Районний методичний кабінет

відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Решетилівської РДА
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Kosec2006, sansanych 
Форум » Освіта » Методичний кабінет » План роботи методичного кабінету на 2016-2017 н.р.
План роботи методичного кабінету на 2016-2017 н.р.
Kosec2006 Оффлайн · 10.05.2016 в 09:01
Kosec2006

Обговорюємо пропозиції щодо плану роботи методичного кабінету на 2016-2017 навчальний рік
zav Оффлайн · 10.05.2016 в 09:23
zav

Шановні колеги!  Чекаємо Ваших конкретних пропозицій щодо плану роботи методичного кабінету на наступний навчальний рік.  Тут Ви маєте також можливість вказати на недоліки в роботі  за 2015-2016 н.р. Будемо раді відкритому спілкуванню!!! smile З повагою, завідуюча РМК Алла Костогриз.
Julia Оффлайн · 26.05.2016 в 16:01
Julia

Бажаю Вам гарно відпочити влітку.  Щодо роботи РМК:  хотілося щоб були семінари  поза межами району ( можливо і області) для запозичення досвіду колег з інших шкіл.
P.S.( Є гарна початкова школа №11 у м. Стрий Львівської обл. ( знаю, що досить далеко)  з чудовим директором, який готовий співпрацювати.)  
Дякую за Вашу роботу і підтримку!
Ю.Григоренко
zav Оффлайн · 27.05.2016 в 11:13
zav

Дякую , Юлією Борисівно, за Вашу ( поки що єдину, на жаль) пропозицію. Недарма Ви прикрашаєте цьогорічну районну Галерею пошани smile . Підбиваючи підсумки роботи, прийшла до висновку, що за цілий рік не отримала жодної пропозиції ( конкретної, творчої) щодо роботи від навчальних закладів. sad  А поїздки будемо планувати.  Кожна поїздка - це дуже добре!!!  Минулого тижня була в Комсомольську на семінарі. Які школи, які директори, скільки творчості!!!! Я була в захваті!!
Сподіваюся, що колись таке бажання працювати буде і в наших педагогів. Але не в 10-20, а в 100-200.
Успіхів усім нам!!
oko Оффлайн · 30.05.2016 в 10:26
oko

Пропозиції щодо планування роботи РМК:
  • Майстер-класи "Сучасний урок англійської мови в умовах модернізації освіти".
  • Запровадити шкільні конкурси на кращий урок на свіжому повітрі для початкових класів.
  • Створити в школах нову форму взаємодії школи і сім'ї "Батьківська академія".
  • Обмін досвідом  заступників з НВР з іншими районами областію

Щиро вдячні за Вашу допомогу і підтримку!

З повагою, адміністрація та педагогічний колектив Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ступенів
pischane-school Оффлайн · 03.06.2016 в 15:59
pischane-school

Дякуємо за гарну роботу методичного кабінету. Пропонуємо в наступному навчальному році більше працювати он-лайн, запровадити круглі столи по обміну досвідом з колегами Полтавщини.Гарного всім літнього відпочинку!
Колектив Піщанськох ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Тася Оффлайн · 05.06.2016 в 20:32
Тася

На жаль, чомусь не можу проглянути план роботи на новий навчальний рік.  Що стосується роботи методкабінету, то хочеться сказати слова подяки. З вашим приходом, Алло Миколаївно, робота значно пожвавилась., вчителі завжди отримують відповіді на всі запитання. І взагалі, з вами приємно мати справу, завжди люб'язною та привітною. Пишу,що відчуваю. Але я не в захваті від сайту. Він мені видається непривітливим, більш нагадує блог. Стосовно плану. Мої пропозиції наступні:
   1.Створити районний банк обдарованих дітей ( можливо,він і є вже), запропонувати  школам започаткувати місячне преміювання кращого учня ( хоча б 100 гр.)
   2.Запровадити 'Дні методичної допомоги' в навчальних закладах
   3.Так як 2016 -рік англійської мови, то,можливо, краще було створити окрему сторінку в меню ( я з трудом знайшла цю сторінку на сайті) та сторінку на Фейсбуці з метою ефективного висвітлення подій.. На сторінці висвітлювати всі події,які відбуваються по школах, адже це питаняна контролі МОН. Конкретно по Року англійської мови :
-організувати вивчення англійської для держслужбовців;
- створити каталог інтерактивних сайтів з вивчення англійської;
- проводити воркшопи;
- провести конкурс на кращий кабінет англійської мови;
- фестиваль англомовних країн;
-залучити до роботи у мовних таборах волонтерів.
Писаренко говорив,що в Калениках та Сухорабівці будуть працювати табори.
   4.Дати гуртки вчителям ,які займаються етвінінгом, так як ця робота потребує багато часу та коштів.
   5. Організувати поїздку вчителів, які займаються міжнародною діяльністю за кордон.Це важко, але спільними зусиллями можна знайти спонсорів. Це буде великим стимулом для вчителів.
   6.Створити міжшкільні факультативи, наприклад з водіння, вишивання. Автобуси в школах є. Думаю, батьки теж допоможуть коштами.
  7.Відновити роботу творчих груп.
  8.Провести у районі міні EdCamp конференцію.
  9.Щодо обміну досвідом - є чудова гімназія у містечку Заліщики Тернопільської області, яка є дослідно-експерементальним майданчиком із впровадження програм офісу 365  Мікрософт у навчальні програми та  Новоолександрівська школа на Київщині.
                                                   Сумбурно, але щиро. Т.О. Хриплива
zav Оффлайн · 06.06.2016 в 13:53
zav

Дякую, Таїсіє Олександрівно за гарні слова!  shy
1.  Щодо плану, то його проглянути ще не можна, над ним працюють методисти.  Від Вас чекаємо пропозицій. Хоча гарна ідея. До 20 серпня маю погодити план в інституті. До 3 серпня на Google Диску методисти  заповнюють форму. Тому проект плану для обговорення можна виставити, наприклад, з 8.08 до  12.08. Думаю, що так і зробимо. Хоча всі у відпустках... Дякую за ідею! Я подумаю..  
2. Щодо нашого сайту згодна з Вами. Він мені теж не подобається. Хоча , коли був огляд сайтів РМК ПОІППО, то наш сайт ввійшов в п'ятірку кращих.  Але оскільки він мені не подобається, то ми його змінимо. З Артемом Вікторовичем працюємо в цьому напрямку up . Інші пропозиції  до плану теж цікаві, особливо, рік англійської мови. Ще раз дякую за ідеї, за щирість і за небайдужість!!! Гарного Вам відпочинку! Виникнуть ще ідеї - пишіть!!
Julia Оффлайн · 07.06.2016 в 18:48
Julia

Підтримую Таїсію Олександрівну на 100% щодо пунктів 4,5,8,9!!!
І всі інші дуже гарні пропозиції.
Ю.Григоренко
Stas Оффлайн · 09.06.2016 в 09:49
Stas

Доброго дня!
Підтримую Юлію Григоренко. Можливо, буде змога провести спільне засідання наших заступників із заступниками сусідніх районів. "ЗА" проведення виїзних семінарів на базах шкіл, тільки щоб проводилися вони по різних навчальних закладах. Щодо конференції, думаю потрібна, тільки в скороченому варіанті.
Кисельов Ю.В., заступник директора Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
zav Оффлайн · 13.06.2016 в 07:59
zav

Урррра!! hands Нарешті почалося обговорення!!!! Дякую усім, хто долучається!!!  Прикро, що більшість зайняли позицію вичікування! Варіантів два: або все байдуже ( що особисто для мене страшно!), або не хочуть змін ( теж не кращий варіант!). Варіанти -  не знають, як написати коментар і бояться щось писати -  виключаю! Хоча... cool
Валя Оффлайн · 21.06.2016 в 21:44
Валя

Доброго вечора, шановна Алло Миколаївно! Нарешті розібралася як можна висловити власні думки на Вашому форумі. Можливо б продумати більш доступний варіант для вчителів і тоді буде більше пропозицій. Вважаю, що  в план роботи РМК необхідно внести створення і діяльність  творчої групи за "хмаринковими технологіями". Друге, спробувати проводити Дні працівників районного методичного кабінету в школах. Діагностувати і визначати найбільші проблеми, з якими не може справитися педагогічний колектив і у визначений день попрацювати спільно методисти, адміністрація закладу, педагогічний колектив, можливо із залученням батьків у вирішенні певної проблеми. Це буде відповідь і на запитання, яке дуже часто звучить: "А чим вони там займаються?".
З повагою В.Кошова
zav Оффлайн · 22.06.2016 в 08:21
zav

Дякую за пропозиції! Будемо планувати. Головне, щоб  у закладі цього хотіли.
marchenkomarina29 Оффлайн · 22.06.2016 в 14:38
marchenkomarina29

Доброго дня, Алло Миколаївно. Всі гарні пропозиції, але особливо підтримую В. Кошову стосовно роботи в колективах. Іноді Ви нам дуже потрібні)))). Після атестації і рекомендацій відділу освіти багато чого змінила
Форум » Освіта » Методичний кабінет » План роботи методичного кабінету на 2016-2017 н.р.
Сторінка 1 з 11
Пошук: