. Там буде можливість вільного вибору теми і вільного пересування. Дякую, Валентино Миколаївно, за пропозиції. Але думок, звичайно, хочеться чути більше!!! shades
Тася Оффлайн · 26.06.2016 в 21:21
Тася

Чудово було б провести (не) конференцію. Але щоб визначитись з воркшопами, необхідно, щоб кожна школа заздалегідь продумала тему виступу та і місця потрібно багато для пересування. Мені здається, орієнтовні матеріали конференції необхідно розіслати по школах. На сайт РМК, на жаль, мало хто заходить- одні не цікавляться, інші просто не вміють. Т. Хриплива
Форум » Освіта » Методичний кабінет » Серпнева конференція - 2016.
Сторінка 1 з 11
Пошук: